G5 Entertainment

Подґоріца (Чорногорія), Єреван (Вірменія), Сан-Франциско (США), Софія (Болгарія), Стокгольм (Швеція), Тбілісі (Грузія), Алмати (Казахстан), Кіпр, Сліма (Мальта), Україна

11 вересня 2019 23:31

Roman Kopyk, Full stack developer (PHP/JS)

Нічого поганого про компанію сказати не можу, і пишу цей відгук лише щоб попередити кандидатів щоб не було сюрпризів.
Відгукнулись швидко, попросив дати пару днів більше з особистих причин, погодились швидко організували співбесіду, ну яку я все ж провалив (сам і винен хоча співбесіда була на російській що я трохи не очікував, і дещо розгубився),

Хочу написати пару речей які були трохи дивні для мене особисто:
— хоча компанія позиціонує себе як шведська — усі святкові дні вони святкують за святами РФ, тобто українські свята вони не святкують.
— спілкування як на співбесіді так і загалом в компанії лише на російській мові.
— ЗП офіційна але вона не прив’язана до якоїсь валюти, і вона не змінна що при коливаннях курсу трохи не звично як для ІТ компанії. Хоча і попередили що при значних змінах може коректуватись.

Хотілось би ці речі знати в описі компанії, чи попереджати про це перед співбесідою (про ЗП попереджали)

Роман, спасибо за отзыв, но мы хотели бы внести некоторые уточнения в ваши замечания:

1. G5 Entertainment, действительно, является шведской компанией (наши акции размещаются на NASDAQ Stockholm с 2014 года). Так как мы международная компания с офисами в разных странах, то нам приходится синхронизировать их по единому календарю. Но хотели бы заметить, что основные украинские государственные праздники всегда ценятся и отмечаются в украинских офисах.
2. Основными языками в компании для общения приняты русский и английский.
3. Да, у нас официальная заработная плата и, согласно законодательству, она не может быть привязана к валюте. Но, как вы правильно заметили, при значительных колебаниях курса зарплаты в нашей компании пересматриваются.

Роман, очень жаль, что не получилось посотрудничать в этот раз, но надеемся на совместную работу в будущем!

С уважением,
HR Team