Galaktica

Київ, Львів, Одеса, Ларнака (Кіпр)

7 квітня 2023 22:50

Denys Bohomaz, Рекрутер в Galaktica

Прийшов у компанію без досвіду на позицію рекрутера.
HDR Марія провела співбесіди максимально швидко і якісно. Вже на наступному тижні я почав працювати у компанії.

Навіть не знаю з чого почати, бо розказати є багато що. Напевно почну з того, що з самого початку всьому навчили і допомогли розібратися, надали якісне навчання та дали можливість реалізовуватися та рости у цій сфері.

Колектив неймовірно заряджений на результат, а тому кожен співробітник відчуває якісне оточення.

Думаю, не варто багато розписувати про штрафи і затримку заробітньої плати, бо цих понять тут просто не існує. Навпаки, у кожного співробітника прописаний чіткий KPI, завдяки якому є можливість заробляти більше, ніж просто ставка.

На тімбілдінгах є можливість поспілкуватися з кожним колегою, а різниця між керівником і підлеглим зовсім інша, ніж в інших компаніях, де я працював раніше. Тут вам допоможуть досягти успіху, бо кожен зацікавлений у рості компанії. Поспілкуватися з С-левелом може абсолютно кожний, багато випадків чув у середині колективу.

На найближче майбутнє у нас дуже амбітні цілі. Я впевнений, що зовсім скоро ви і самі все побачите)

Підтримали:  Natalia Kovalenko

Ден, дякуємо тобі за відгук! Він такий же щирий, гарячий і мотивуючий як і твоя робота в нашій компанії💪 Приємно працювати з тобою в одній команді і знаходити справжніх зірок у нашу Galaktica!