Galaktica

Київ, Львів, Одеса, Ларнака (Кіпр)

27 травня 2023 0:15

Yulia Pavytska, Manual QA

Я хотіла б поділитися своїм враженням про компанію та рекрутера. Я мала змогу пройти всі етапи співбесіди та отримати оффер.

Перш за все, компанія, з якою я мала можливість спілкуватися, вражає своєю професійністю та зосередженістю на кожній деталі. Усі співробітники, з якими я мала контакт, були дуже доброзичливими та кваліфікованими.

Хотіла б окремо виділити рекрутера Kateryna Shykunova, з якою я спілкувалась протягом всіх етапів співбесід. Вона уважно вислуховувала мої запитання та надавала чіткі відповіді, завжди була доступна для зв’язку. Комунікація була прозорою, зручною, а головне швидкою. Kateryna Shykunova своєчасно надавала інформацію про подальші кроки та оновлення. Вона завжди була готова відповісти на будь-які запитання, які у мене виникали під час всіх етапів. Надзвичайно відкрита та доброзичлива людина! Її професійний підхід і людяність створили дуже приємну атмосферу під час всіх етапів)

Підтримали:  Natalia Kovalenko

Юлія, ми вдячні вам за високу оцінку нашої роботи і раді, що ваш досвід співпраці з нами був на висоті)

У нашій компанії ми завжди прагнемо забезпечити якісну та професійну взаємодію з кожним кандидатом. Раді дізнатися, що ви були задоволені роботою Катерини, а також тим, як вона вам допомогла в процесі підбору.

Ми дуже вдячні за вашу довіру та відкритість у спілкуванні з нами. Ваш коментар є великою мотивацією для нас, і ми будемо продовжувати працювати на високому рівні задля забезпечення найкращих можливостей та досвіду для наших кандидатів.

Вам, Юлю, ще раз дякуємо і будемо дуже раді попрацювати у майбутньому в одній команді💪