Commited: 50+ воркшопів з ТОПами тестування: M.Bolton, G.Bahmutov, T.King, R.Desyatnikov, J.Bach. Лише за $40 на рік та економія $15 до 20 квітня

26 января 2019 17:49

Максим Кунчев

Працюю в компанії близько 2х місяців на позиції маркетинг-менеджера. Думаю, можна вже дозволити собі залишити відгук:)
Якщо ви надієтесь прочитати, те чому НЕ ВАРТО сюди йти чи дізнатися з чим є ПРОБЛЕМИ, то далі можете не продовжувати, бо піде справа тільки про те, чому ви будете КАЙФУВАТИ.
І так:
1. Офіс знаходиться в історичному центрі — Воздвиженка. Очевидно, що чи не найгарніший район в Києві.
2. Забезпечення комфортним місцем, яке не дозволить вам думати наскільки вам не зручно.
3. ЗП у $.
4. Ніякої бюрократії та вертикальної структури «принеси, подай, не заважай». Всі на одному рівні.
5. Колектив. Одна з найголовніших причин, чому варто звернути на цю компанію увагу: дружня атмосфера; всі на позитиві; всі готові допомогти, якщо є проблеми; часті тім білдінги та обговорення просування продукту. Поруч з такими професіоналами твої hard skills швидко підуть вгору.
6. Часті івенти з приводу і без :)
7. Гнучкий графік (приходиш зранку коли тобі зручно, головне, щоб це було до 11 години).
8. Сніданки та обіди за рахунок компанії, +чай, кава, фрукти. Де ви таке зустрічали, щоб після робочого дня вам не треба було задумуватися «що б його на завтра приготувати?». У вас як мінімум є вільна година ввечері.
9. Великий +, що керівництво подбало про активний відпочинок: настільний теніс, настільний футбол, бігова доріжка, турнік, бруси. В таких умовах вас точно не будуть називати офісним планктоном.
Наявність таких переваг створює роботу в компанії — кайфом.