3 липня 2025 13:26
був на Crash Course: Behat & BDD. Дуже сподобалось. Вже мав досвід роботи з Behat, але Йожеф показав дуже багато цікавий приколюх і контекстів. Раджу сходити, особливо якщо ми не мацали ручками Behat :)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.