.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту

G5 Entertainment

Харьков, Львов, Москва (Россия), Калининград (Россия), Сан-Франциско (США), Стокгольм (Швеция), Слима (Мальта)

11 сентября 23:31

Roman Kopyk, Front-end developer

Нічого поганого про компанію сказати не можу, і пишу цей відгук лише щоб попередити кандидатів щоб не було сюрпризів.
Відгукнулись швидко, попросив дати пару днів більше з особистих причин, погодились швидко організували співбесіду, ну яку я все ж провалив (сам і винен хоча співбесіда була на російській що я трохи не очікував, і дещо розгубився),

Хочу написати пару речей які були трохи дивні для мене особисто:
— хоча компанія позиціонує себе як шведська — усі святкові дні вони святкують за святами РФ, тобто українські свята вони не святкують.
— спілкування як на співбесіді так і загалом в компанії лише на російській мові.
— ЗП офіційна але вона не прив’язана до якоїсь валюти, і вона не змінна що при коливаннях курсу трохи не звично як для ІТ компанії. Хоча і попередили що при значних змінах може коректуватись.

Хотілось би ці речі знати в описі компанії, чи попереджати про це перед співбесідою (про ЗП попереджали)