Galaxy Control Systems

1 відгук

Не зміг промовчати, тому вирішив розповісти свій досвід з цією «чудовою» компанією. Проходив співбесіди на позицію .NET. Перша була з ПМ і вона була доволі конструктивна, тут питань немає. Мені розповіли про саму роботу і що саме вони роблять і які задачі виконують. Друга співбесіда технічна і на неї приходить людина яка взагалі не розуміє що таке .NET. 🤡 Він виявився PHP-шником 🤦🏻‍♂️. Вдумайтесь, Карл, шарпіста співбесідує пхпшник! Він спочатку генерував питання з ChatGPT, тобто в нього навіть не було якоїсь матриці щоб можна було опитати. Коли він зрозумів що я орієнтуюсь, то він вирішив питати по алгоритмах. Мало того що у вакансії не було вимог по знанню алгоритмів, наприклад Глобаллоджік має такі вакансії і чітко виділяє що це важливо. Але не для цієї компанії. Сам ПМ мені розповів що суть роботи це робота з API i AWS. Тобто інтерв’юєра не цікавили знання по REST чи клаудам, проте цікавило криса і сир 🤦🏻‍♂️. В людини якась дитяча травма з універу, ну типу препод дрюкав по алгосам, ну і він тепер. Я проходив багато співбесід, але ніде таке не питали. По перше, це ніяк не перевіряє, чи вміє людина писати код, по-друге, академічне програмування в реальній роботі, як правило не потрібне, а потрібне володіння основними інструментами. Але це не для компаній з 90-х. Які я зробив для себе висновки? Співбесідувати людиною, яка не знає технологію на яку відкрита позиція, це крінж. Про вимогу по алгоритмах мови не йшло в умовах і мені просто збрехали. Роботодавець, який бреше, буде брехати ще більше. Коли роботодавець знецінює тебе, то так само будуть знецінювати вашу роботу. Головний висновок це ніколи більше не взаємодіяти з цією компанією і поповнити бан-лист компаній. Нікому не рекомендую витрачати на них час, є багато чудових і адекватних компаній, які висувають чіткі вимоги і що делегують співбесіду компетентним людям.