Не рекомендую зв’язуватись з цією компанією.

По перше — вам ніхто не буде відповідати на повідомлення на пошту, взагалі, навіть в лінкендіні ейчарка може «забути» про вас, і треба постійно про себе нагадувати. Навіть коли вони самі прийшли вам пропонувати фріланс, можуть забути відповісти на питання.

По друге — в багатьох художніх чатах їх сильно не рекомендують до співпраці, бо пропонують оплату за таску, а не погодинно, потім таска в процесі росте до 50 годин умовних, а оплата все ще як була домовлена на початку. Тому я попросив співпрацю з оплатою по годинах, але компанія відмовилась, бо «тільки за таску і все». Не знаю в чому проблема платити по годинах, окрім як неможливості обманути людину на оплаті й неможливість зекономити.

Ще кажуть в них якісь приколи з договором і документами, треба все читати та перевіряти детально, щоб ніде не було написано маленьким текстом що вони можуть при якихось обставинах просто не платити за роботу, але я не дійшов до документів, тому дивіться самі.

Підтримали: Danylo Plesnytskiy

Привіт, Максим!

Дякую за ваш відгук.

Ми просимо вибачення за те, що HR не надала своєчасну відповідь. Таке інколи трапляється як збоку HR, так і збоку кандидатів. Можу вас також запевнити що ми працюємо над покращенням комунікації.

Щодо підписання документів у нас є презентація, яку ми відправляємо майбутнім виконавцям. Щоб у них була змога попередньо ознайомитись зі змістом документа і умовами співпраці.

Дякую за ваш час і гарного дня!

Не відповідати кандидатам аж нічого після безоплатного та досить обʼємного тестового завдання — це якось не дуже. Я розумію, що кандидатів багато, а рекрутерів — ні. Але, якщо зважати на те, що під час комунікації, айчар чи рекрутер знаходить час на усі питання та відповіді, то просто коректно було би відповісти й потім, хоча б коротко: що саме не підійшло у виконаному завданні. Просто із поваги до витраченого кандидатом часу.

Саме спілкування було приємним та ввічливим, тестове цікаве.

Привіт, Галина!
Дякую за ваш фідбек стосовно процесів.
Ми просимо вибачення за ситуацію, яка склалась з вашим тестовим.
Також, ми взяли цей кейс до уваги і будемо працювати над покращенням Candidate Experience.
Дякую за ваш час і гарного дня!

Хочу залишити відгук з приводу дивної комунікації від компанії. Якось я вже відправляв резюме і отримав відповідь що моє резюме відправлено на перегляд і якщо буде якесь позитивне рішення то мені напишуть. Нем апніяких питаннь що на той раз не відписали бо попредели що відповідь буде тільки при позитивному рішенні. І от в кінці Жовтня 2023 я побачив на сайті вакансію і спробував знову відправити резюме. 31 жовтня в 11:23 я отримав плвідомлення від Anastasiia Svyrydenko з пропозицією фріланс позиції. В 11:39 того ж дня я відправив відповідь що готовий обговрити деталі. І далі тиша. 2 Листопада я написав рекрутеру в LinkedIn, бо думав може лист не дійшов чи забули. Але до сих пір тихо. От такі справи.

Підтримали: Mariia Osypova

Валерій, доброго дня!

Дякую за відгук на вакансію, дійсно ваше повідомлення загубилось, я прошу пробачення за цей випадок, зараз дуже часто листи в лінкедині потрапляють в спам або не відображаються в рекрутерів.

Я вам вже написала в лінкедин і давайте продовжимо коммунікацію, дякую вам та гарного дня!

Працював у цій компанії майже 20 місяців, прийшов як перший программіст і займався створенням як проектів так і процессів. Через дуже короткий період часу дойшов до позиції СТО. Це була подорож яку неможливо забути і після вигорання потрібен час на відпочинок. Було як багато крутих ємоцій від роботи так і дуже багато негативних.

Якщо розбити на пункти ось що вийде

Плюси
— Молодий та цікавий колектив
— Круті проекти
— Швидкий розвиток навичок
— Дістанційне працевлаштування
— Допомога відкриття ФОПу та покриття налогів.

Минуси
— Спонсорство тероризму — компанія продовжує виплачувати гроші в рф.
— Головна мова для спілкування — російска, а СЕО на початку літа двічі намагався заборонити писати в чатах, українською.
— Хаос в менеджменті
— Перфекционизм та постійни зриви дедлайнів будь-яких проектів
— Затримки виплат зп в кілька місяців (все ще чекаю гроші за червень)
— Багато бюрократичних процедур, в окремих сітуаціях це добре але інколи це призводило до абсурду.
— Постійний булінг від СЕО, може ображати працю інших людей, писати щоб звільнили конкретну людину в публічний чат, вибачатися за поведінку а потім продовжувати це робити на наступний день.

Сподіваюсь компанія не почне видаляти відгуки де є негативні пункти про компанія.

Привіт, Антоніо! Дякую за відвертий фідбек! Видаляти коментарі ми не збираємось.
Нам справді є над чим працювати, маленькими кроками покращуємося та намагаємося проводити роботу над помилками.
З клієнтами з росії не працюємо
Та і з моменту твого звільнення багато чого вже змінилось)
Але офіційна мова для спілкування у чатах — українська, та ніхто і не забороняв спілкуватись українською і раніше. Над менеджментом також працюємо. Про гроші пам’ятаємо, та робимо все, аби скоріше виплатити кошти усім. Дуже вдячні, що залишив коментар та не забуваєш і ти про нас, як і ми про тебе.
Ми з тобою на зв’язку.

За мной многолетний опыт сотрудничества с различными студиями, GamePack является той компанией с которой хочется и нравится работать.
Адекватное руководство на всех уровнях, конкурентоспособная оплата труда, возможность карьерного роста, системы бонусов и т.д.
Руководители компании имеют четкую философию управления и человечного отношения между сотрудниками.

Коллектив сказка, no toxic people.
Именно тот случай, когда есть ощущения единства коллектива и «семейности».

Отдельно выделю возможности карьерного роста, компания очень поощряет проактивность и продвигает своих сотрудников.

Множество интересных проектов и клиентов: 2D \ 3D \ 3D Anim \ Vfx \ GameDev.
Удаленная работа из любой точки мира.

В целом, очень доволен что связал свою карьеру с GamePack.
Надеюсь отзыв был полезным.

Работаю в компании 10 месяцев, 4 из них ArtDirector. Очень рад тому что попал сюда, коллектив очень хороший,работа интересная!

Работаю FCO компании 4 месяца. Да, компания доросла до уровня управления финансами по международным стандартам.
Компания показывает стабильный рост, имеет большой запас финансовой прочности.
Команда прекрасная, взаимоотношения между сотрудниками выстраиваются на глубоком делегировании, но при этом все процессы регламентированы и контролируемы.
Работать в Геймпек невероятно кайфово!

Работаю в компании год на фул тайм.До этого примерно столько же работал на парт-тайм.Все нравится.Отличный коллектив и руководство.Приятно здесь работать!!!

Я работаю в компании 1 год и за это время она выросла в два раза и продолжает набирать обороты на рынке. Также рада быть частью команды, в которой большую роль играет каждый человек, взаимоотношения, здоровая культура общения.