3 червня 14:42
Доволі довго працюю в компанії на посаді ліда команди технічних письменників.
Компанія надала мені можливості росту, розвитку, досвіду співпраці з різними керівниками та кінцевими користувачами документації.
Моя команда технічних письменників — скарб, який я дуже ціную. Також велика дяка технічним командам за їх професіоналізм, допомогу та зацікавленість в документації.
Дякую за досвід.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.