17 грудня 2025 19:58
Пройшов воркшоп: Deep Dive into LLM APIs і хочу порекомендувати його усім хто вже робить якісь рішення з ви користуванням LLM або ви просто користується AI tools в роботі, тому що ви зможете отримати нові знання або систематизувати існуючи. Ментор людина з досвідом і продовжую досліджувати цю тему, бо вона як жива, дуже швидко змінюється.
Також рік назад відвідував Курс: мікросервісна архітектура — це теж топ. Дуже багато якісного матеріалу, прикладами з досвіду ментора та з практичними завданнями. Так було гарно хоч ще раз записуйся.
Дякую команді fwday за класний контент!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.