7 листопада 2024 17:16
Працюю в G-Web Group вже більше року і можу сказати, що це чудове місце для професійного та особистісного зростання. Керівництво компанії підтримує співробітників, надає можливості для навчання та розвитку. Сюди я прийшов як Content manager, та через рік я став SEO — спеціалістом, маю власні проєкти. В компанії цінується командна робота, і всі колеги налаштовані на досягнення спільних цілей. Особливо подобається: стабільна заробітна плата, зручний графік, приємний колектив. Рекомендую G-Web Group всім, хто шукає стабільність і прагне розвиватися у сфері SEO!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.