Galaktica

Київ, Львів, Одеса, Ларнака (Кіпр)

Пройшла 4 співбесіди на позицію Junior SEO Specialist в компанію Galaktica і вже працюю тут 2 тижні. Маю дуже приємні враження. З самого початку відгукнулась на вакансію і зі мною зв’язалась рекрутер Ізабелла — дуже приємна та комфортна людина яка робила наші співбесіди невимушеними, була весь час на зв’язку, відповідала на питання та підтримувала. Усі з ким мала контакт під час співбесід дуже приємні та компетентні — видно, що компанія ретельно відбирає спеціалістів.
І ось, я вже працюю в Галактиці 2 тижні і приємно вражена. Дуже комфортно, підтримуюча атмосфера що сприяє розвитку, повага до кожного та круті спеціалісти!

Катю, щиро дякуємо за відгук! Нам надзвичайно приємно чути, що твій досвід співбесід і перші тижні роботи у нашій компанії є такими позитивними.

Ми завжди прагнемо створювати комфортну та підтримуючу атмосферу для наших співробітників, а також забезпечувати ретельний відбір кожного члена нашої команди, тому особливо приємно отримувати такий фідбек)

Ми дуже раді, що Ти вже відчула позитивну енергію у Galaktica. І впевнені, що разом ми досягнемо багатьох успіхів та нових висот🤩

Хочу поділитися своїм приємним досвідом роботи з компанією Galaktica, де я вже працюю протягом 8 місяців.

Після виконання тестового завдання, був дзвінок із рекрутером Катериною, яку хотілось би виділити, як заряджену позитивною енергію та професійною людиною, з якою було дуже приємно спілкуватись. Також була одна технічна співбесіда та фінальний дзвінок, після якого я отримав запрошення долучитись до компанії.

По процесам роботи, та ставленням до співробітників не можу сказати нічого поганого:
— Xочеш розвиватись? Можеш взяти курси, відвідати вебінар, тощо;
— Щось не виходить? Є люди, які обов’язково підкажуть;
— Важливо слідкувати за здоров’ям — взяти страховку або ж піти в зал;

Також, всіх учасників компанії чекають неймовірні корпоративи та гарно облаштований офіс у Києві та інших містах. Можливість працювати з офісу Львові у разі потреби не може мене не радувати) Загалом, моя робота в Galaktica принесла мені не лише професійний розвиток, але й велику радість від співпраці з талановитими та приємними колегами.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Міша, ми щиро раді бачити тебе та твої успіхи в нашій компанії!
Дякуємо тобі, (від Катрусі окремо🥰) за те, що поділився своїми думками. Для нас це безцінно...
Впевнені, що в Galaktica ти доб’єшся космічних результатів!

Нещодавно пройшла 2 співбесіди на позицію рекрутера у компанію та хочу поділитись враженнями! Хотіла б подякувати рекрутеру Олені та HR Марії за дуже приємну комунікацію та підтримку (на жаль, я отримала реджект , проте він був обґрунтований та розписаний у повідомленні, за що велике дякую)... Я залишилась приємно здивована від того ,наскільки легко було спілкуватись із дівчатами на дзвінках та вірю,що у майбутньому ще буде шанс попрацювати разом ! Також хотіла б відмітити, що компанія залишилась на звʼязку навіть після закінчення хайрінг процесу та реджекту, а саме допомогла мені із підбором курсів та матеріалів для покращення певних скілів (дівчата знову ж таки надали відповідь на моє запитання та поділились порадами). Загалом не можу сказати нічого поганого + дуже круто ,що в інсті висвітлюється справжнє життя працівників і видно,що атмосфера дійсно топ:)

Підтримали: Natalia Kovalenko

Ксенія, дякуємо Вам за такий відгук) Ми щиро радіємо, коли нашу роботу та зусилля цінують, оскільки любимо те, чим займаємось. Впевнені, що мудрість: відностесь до людей так, як ви хочете щоб відносились і до вас, працює на 100%! Тому, саме щире та продуктивне спілкування завжди у приорітеті нашої рекрут тіми.
Дякуємо Вам ще раз і відповідаємо взаємністю на Ваші слова) Бережіть себе❤️

Хотів би поділитися своїм враженням про компанію та відбір на позицію IT юриста. Компанія останнім часом активно розшукує людей в цьому напрямку, як бачу. Я мав змогу пройти всі етапи рекрутингу, співбесіди, включно з CEO.

Рекрутер, лігал лід та CEO, з якими я мав можливість спілкуватися, були досить професійні та зосереджені на ключових деталях позиції, на навичках, що будуть необхідні у роботі. Досить багато нестандартних питань, як і очікування на нестандартний підхід до їх вирішення. Це великий плюс, бо компанія надає можливість для творчості та варіативності в роботі.

Усі співробітники, з якими я мав контакт, були досить доброзичливими та, як на мене, кваліфікованими. Комунікація спочатку була досить зручною. Велике дякую рекрутеру Євгенію, він був професійним та швидким на відповіді, це рідкість. Надавав інформацію про подальші кроки та оновлення.

Однак, що дивно, після всіх співбесід та завірень лігал ліду та СЕО, що ми дуже метчимося та вони обов’язково нададуть фідбек, все обірвалося. Ніякої зворотньої відповіді, нажаль, так і не отримав, незважаючи на наче б то непоганий результат співбесід.

Костянтин, дякуємо за відгук. Дійсно, сталась неприємна помилка з вини рекрутера і нам щиро прикро, що саме так завершилось спілкування з дійсно хорошим кандидатом та людиною, як Ви(
Євгеній вже написав та вибачився перед Вами особисто.

І також хочемо подякувати Вам за слова похвали у бік нашої компанії та наших співробітників) Це дуже важливо для нас.

Ще раз вибачаємось та надіємось, що нам вдасться завершити наше спілкування в гарних професійних відносинах.

Якщо ви відгукуєтесь на позицію в галактиці, будьте впевнені, вас будуть ігнорувати та навіть ніякого листа не пришлють. Зіштовхувалась з цим багато разів

Підтримали: Vladyslav PomoinytskyiAlex

Юлія, добрий день) Нам дуже шкода, що Ви не отримали відповідь на Ваш відгук на вакансію рекрутера( Зараз попит значно перевищує пропозицію на ринку і, відповідно, ми маємо великий потік відгуків з Job-сайтів на дану вакансію, тому чисто фізично рекрутер могла зробити дану помилку.

Але, не так давно, з 7.07.23-13.07.23 ми з Вами спілкувались стосовно вакансії Talent Sourcer, тестове завдання яке Ви так і не виконали і ми прийняли рішення на користь іншого кандидата, відразу повідомивши Вас про це.

Безперечно, це наша вина, коли людина не отримує фідбеку по своїй кандидатурі. Ми розуміємо важливість саме цього процесу і вже працюємо над цим питанням. На даний момент рекрут відділ бере в роботу нову СРМ, яка дозволить робити автоматичні відповіді на першому етапі відбору на вакансію, а також автоматизує нагадування протягом всього рекрут процесу, щоб кожен отримував відповіді вчасно.

Юлю, Ви, як досвідчений спеціаліст, маєте зрозуміти нас. Рекрутер у нашій коммпанії працює завжди над 3+ нішовими вакансіями з досить великим потоком кандидатів, і разом з цим ми постійно вдосконалюємо наш рекрутинг процес за допомогою різних методик, процесів, платформ.

А Вам ми хочемо подякувати, що звернули увагу саме на цей недолік) тепер розуміємо, над яким питанням нам слід попрацювати глибше та вирішити його.

Вам бажаємо знайти роботу гідну Вашої кандидатури, на якій Ви повністю реалізуєте себе)

Проходив співбесіду на позицію System Administrator, але не пройшов.
Хочу сказати щире дякую Олені, за професіоналізм і за чесну відповідь. Я вважаю, що HR-и є лицем компанії і по ним, судять і роблять висновки стововно корпоративних процессів уцілому. По Олені можу судити, що компанія має вискоий рівень як кваліфікованих кадрів, так побудованих процесів всередині неї. Дуже був радий поспілкуватися. HR-ам бажаю успіхів у пошуках, а компанії розвитку і надалі :-)

Дмитро, дякуємо вам за неймовірний відгук🥰 Окреме ДЯКУЮ, звичайно, від Олени)
Надзвичайно приємно чути таку похвалу та ще й в час, коли ми активно вдосконалюємо всі процеси у компанії. Це мотивує і вкотре доводить правильність нашого шляху!
Ми, звичайно, бажаємо вам успіхів у пошуках омріяного проекту. Ви кваліфокований, досвідчений спеціаліст з чудовими soft skils водночас, тому своє місце дуже швидко знайдете!
А ми будемо з вами на зв’язку на майбутнє, як і домовлялись)

Моє знайомство з компанією почалось з Kateryna Shykunova — прекрасної рекрутерки, з якою було дуже легко знайти контакт. Вона підтримувала мене протягом всіх співбесід, давала поради і підтримувала контакт 24/7. Дякую, Катерино, за все, що Ви зробили)

Це моя перша серйозна робота і я дуже хвилювалась, але дарма). Познайомившись з керівником і колегами, я була шокована, що дійсно люди дуже відкриті, дружелюбні і позитивні. Слова про родину виявились не фейковими.

Дуже подобається робота в компанії: цікаві завдання, крутезні тімбілдінги і просто неймовірна, комфортна робоча атмосфера!

Якщо Ви шукаєте роботу в IT, то Galaktica саме для вас!

Підтримали: Natalia Kovalenko

Алісочко, ми дуже раді бачити від тебе такий гарний відгук) І щасливі, що НАШІ люди так швидко вливаються у колектив, кайфують від спільної роботи та бачать перспективи свого розвитку!

Також, особлива подяка тобі від Катрусі. Такі слова надихають будь-якого співробітника)

Працюємо, відпочиваємо, розвиваємось і донатимо на ЗСУ розом далі👌

Я хотів би поділитися своїми враженнями після пройденого співбесідування в дану компанію. Зі мною зв’язалася рекрутерка Valeriia Rudenko. HR-співбесіда — норм, технічна співбесіда — нічого особливого. Але найголовніше, після цього HR одразу заморожує — ніякого фідбеку, і годують сніданками, що комусь напишуть, у когось щось уточнять щодо фідбеку та того, чи пройшов я техничку чи ні, дякую!

Сергію, дякуємо Вам за відгук. Ви дійсно нещодавно в нас проходили всі етапи співбесід та потрапили до фінального відбору. Оскільки кандидатів на фінальний етап було декілька, сам процес очікування виявився довшим чим завжди, про що Валерія вам нагадувала протягом цього часу.

Сьогодні, на жаль, було прийнято рішення на користь іншого кандидата і наш рекрутер відразу Вас повідомив про це. Ми дуже сподіваємось, що ви прочитали це повідомлення, перед тим, як видалити переписку. Також, ми розуміємо, що вас засмутила ця новина, але ми, як компанія, хочемо мати з усіма нашими кандидатами добрі відносини і завжди залишатись на зв"язку на майбутнє. Ви дійшли до фінального етапу і хоч на поточну позицію вас не обрали, кандидат ви гідний і вартий гідних пропозицій. Ми щиро вам бажаємо успіхів у швидкому пошуку роботи вашої мрії! А з нашої сторони обіцяємо не зупинятися на шляху вдосконалення процесу найму)

Я працюю в компанії Galaktica протягом півроку і насправді отримую задоволення від своєї роботи. Компанія має динамічну та інноваційну атмосферу, де я постійно відчуваю повагу та вдячність за свої досягнення, і це має для мене особливе значення.

Однією з головних переваг роботи в Galaktica є крута команда. Вона складається з професіоналів, які володіють глибокими знаннями та експертизою в своїх галузях. Взаємодія з колегами завжди відкрита і сприяє обміну ідеями та навичками. Я завжди можу розраховувати на підтримку та допомогу своїх колег у вирішенні завдань. Завдяки такій команді, я став активним пропагандистом роботи в Galaktica серед моєї спільноти. З повним переконанням рекомендую приєднатися до нашої команди.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Сергію, особливо приємно чути такі слова від колеги, який прийшов до нас у компанію вже з великим досвідом роботи і багажем знань) Твої слова та дії — це показник того, що ми рухаємось у правильному векторі, маємо чіткий план та абсолютно виправдані амбіції. А наша команда — це потужний двигун нашої компанії, яка притягує до себе такі таланти, як ти Сергію) Круто, що разом❤️

Я хотіла б поділитися своїм враженням про компанію та рекрутера. Я мала змогу пройти всі етапи співбесіди та отримати оффер.

Перш за все, компанія, з якою я мала можливість спілкуватися, вражає своєю професійністю та зосередженістю на кожній деталі. Усі співробітники, з якими я мала контакт, були дуже доброзичливими та кваліфікованими.

Хотіла б окремо виділити рекрутера Kateryna Shykunova, з якою я спілкувалась протягом всіх етапів співбесід. Вона уважно вислуховувала мої запитання та надавала чіткі відповіді, завжди була доступна для зв’язку. Комунікація була прозорою, зручною, а головне швидкою. Kateryna Shykunova своєчасно надавала інформацію про подальші кроки та оновлення. Вона завжди була готова відповісти на будь-які запитання, які у мене виникали під час всіх етапів. Надзвичайно відкрита та доброзичлива людина! Її професійний підхід і людяність створили дуже приємну атмосферу під час всіх етапів)

Підтримали: Natalia Kovalenko

Юлія, ми вдячні вам за високу оцінку нашої роботи і раді, що ваш досвід співпраці з нами був на висоті)

У нашій компанії ми завжди прагнемо забезпечити якісну та професійну взаємодію з кожним кандидатом. Раді дізнатися, що ви були задоволені роботою Катерини, а також тим, як вона вам допомогла в процесі підбору.

Ми дуже вдячні за вашу довіру та відкритість у спілкуванні з нами. Ваш коментар є великою мотивацією для нас, і ми будемо продовжувати працювати на високому рівні задля забезпечення найкращих можливостей та досвіду для наших кандидатів.

Вам, Юлю, ще раз дякуємо і будемо дуже раді попрацювати у майбутньому в одній команді💪

Відгукнувся на вакансію Senior NodeJS Developer, зі мною зв’язалася рекрутерка Valeriia Rudenko. Сумарно наші мітинги тривали орієнтовно 2 год (було два мітинги, з урахування технічних питань). Я вважав це плюсом компанії, адже як на мене вони ретельно обирають спеціалістів в команду. Наступним етапом була співбесіда з СТО, тривала більше години. Негативне враження одразу справило те, що її проводили російською мовою(як на мене, краще використовувати українську або англійську мову). Друге негативне враження справило те що рекрутер не зв’язалася зі мною після співбесіди, щоб зорієнтувати про фідбек, запитати враження, тощо. Тиждень по тому я вирішив уточнити про фідбек, повідомлення прочитали та не відповіли. В кінцевому результаті фідбеку немає досі. Враження від компанії двояке, ніби професійні люди, але я не розумію цього ігнору.

Андрію, дякуємо за ваш відгук, і дякуємо що вже прийняли вибачення особисто від Валерії. На жаль, такі ситуації інколи трапляються в силу людського фактору, але точно не навмисно зі сторони рекрутера. Ми звернули увагу на цей випадок, проаналізовуємо його і зробимо все щоб уникнути подібного в роботі на далі.
Також, ми приймаємо ваше зауваження стосовно технічної співбесіди російською. Тепер всі наші інтерв"юери будуть цікавитись, якою мовою кандидату зручніше говорити, адже ми поважаємо вибір кожного і ні в якому разі не розпалюємо мовне питання, а навпаки вважаємо, що тільки єднання, підтримка та взаємоповага в цьому приведуть нас до перемоги!
Андрію, ми дякуємо вам за зворотній звязок, за позитив стосовно компанії, а також критику, оскільки завдякі ній ми станемо краще!)

Старожил, прийшов з нульцевим досвідом
Насамперед, хочу відзначити чудову корпоративну культуру. Керівництво створило в компанії дружню та підтримуючу атмосферу, що сприяє зростанню та розвитку кожного співробітника. Мені надавались і надаються всі необхідні інструменти для підвищення наших професійних навичок та поглиблення знань.
Команда IT-фахівців завжди готова допомогти та підтримати, що значно спрощує роботу та сприяє ефективній взаємодії. Я радий, що мені щастить працювати з такими талановитими та досвідченими професіоналами, які готові ділитися своїми знаннями та досвідом.

Також хочеться відзначити прозорість та відкритість комунікації в компанії. Керівництво завжди готове вислухати пропозиції та зворотний зв’язок, а також вживає всіх заходів для покращення якості роботи та задоволення потреб співробітників.

Загалом робота в Галактиці залишила у мене тільки позитивні емоції і стала ракетою в моїй кар’єрі. Я з впевненістю можу рекомендувати цю компанію як чудове місце для роботи та розвитку професійних навичок.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Тіма, стільки приємних слів про нашу компанію! Ти підмітив дійсно ключове в нашій роботі: можливості, підтримку та постійний розвиток.
Дякуємо що ти з нами) Впевнені, Galaktica відкриє та виховає ще не одну зірочку!

Прийшов у компанію без досвіду на позицію рекрутера.
HDR Марія провела співбесіди максимально швидко і якісно. Вже на наступному тижні я почав працювати у компанії.

Навіть не знаю з чого почати, бо розказати є багато що. Напевно почну з того, що з самого початку всьому навчили і допомогли розібратися, надали якісне навчання та дали можливість реалізовуватися та рости у цій сфері.

Колектив неймовірно заряджений на результат, а тому кожен співробітник відчуває якісне оточення.

Думаю, не варто багато розписувати про штрафи і затримку заробітньої плати, бо цих понять тут просто не існує. Навпаки, у кожного співробітника прописаний чіткий KPI, завдяки якому є можливість заробляти більше, ніж просто ставка.

На тімбілдінгах є можливість поспілкуватися з кожним колегою, а різниця між керівником і підлеглим зовсім інша, ніж в інших компаніях, де я працював раніше. Тут вам допоможуть досягти успіху, бо кожен зацікавлений у рості компанії. Поспілкуватися з С-левелом може абсолютно кожний, багато випадків чув у середині колективу.

На найближче майбутнє у нас дуже амбітні цілі. Я впевнений, що зовсім скоро ви і самі все побачите)

Підтримали: Natalia Kovalenko

Проходила співбесіду у Євгенія (позиція Treasury manager), структура і підхід один із найкращих, багатьом HR варто брати приклад з Євгенія.
Співбесіда soft skills по типу кейсів/робочих процесів відповідно до даної вакансії. Все чітко і по суті, дякую.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Я в компанії старожил і цим пишаюсь!😀

Круто бачити, як ми ростемо і приймати активну участь у цьому процесі) Хочу подякувати Galaktica, оскільки вона відкрила для мене IT і дала крутий старт!

Прийшов я системним адміністратором та завдяки крутому наставнику та розвитку компанії виріс до позиції DevOps! У цьому і плюс цього місця — твою роботу завжди бачать та цінують)

Підтримали: Наталия Коваленко

Коля, ти дійсно один з тих, кого можна ставити в приклад молодим та амбіційним фахівцям. Ріст, професіоналізм, завзятість та трудолюбство — це твої риси і ми дуже пишаємось, що ти в нашій тімі!

Впевнені, масштабування Galaktica не зупиниться, доки вона матиме таких працівників)
Спойлер: а таланти ми маємо і пошуки не припиняємо✌️

Мій досвід роботи з Галактикою почався у вересні 2022 року, тоді, шукаючи нове місце праці, мій вибір впав саме на цю компанію, адже для мене вона виявилась максимально близькою до ідеалу за усіма параметрами моїх вимог.
З самого початку, від співбесіди з hr Євгенієм до завершення онбордингу, і до цього моменту мої очікування є позитивно виправданими.
Чудовий і дружній колектив, легка атмосфера, готовність допомогти з будь яким питанням — це все про Галактику.
Відчувається неабиякий професіоналізм кожного, хто задіяний до будь якого робочого процесу.

Особливо хочеться виділити неймовірну тім-ліда відділу саппорту Дарину, адже саме вона була і є моїм наставником з моменту приходу сюди, своєму розвитку як спеціаліста тут я завше завдячую їй.

Я однозначно приємно вражена тим, наскільки добре тут злагоджена робота. Регулярно проводяться тім білдінги, зустрічі, відділ hr допомагає з доїздом і житлом тим, хто не з Києва. Це максимально safe place, де нема місця мобінгу, а навпаки — тебе чують і поважають твою точку зору.
Для тих, хто турбується про свій професійний розвиток і прагне до більшого розкриття потенціалу — це ідеальне місце.
Загалом, ціную і люблю! <3

Проходила співбесіду в компанії Galaktica і була приємно здивована підходом HR Марії. Приємна в спілкуванні, завжди була на зв’язку від початку до кінця. Підтримувала на всіх етапах, що дуже ну дужеее приємно. Видно що в компанії співробітники горять своєю роботою і роблять її з любовью. Щиро дякую Вам за витрачений час на спілкування і бажаю найкращих співробітників Вам в команду.

Підтримали: Наталия Коваленко

Олено, дякуємо вам за такий відгук! Ці слова безперечно надихають виконувати і любити свою роботу ще краще і більше) Вам ми звичайно бажаємо удачі на новому місці роботи, з легкістю досягайте поставлених цілей та бережіть себе)
Привіт від Марії😉

Я прийшов в ІТ компанію Галактика у лютому 2022. Сподобалось те, що всі колеги зайняті удосконаленням компанії, розвитком продуктів та обговореннями важливих стратегічних питань. Керівництво компанії — це ТОП експерти у своїх нішах та завжди готові допомогти у вирішенні твоїх питань. Колеги максимально дружні та відкриті.
Всі разом ми гарно працюємо та вміємо відпочивати.
Особисто від себе, я раджу всім топовим спеціалістам почати роботу в компанії.
Якщо ви болід формули 1 у своїх знаннях та навичках, то компанія буде для вас якісним треком і командою, яка буде допомагати вам їхати швидше та вигравати призові місця.
Галактика — топ компанія для кращих!

Підтримали: Наталия Коваленко

Олександре, дякуємо за таке яскраве порівняння! Дуже приємно чути задоволеність наших співробітників та чудові рекомендації про нас. Для компанії це найбільша похвала і досягнення. Раді, що працюємо разом з тобою)

Я пришла в компанию полтора года назад, и за все это время ни разу не усомнилась в своем решении.

Галактика — это место, в котором вы будете профессионально и личностно расти, бок о бок с коллегами.
Место, которые многие сотрудники называют вторым домом.
Место, в котором ваши идеи и старания не останутся незамеченными.

Если вы хотите получить настоящий трамплин для карьерного взлета, приобрести огромное количество новых знаний и навыков, работать в дружном коллективе единомышленников — то Галактика определенно для вас.

София, какие прекрасные слова! Ты подметила главные вещи: мы семья и мы ценим друг друга, а компания ценит нас! Спасибо тебе за твой труд и вклад в общее дело)

Hi everyone! Galaktica is a great company! If you want to work with high human standards and best Team Leaders — you are on the right way.
As a Recruiting Agancy we see the most likely process to hire relevant candidates in the company: You never be without feedback / Some steps interview / No negative, only positive talking / Adequate salaries / and much much more for like and sunshine.
We recommend Galaktica. Thanks you gays.

Regards, HR Network Team.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Colleagues, thank you for your wonderful words! We are glad that the standards of our company found such a positive response from your team) In turn, we cannot fail to note your professionalism and a clear system of work. Finally, we have a reliable partner for many years to come. We are happy to work with you and be sure of an excellent result. We wish only prosperity to our companies!

Мені пощастило поспілкуватись з рекрутером компанії а саме Марією. Хочу наголосити що така віддана своїй справі людина це рідкість! Справжній професійний підхід до підбору кандидатів.
Підкреслюю не тільки етичний підхід до мене як кандидата на всіх етапах спілкування, а також співбесіду бездоганну з початку до кінця)
Неймовірна подяка як компанії так й Марії окремо за професіоналізм !

Підтримали: Natalia Kovalenko

Аміна, наш HR-відділ стає щасливішим та мотивованішим з кожним таким відгуком❤️Дякуємо Вам) Особливо вітання передає Марія і радіє, що обрала цю професію та можливість спілкуватися з такими крутими кандидатами як Ви) Ми щиро бажаємо Вам успіхів, росту і звичайно досягнення всіх поставлених цілей!

Галактика дійсно варта вашої уваги, тут кожен може розкрити себе як експерт в своїй сфері, та розвиватися в ній та рости. Дружній та привітний колектив з яким робочий день проходить дуже легко і приємно. Ця компанія — це дійсно те місце, де робота не здається рутиною, а можливістю отримати крутий експірієнс.

Підтримали: Наталия Коваленко

Ігоре, чудові слова. Ми дуже пишаємось, що нашим співробітникам комфортно та в кайф працювати разом, отримувати від роботи цінні знання, рости як спеціаліст та особистість. Дякуємо за відгук та чудову роботу) Так тримати)

Работаю в компании больше года. После переезда в Киев находилась в поиске работы и нашла вакансию в Галактике. Уже по описанию — это была именно моя работа. Все этапы собеседования прошли замечательно, ощущался профессионализм.

Сейчас, спустя год, могу сказать, что работа в компании превзошла все мои ожидания. Здесь чувствуешь себя как дома, твоё мнение важно, дружественная атмосфера, постоянные тимбилды. Ты не отсиживаешь часы, а действительно делаешь весомый вклад в компанию.

Очень нравится, что поощряют твое обучение, будь то профессиональное направление, изучение языков либо новое направление.

Эта компания для тебя, если ты хочешь построить карьеру, приобрести новые навыки и работать в классном коллективе.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Таня, мы рады, что уже по описанию вакансий НАШИ люди понимают, что мы подходим друг другу) И так же круто, что эти ожидания оправдываются и мы дальше идём к цели вместе с отличными специалистами! Спасибо за позитив)

Работаю в компании уже год. Это первый мой опыт постоянной работы в офисе, сразу после обучения. Первым делом заметил дружественную атмосферу которая очень располагает. Команда сплоченная и заинтересована в твоем комфорте и росте. Очень разбавляют встречи и корпоративы которые часто проводят. Мне было важно понять как работает компания, с какими принципами и амбициями. На этапах собеседований мне четко дали понять как работает команда и как я могу реализовать себя, чего я и хотел от компании. Атмосфера компании располагает к комфортной работе и развитию карьеры.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Максим, мы очень рады, что год назад разглядели твой талант) И теперь в команде имеем крутого UX/UI Designer! Спасибо за позитивные слова в сторону нашей компании. Работаем, развиваемся и растём дальше!!!

Компания Galaktica стала для меня вторым домом.
Отзывчивые коллеги, чуткое руководство и интересные задачи мотивируют меня расти и развиваться как специалиста.
Корпоративная культура и ее ценности близки мне по духу.
В коллективе царит атмосфера взаимопонимания и дружбы. Здесь каждый знает, что его поддержат, поймут и помогут, если это необходимо.
Galaktica — это место, где всегда тепло и уютно и место, куда хочется возвращаться.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Настенька, как же приятно читать такие отзывы и понимать, что мы двигаемся в правильном направлении! Компания- это прежде всего люди и они у нас крутые) Спасибо, что такой светлый человек, как ты, с нами:)

Компания Галактика, прежде всего, место, где растят и развивают таланты человека. Сама атмосфера и окружение не оставляют шанса не совершенствоваться. Ты ежедневно сталкиваешься с неординарным мышлением руководства и сам начинаешь подходить к решению задач нелинейно. Для меня особенно ценным было то, что в компании поощряют обучение и помогают не только ресурсами, но и с вектором получаемой информации. Конференции, книги, курсы и лекции — все в открытом доступе, главное- желание)
Руководство заинтересовано в твоём росте и чтоб ты зарабатывал больше и всегда держит слово, а не кормит завтраками, что чрезвычайно редко встречается в последнее время.
В общем, эта компания для тебя, если ты не любишь сидеть на попе ровно и хочешь удовлетворить свои амбиции в профессиональном плане)

Підтримали: Natalia Kovalenko

Анастасия, спасибо за такой содержательный отклик. Приятно, что сотрудники, которые уже, к сожалению, покинули команду, так тепло отзываться о процессах и целях компании) Мы каждый день двигаемся вперёд и это не может не радовать) Также всегда ждём вас в гости на вкусный кофе и тёплые разговоры)

Працюю в цій компанії вже давно. Прийшов сюди на посаду Junior Back-End, зараз займаю посаду Middle Back-End. Керівництво заохочує до розвитку цікавими задачами та грошовим винагородженням. Дружня атмосфера в команді сприяє плідній роботі та гарному відпочинку. Керівництво цінує своїх підлеглих. З початком війни ми без проблем перейшли на віддалений графік роботи, компанія по можливості допомагала з релокейтом, та уся команда приймала учать у допомозі ЗСУ. Для мене наша компанія як друга сім’я, ми і працюємо разом и відпочиваємо разом, також у важкі часи ми теж разом.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Толь, дякуємо за теплі слова. Ми дуже раді спостерігати ріст наших колег і розуміти, що ми дійсно стали великою родиною. А ще, ти чудово підмітив, що ми разом в будь-які негаразди)

Работаю в Galaktica уже год. Компания быстро развивается, как и ее сотрудники. Команда профессиональная и дружная. Уже на этапе собеседования чувствовался профессионализм. Я не была уверена, что готова менять работу, но после собеседований захотела присоединиться к команде, и не пожалела о своём решении.

Атмосфера очень располагающая, так как люди подобраны правильно, видно, что при отборе играет роль не только проф. навыки, но и личные качества человека.

Менеджмент отличный, все знают свои обязанности, никогда не приходится делать лишней или не своей работы. Есть чувство порядка, даже если он творческий.

Часто проводятся тимбилдинги, корпоративы, совместные обеды от компании, дни рождения, вечеринки. Есть игровая и кальянная :)

Підтримали: Natalia Kovalenko

Вера, мы безумно рады иметь такого сотрудника, как ты, в команде. Спасибо за тёплые слова. Вперёд вместе за новыми свершениями)

Worked for the company for a year and a half. Yes, all this time I had only positive emotions. There have always been only interesting and non-trivial tasks, each of which, in fact, was a test in one way or another. The team was always adequate, friendly and cheerful at the time of my work. The financial part was always on time and not below the market.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Dmitry, we are very pleased for such kind words. The company continues to grow and your contribution to this is also significant, thank you)

Я присоединилась к компании 8 месяцев назад. Наша Наташа рекрутер нашла мое резюме на LinkedIn и сразу связалась со мной. Этап общения с HR всегда очень важен, ведь это первый человек-представитель компании и по нему можно многое понять о компании в целом. Разговор с Наташей был приятным, информативным. На всех этапах собеседования, я всегда знала из чего будет состоять встреча, в каком формате будет проходить и все, что в принципе могло интересовать меня, как кандидата. Важной составляющей при выборе компании в профессиональном смысле стало то, что компания очень быстро развивается и масштабируется, имеет чёткие цели и знает к чему надо стремиться.
А важным человеческим фактором стала команда людей, с которыми я работаю. Это первая команда, в которой чувствуешь себя комфортно, уютно, тебе всегда рады, все очень отзывчивы. Благодаря этим фактором, ты готов работать и развиваться на благо компании. Тебя слышат, тебе помогают, тебя ценят. Для меня это очень важно.
Так же здесь не забывают и следят за комфортом для сотрудников: игровая и зона отдыха, всегда вкусный кофе и самые разные вкусы чая, свежие фрукты, снеки. Регулярные тимбилдинги, корпоративы, встречи — настолько сплочают, что в этот тяжелый для страны период, ты очень скучаешь по всем и ждёшь, когда мы снова встретимся все вместе.

Підтримали: Natalia Kovalenko

Даша, спасибо за такой отзыв. Нам также классно работать в компании с тобой!
Рады, что ты растёшь в месте с нами. И уже возглавляешь, а также масштабируешь один с наших отделов. Дальше-больше!

Я работаю в компании больше года, компания быстро развивается так как работают специалисты и заинтересованные люди на результат чтобы компания развивалась ещё быстрее,
а вместе с ростом компании быстро развивается каждый сотрудник, потому как очень интересный проэкт и новые задачи. В компании очень дружный колектив, всегда помогут и подскажут по необходимости.
Просторный 2х этажный офис, игровая — где можно поиграть в настольный тенис или PlayStation. Кухня где всегда каждый найдет вкусняшки и кофе сколько душа желает. И очень удобно когда офис рядом с метро))

Руслан, мы рады, что такой профессионал как ты с нами и тебе комфортно работать в нашей компании. Именно такие целеустремлённые ребята, и ведут Galaktica вперёд)

Работаю здесь уже почти год. И могу сказать только одни положительные слова. Галактика — компания где ты будешь услышан. Если ты умеешь аргументировать свою позицию, правильно формулировать свои идеи, то станешь ценным сотрудником. Здесь ты можешь прокачать свои скиллы и развиваться как специалист.

Коллектив очень дружный. Если нужна помощь, всегда помогут.

Ну и конечно же, в офисе вкусный кофе, много печенек и фруктов:)

Руслана, круто слышать твои положительные отклики о нас! Спасибо за твою работу.

Работаю в Galaktica уже 11 месяцев! Это моя первая компания, поэтому я очень переживал когда только пришёл сюда, но коллектив здесь очень дружелюбный и меня хорошо приняли. Компания даёт хорошие возможности прокачать свои скиллы. Офис очень красивый и уютный, так же удобный по месту расположению (пару минут ходьбы от метро). Эта компания умеет устраивать веселые и крутые корпоративы/тимбилдинги, которые помогают лучше сблизиться с коллективом)

Артём, нам очень повезло работать с таким амбициозным и талантливым разработчиком, как ты! И приятно, что тебе хорошо с нами)

Присоединился к команде около 3 месяцев назад. Очень дружный и общительный коллектив, определенно вижу возможности карьерного роста и профессионального развития. Основная причина почему я переехал в Киев

Жень, спасибо, что был частью команды! Благодарим за твой вклад в наше общее развитие и хорошие слова о компании.

Вакансії Galaktica