3 червня 15:50
Зазвичай ліньки писати відгуки, але тут кейс, коли дійсно хочеться поділитися. Приходив сюди більше
За останній рік ми зробили велику роботу по оптимізації процесів, і жодного разу я не стикався з бюрократичним «ні, ми так не робимо, бо раніше не робили». Проєкти драйвові, команди професійні й адекватні. Працювати комфортно, розвиватися є куди.
Також почали імплементувати АІ в роботу і в процеси, компанія в цьому тільки спонукає і надихає.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.