3 червня 15:50

Михайло, AQA Team Lead

Зазвичай ліньки писати відгуки, але тут кейс, коли дійсно хочеться поділитися. Приходив сюди більше 4-х років назад, суто на автоматизацію, а виріс до Tech Lead. Що це каже про компанію? Те, що тут цінують людей, які хочуть і можуть брати на себе відповідальність.
За останній рік ми зробили велику роботу по оптимізації процесів, і жодного разу я не стикався з бюрократичним «ні, ми так не робимо, бо раніше не робили». Проєкти драйвові, команди професійні й адекватні. Працювати комфортно, розвиватися є куди.
Також почали імплементувати АІ в роботу і в процеси, компанія в цьому тільки спонукає і надихає.

Підтримали:  Vlad Torskiy

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Дякуємо за твій відгук, він важливий для нас.
Ми раді, що ти в нашій команді!