Fulcrum

Київ, Варшава (Польща)

Добрий день! Хочу поділитися своїм досвідом спілкування з Yevhen Shepel рекрутером фірми.
На своє звернення я отримав відповідь: «вимоги до вакансії досить специфічні та бачимо профіль людини на цю позицію з трохи іншим досвідом». Я спробував вияснити в чому така «специфічність», якщо все, що вимагалося (крім New Relic) у мене вказано в резюме. Я зауважив, що досвід визначається на технічній співбесіді, а не прочитанням резюме.
Після цього мені почали вказувати на недоліки мого CV, демонструвати неприкрите хамство.
Дуже сподіваюсь, що таке ставлення до претендентів на посаду це не політика компанії.

Добрий день, Андрію.

Перш за все, дякуємо за зворотній звʼязок — ми завжди відкриті до фідбеку, розглядаємо це як можливість виявити свої зони росту і розвитку.

Дійсно, рекрутер Євген написав вам відмову після скринінгу резюме оскільки отримав відгуки від кандидатів із більш релевантним досвідом роботи і вирішив продовжити комунікацію щодо вакансії з ними.

Нам дуже прикро, що між вами та Євгеном виникло непорозуміння стосовно описаного у вашому резюме досвіду і це залишило у вас неприємні враження про компанію.

Дякуємо ще раз за приділений час.
Бажаємо вам успіху в пошуках роботи!

соу фар дійсно найкраща компанія, в якій довелось працювати Дизайнером 🤍 найбільший плюс то люди, але якщо коротко, то це:

— дуже кльовий підбір команд, всі є професіоналами в своїй сфері і при цьому надзвичайно приємними людьми 🌸
— цікаві проекти (без індус-стайл апок) — я за майже 2 роки в Фулкрумі набила руку на рісьорчах, сет апах дизайн систем та іншому (ідеально для middle-senior дизайнерів)
— налаштований робочий процес (джира/конфа/фігма/ноушн...) — але при цьому абсолютна гнучкість, фокус лише на результат (а з такою командою він топовий)
— регулярні 360, фідбек сесії і канва скілів 🤌
— сапорт під час війни (сейв спот в києві, для жінок допомога з релокейтом...)
— war/work/life balance (покриття психолога, страховка, гроші на навчання...)
— донати — це окремий топік, але Фулкрум дійсно багато витрачає на донати, сапорт армії та волонтерку — це окремий великий +++

100% можу рекомендувати, якщо хочете швидко вирости як професіонал та попрацювати на різноманітних проектах 💚

Підтримали: Natalya Sadova

Всім привіт. Я б хотіла поділитись з майбутніми кандидатами/працівниками власними враженнями від роботи в компанії Fulcrum. Вперше пишу фідбек на DOU, але дуже захотілось.

Я потрапила в команду рекрутингу в листопаді 2021 року. За непростий 2022 рік ми багато чого разом пережили: війна, волонтерство, тижні без світла, закриття проектів/контракти з новими, проте відчувалась величезна згуртованість людей, яка допомагала кожному з нас.
Fulcrum для мене це:
— місце, де можна реалізуватись вертикально або горизонтально, адже професійні та особистісні бажання вітались та навіть фінансово сапортились;
— коло професійних людей, які готові ділитись досвідом та сприймати позитивні/негативні фідбеки, навіть, якщо це тімлід або хед відділу;
— робота без бюрократії та можливість внести свої ідеї в процеси відділу/проекту чи в цілому компанії;
— величезний сапорт та донати для України.

На жаль, я потрапила в кількість людей на скорочення, проте з теплом згадую Fulcrum та команду, яка щиро хоче побудувати дійсно круту сучасну компанію з сильними корисними продуктами.

Додатково повагу викликає те, що компанія стримала слово, та мені була виплачена повна заробітня плата та всі бонуси, навіть, коли я вже була звільнена і не працювала з ними декілька місяців.

Ігорю та всій команді Fulcrum хочу побажати успіхів, у вас все вийде, бо по-іншому ніяк! :)

Підтримали: Evhenii ShepelNatalya Sadova

Проходил собеседование в данную компанию осенью 2021 года. На всех этапах коммуникация была на хорошем уровне, собеседующие на тех. интервью задавали корректные и адекватные вопросы. Но по неизвестным причинам на последний этап собеседования не прошёл.
Рекрутёр предложил ещё 1 вакансию, для прохождения на которую необходимо было пообщаться с Head of Delivery. К сожалению, меня не предупредили, что на данном звонке будут задавать ещё кучу технических вопросов, к чему я совершенно не был готов, что, соотвественно, вводило, местами, в ступор. На будущее — лучше о таком предупреждать заранее. И, самое неприятное, после звонка со мной так никто и не связался. Результаты были для меня неизвестны.
Надеюсь, к текущему моменту ситуация с подбором сотрудников улучшилась и таких историй больше не было.

Привіт, Георгію!

Ви маєте рацію, адже з кінця 2021 року ми повністю змінили та автоматизували цикл хайрингу за допомогою ATS системи, за допомогою якої в одному місці і з легкістю надсилаємо всі зворотні зв’язки, фідбеки після інтерв’ю, а також ми переглянули сам процес та етапи інтерв’ю, щоб більше не допускати негативного досвіду кондидатів при хайрингу.

Дякуємо, що знайшли час, щоб донести цей фідбек до відома!
Бережіть себе!

Работал в Fulcrum на позиции UI/UX Designder.

Во-первых, хочу отметить особенную атмосферу и уникальный вайб который царит в компании. Несмотря на то, что в офисе был нечасто, все отношение чувствуешь даже на расстоянии. Нет никакой бюрократии и лишней формализации, всегда идут на встречу в любых вопросах. Коллектив — просто ТОП. С первого дня это чувствуешь.

График работы гибкий, конкурентные саллари, мед страховка, кайфовый и уютный офис, техника для работы, интересные проекты и много других фич которые вас порадуют.

Для меня при онбординге было важным чтобы мой вклад и проделанную работу ценили и оценивали адекватно. В то же время важным было осознание того что проекты над которыми я работаю, несут какую-то пользу и позитивный бэкграунд. Fulcrum — это как раз про это. Все твои инициативы и предложения всегда будут услышаны. + Радует то что компания постоянно развивается. Есть возможность ходить на курсы, применяются различные новинки для упрощения процессов работы.

В общем можно выделить еще очень много плюсов, но итог будет один. Однозначно рекомендую!

Підтримали: Alina BelkoOleksii Sekundant

Дякую! З тобою було приємно працювати, чув лише позитивні відгуки про якість дизайну від твоїх команд!

Работаю тут на позиции DevOps инженера. В компанию приходил немного со скептическим настроением, своими глазами посмотрел что тут да как и готов кратко поделиться.

Положительное:
— Первый и самый большой плюс в компании это люди. Не знаю, как это удаётся, но весь коллектив прям огонь. Изначально с HR-ом обсудили, что я планирую приезжать в офис может раз в неделю, в итоге приезжаю каждый день, потому атмосфера в офисе прям огонь, люди открытые, улыбаются и спустя первый месяц уже было ощущение, что знаю всех как минимум год.
— Микроменеджмент и жесткий график работы. Этого здесь нет. Если никого не блокируешь и нужно пойти по своим делам или банально поплевать в потолок — велкам, т.к. так или иначе заряжаешься «вот этим вот всем» и делаешь свою работу хорошо, потому что хочется, а не потому что так сказали.
— Проекты. Их достаточное количество, они интересные и не конвеерные, есть возможность как проявить то, что уже знаешь и умеешь, так и разобраться и научиться в чему-то новому.
— Менеджмент. На удивление открытые люди, прислушиваются и интересуются фидбеком, и даже видно, что не делают вид, а реально делают.
— HR-команда. Они действительно не мешают, а помогают. Настроение, какие-то движения, обустройство рабочего места, оно всё тут.

Из минусов могу выделить то, что компания всё-таки молодая и небольшая и есть проблемы с рабочими процессами, но радует то, что над этим ведётся работа и я уверен, скоро будем в этом плане уже взрослыми.

Дальше мусолить не буду, компанию крайне рекомендую, особенно если устали от галер и хочется снова себя почувствовать заряженным, как на первой работе, но с людьми, которые сразу как друзья.

Фил фри ту джоин ас :)

Спасибо Андрюх за отзыв!)

Працюю в компанії приблизно пів року на посаді IT Recruiter. Перш за все хочу відмітити дружню атмосферу компанії, де всі працюють «один за всіх і всі за одного». ! В команді відчувається єдність і спільна мета, над якою ми всі охоче працюємо.

Понад усе подобається корпоративна культура, відкритий і чесний фідбек, у нас нема конкуренції і всі ми думаємо як працювати на благо компанії. Компанія гнучка у різних питаннях і підлаштовується так щоб кожному працівникові було зручно працювати. Усі ми маємо можливість працювати віддалино чи в офісі, у нас класний пакет бенефітів, гнучкий графік і для нас важливо якість а не кількість.

Люблю свій колектив, де кожен завжди готовий прийти на допомогу, де легкість у спілкуванні і взаємний обмін досвідом. Я працюю віддалено, але почуваю себе в одній тарілці з командою.
Дуже рада і вдячна, що працюю саме у Fulcrum! Тут люди з великої букви. Вірю у наше велике майбутнє і постійний професійний ріст!

Спасибо, это взаимно!)

Работаю в Fulcrum уже более года на должности UI/UX дизайнер и это моя самая классная и любимая работа за всю жизнь!
Во-первых, в компании действительно очень позитивная и приятная атмосфера, очень-очень много добрых, веселый, отзывчивых людей. Замечательный, профессиональный менеджмент. Современный красивый офис в Киеве и при этом возможность работать удаленно. Много бонусов от компании: корпоративные мероприятия и поездки, медицинская страховка, техника, обучение, курсы английского и тд. Работа только с иностранными клиентами, что является отдельным видом удовольствия, очень высокий уровень общения, коммуникация с успешными предпринимателями со всего мира. И сами проекты очень интересные и разнообразные, скучать не приходится) Так же много возможностей для развития, повышения квалификации и выбора интересного для себя направления. И самое главное, что компания заинтересована в росте своих сотрудников и поощряет его. Хорошо налажены процессы и они постоянно улучшаются, компания растет и развивается. Классная практика 360 ревью — оценка работы сотрудника, получение фидбэка, который дополнительно помогает в развитии и влияет на карьерный рост.
В общем, искренне могу рекомендовать работу в Fulcrum и вам очень повезет стать частью нашей команды :)

Спасибо!)

Пропрацювала рік в цій чудовій команді на позиції маркетолога.
Була вражена корпоративною культурою компанії, коли з перших днів відчуваєш себе частиною дружньої професійної команди.

Навіть за умови віддаленої роботи, як було в моєму випадку.

В той же час в компанії культивується культура чесного фідбеку. Працювати з таким підходом зручно і ефективно. Ти завжди знаєш де маєш докласти більше зусиль для якісної комунікації та досягнення цілей.

P.S: через місяць після звільнення на Миколая моїй дочці прилетів класний подаруночок від команди Fulcrum. Це було так несподівано і приємно! Думаю, команді можна проводити МК «закохай в себе співробітника» :)

Вау, очень приятно, спасибо!)

В компанії працюю вже більше 2-х років (з серпня 2019). Дуже імпонує атмосфера в колективі, без зайвої бюрократії та ієрархії, де можна підійти до будь-кого з якоюсь пропозицією і бути почутим (незалежно від «личок на погонах»). Ріст в 4х співробітників за 2 роки теж символізує, що з процесами в компанії все ок. В цілому відчувається нормальне людське відношення, достойна компенсація з постіним ростом, є всякі плюшки типу медстраховки, комфортного офісу, техніки і т.д. А ще всілякі позаробочі активності на будь-який смак (посиденьки, настолки, пробіги, гори... ) - тут завжди можна знайти компанію :) Звісно за всі ці плюшки компанія зі своєї сторони надіється на самовіддачу, відповідальну роботу, чесність, ініціантивність. Мені норм, рекомендую спробувати :)

Спасибо Рома, уже трудно представить компанию без тебя, рад с тобой работать)

Працюю з Fulcrum вже майже 11 місяців і відчуваю постійний розвиток, проходження челенджів і неймовірно круту атмосферу!

Можу впевно казати, що тут працюють ті, хто має Passion до своєї занятості, хто розуміє, що кожен на борту приносить свій велью і робить важливу роботу над розвитком та ростом компанії.
Відчуття свободи, бо ти не прив’язаний до офісу: рімоут — ноу пробс (але в офісі атмосфера неймовірно крута)

Круто не тільки спостерігати за тим як росте компанія, а й бути частиною цього процесу.

Також — тут крута фідбек система, що знижує міскомьюнікейшини (а це дуже важливо)
Fulcrum досяг багато чого за цей період для співробітників та клієнтів і далі — тільки більше!)

Спасибо за фидбэк и за то что смогла организовать поездку в Карпаты на 50 человек за считанные недели)

В ноябре 2020 будучи QA подавалась на позицию бизнес аналитика в компанию Fulcrum. В опиcании вакансии было указано, что необходим опыт работы непосредственно BA (минимум 1 год), но я все равно решила отправить резюме и мне перезвонили. Общалась с рекрутером Натальей, решила еще раз подчеркнуть, что опыта BA у меня нет (и по CV это также видно). Тем не менее, мне сказали, что можно сделать тестовое. Я была в этом заинтересована, конечно понимая, что после него мне могут отказать, но мне было интересно услышать фидбек о том, насколько я движусь в правильном направлении. К выполнению задания подошла ответсвенно, потратив на него несколько дней. Но после отправления его на проверку, последовал ответ от Натальи, что им нужен человек с опытом. Я не совсем поняла к чему это, поскольку мы все это проговарили во время общения и попросила фидбек на свое тестовое. Насколько я поняла, его даже не открывали, ведь Наталья сказала мне, что все не зря и у них сейчас открыта вакансия QA и мне стоит туда податься :)
Такое предложение было похоже на издевку и я не совсем понимаю, на каком этапе произошло недопонимание. То ли рекрутер не разобралась что хотят от кандидата, то ли их текущий бизнес аналитик сначала сказал «ок, давайте потестим человека без опыта», а потом передумал. Но в итоге, крайне непрофессиональное отношение к кандидату и конечно же желания рассматривать вакансию QA не возникло.
Я бы рекомендовала хорошо подумать прежде чем делать тестовое в эту компанию, потому что к затраченому времени кандидатов здесь очевидно относятся не очень.

Доброго дня Анно! Дякую за ваш фідбек. В цій ситуації дійсно була міскомунікація між рекрутментом та хайринг менеджером. Ми працюємо над тим, щоб не допускати подібних ситуацій в майбутньому.
Ми цінуємо ваш час та зусилля та в цій нетиповій ситуації будемо раді їх компенсуваути. Ми зв’яжемось з вами особисто в найближчі дні. Дякую за розуміння.

Работаю в этой компании UX/UI дизайнером более 6 месяцев.
Думаю что могу оставить объективный отзыв.

Плюсы:
+ оплата труда
+ бонусы за успешные проекты и овертаймы
+ техника для работы (MacBook Pro 2018 15’’)
+ офис с видом на парк Пушкина (метро КПИ)
+ проактивная команда
+ интересные проекты
+ школа английского
+ вечеринки
+ частичная оплата курсов (прошел курс UX research в Projector)

Минусы:
— овертаймы (не много, по ночам никогда не сидел)
— нет медстраховки

В целом — отличное место для работы. Мне все нравится. Рост зарплаты и ответственности соответствует возможностям специалиста.

Fulcrum это точка опоры не только для клиента, а и для сотрудника. Спасибо.

Огонь, спасибо! С мед страховкой пофиксили)

Почитала отзывы коллег и захотела написать свой :)
Я работаю тестировщиком в Fulcrum c августа 2019 года. Шла на собеседование без профильного опыта, сразу после курсов. Наверное, я до конца жизни буду благодарна людям, которые проводили собеседование, что-то во мне разглядели и дали шанс.
Очень здорово спустя время наблюдать, как все меняется, компания растет, приходят новые ребята и проекты становятся крупнее и сложнее. За полтора года было такое разнообразие, которого у людей не бывает годами: разные веб проекты, мобайл аппки, участие в подборе новых сотрудников, построении процессов. Любые идеи всегда приветствуются: если хочешь что-то улучшить\внедрить, то в этом тебя только поддерживают.
Если не хватает скиллов, то всегда можно обсудить это с hr и лидом и организовать обучение.

Отдельно хочется упомянуть всех моих коллег. Тут собрались классные, мотивированные люди, глядя на которых, хочется учиться и прокачивать свои скиллы, чтобы быть на уровне и приносить свой вклад в общее дело. Все, что я знаю и умею, в том числе, благодаря вам!
QA отдел и ребята с моего текущего проекта — это отдельная любовь на века <3

Ну и чтобы мой отзыв не был уж слишком сладким, я скажу, что всё имеет свою цену. Приходится работать :) Много. Это не та компания, где ты посидишь 8 часов от звонка до звонка и пойдешь домой со спокойной душой. Есть ответственность и дедлайны (куда ж без них). Не хочется никого подводить и бывает, что берешь на себя количество задач, которое сложно уместить в рабочий день. Тут главное не молчать и говорить, если есть проблема. Тебя выслушают и постараются помочь. А для менеджмента это лишний повод задуматься про оптимизацию процессов и нагрузку.

Круто, очень рад что все совпало и мы все-таки начали вместе работать!
Плюсы будем качать, а минусы оптимизировать :)

Очень крутой коллектив, с максимально здоровой атмосферой и минимальным достаточным количеством формальностей.
Если бы Вам удалось собрать самых адекватных и целеустременных друзей и организовать вместе с ними небольшую (пока) компанию — у Вас бы, наверное, вышло нечто близкое по своей сути к Fulcrum. Но все равно не настолько крутое.

Круто, Игори глупости не говорят!

Fulcrum.Rocks — семья, то есть компания хороших людей, а в следствии и друзей. Амбициозное руководство, целенаправленные сотрудники, свободный график, молодой коллектив, много разных плюшек которых не хватает в других компаниях.
С каждым разом все круче и круче офис :)
Верю что эта компания взлетит и будет на высоте, не потеряет свой запал.
Проработала здесь 1.5 года, пролетело быстро и интересно, так что думаю, мы еще встретимся. Здесь вам скучать не дадут, а за ними вы будете)

Конечно встретимся, нам ещё вместе взлетать :)

В Fulcrum я вже 8 місяців, за які встигла кайфонути від роботи, від принципів компанії та від самих людей.

Особисто для мене один із найбільших плюсів Fulcrum — це взаємовідносини в команді та атмосфера всередині. Просто для мене люди і оточення — це ключовий фактор. Так от, я потрапила у Fulcrum заочно під час карантину. Зазвичай влитися в команду онлайн буває не дуже легко. Але не в цьому випадку. Тут я відчула мега підтримку з боку всієї команди, легку та позитивну комунікацію з людьми, котрих ще не бачила.
Ну а коли нарешті потрапила в офіс, то зрозуміла, що то було лише прев’ю.

Що можу зрезюмувати про Fulcrum за ці 8 місяців?
— це молода, амбіційна команда, яка завжди відкрита до всього нового. Ну правда, іноді я в свої 26 розумію, що багато чому ще можу повчитися у моїх молодших колег.
— купа можливостей для навчання і розвитку: й досі не встигла переглянути й 10-ї частини курсів, до яких нам відкрито доступ.
Саморозвиток дуже вітається та підтримується в компанії, тому я можна сказати тут постійно в процесі навчання.
— вільний графік і входження в твоє положення. Класно, що немає чітких годин і ти сам обираєш час, коли тобі зручно працювати. А ще особливо подобається можливість працювати віддалено.
— затишний офіс, де кожен може ходити в капцях, чілити на креслах-мішках і тд.
— простота в спілкуванні і відсутність бюрократії. Якщо щось не так або не подобається, є якісь нові ідеї — ти завжди можеш обговорити це з будь-ким, незалежно від їхньої ролі.

Fulcrum це місце, де збираються не колеги, а друзі! (за таким принципом шукаємо людей в команду... да хард скіли для нас важливі, але без софт теж ніяк)
Ремоут 2чі на тиждень + ти розпочинаєш роботу, коли зручно це дуже велика перевага...Ще з плюсів можу виділити перегляд зп кожного кварталу (за методом 360 рев’ю)
Fulcrum це місце, де зібралися активні люди, і поїздки на море чи в гори ? ізі, а давай :) ну і корпоративи чи посиденьки само собою розуміється) також є компенсація навчання)

Роботи дійсно вистачає, працюючи рекрутером, я виконую навіть інші функції, проте не відмовляюся від них... Також не всі працюють на робочій техніці, проте компанія працює над цим. Щодо перепрацювань, тут дуже двояко : все залежить від рівня спеціаліста, інколи потрібно підучитись чомусь новому якщо чогось не знаєш, тому залишаєшся сам, бо розумієш, що це потрібно тобі щоб стати кращим, якщо чп, ну таке скрізь буває, і ти ж не можеш залишити це, і свою команду, бо на годиннику 18:00.... а ще ми просто залишаємося в офісі щоб гарно провести час)
Да, компанія молода, і є ще нам чим працювати, і кожен новий день для нас це момент стати кращими!
Я рада, що є частинкою Fulcrum :)

Працюю у Fulcrum вже 6 місяців.

Вирішила залишити конструктвний відгук (просто сухі факти, конкретика без зайвої води). Так от:

1. Get Ready to work hard (and I mean f*cking hard). Проте в цьому і родзинка, адже робота цікава (ну й проекти не діпшіт)
2. Постійний розвиток (вже через кілька місяців розумієш наскільки виросли всі у колективі і ти сам)
3. Демократія, як у книжках (без зайвої бюрократії та мікроменеджменту)
4. Вечірки, корпоративні поїздки в гори, кінодром, піца та сидр

Із мінусів:

1. Пишу це в 1:28 ночі (але графік вільний, тому у вас такого, мабуть, не буде :P)

Огонь, спасибо за четкость!

Для меня компания Fulcrum — большая семья!
Мы все разные, но при этой каждый из нас дополняет компанию.

Я в компании почти год, но по ощущениям лет 10, не меньше. Всегда есть чем заняться, но в этом и прелесть. С каждым днём компания стает круче! А участвовать в этом одно удовольствие. Работа не заканчивается, когда выходишь с офиса. Потому что, нет четкого графика и никто не следит когда и сколько ты работал в офисе + есть возможность работать удаленно. Полная свобода!

Ты всегда можешь прийти с предложением и тебя услышат, это ценно для меня. Далеко не во всех компаниях это есть.

Мне нравится компании Fulcrum и я безумно рада, что работаю именно в этой компании и с этими людьми!

Тоже есть чувство что 10 лет уже знаем друг друга, спасибо что каждый день поддерживаешь нас)

Работаю в Fulcrum относительно недавно, но уже успел прочувствовать всю прелесть работы в таком сплоченном коллективе. Очень нравится сама культура компании, то, как общаются между собой коллеги, и то, какой настрой среди всего коллектива. Короче атмосфера такая, что даже поконфликтовать не с кем :D

Ещё к плюсам могу отнести:
-No micromanagement
-По настоящему свободный график
-Даже во время карантина работа команд на проектах очень продуктивная,а коммуникация быстрая
-Классный саппорт со стороны более опытных коллег
-Охрененный офис

Из минусов могу выделить только периодически высокую загрузку, на работе всегда есть чем заняться, ленивым попам такое не подойдет :D

В общем, я очень рад, что спустя долгое время поисков мне посчастливилось попасть в такую компанию. Это очень крутая команда, с которой я хочу развиваться!

Спасибо! тоже очень рад что судьба связала нас)

В компании уже год, за это время успел перепробовать себя во всевозможных должностях, остановился на PM:)
Команда тут всегда открыта к новым возможностям и горит идеями. Пусть мы люди с разными бекграундами, но я рад, что мы все объединились тут и можем создавать продукты, которыми гордимся.

Спасибо, и да, по количеству должностей в FR ты поставил рекорд :)

Работаю тут уже более полугода, в целом всем доволен. Работа в этой компании подойдет тем, кто всегда мечтал создать что-то свое, но решительности так и не хватило. Здесь у вас будет по настоящему свободный график, гибкая заработная плата, близость к проектам и лидам, возможность развиваться. Атмосфера в офисе походит на сбор старых друзей, которые решили за пиццей и чаем что-то поделать.
Из минусов можно выделить разве что высокую ответственность на проектах, которая часто переходит в переработки по выходным.

Спасибо за искренний отзыв, работу на проектах будем стараться лучше планировать)

Работаю здесь с июня 2018.
Плюсы:
0. Интересные и разнообразные проекты.
1. Возможность развиваться в тех направлениях, которые интересны именно тебе.
2. Адекватная и дружная команда.
3. Карьерный рост.
4. Никакой бюрократии.

Лёха, как всегда, всё четко и понятно. Спасибо, что с таким же подходом создаешь новые продукты)

З першого дня роботи в Fulcrum Rocks я просто закохалася в компанію і з кожним днем розумію, що мої уявлення про колектив, правильний менеджмент і атмосферу повністю відповідають реальності.

Основни переваги компанії:
— Бірюзова бірюза — кожен має право на впровадження ідей і їх тестування
— Відсутність бюрократії і присутність базових бізнес-процесів
— Цікаві проекти з ідеями, в майбутнє яких ми віримо самі
— Дуже позитивна і заряджена команда
— Максимальна відкритість і дружня атмосфера, яка тільки сприяє продуктивності
— Зручне розташування офісу і обіди в офіс
— Дійсно гнучкий графік роботи
— Проведення ретроспектив, що сприяє постійному росту і аналізу.

Щаслива, що знайшла місце, де отримую неймовірне задоволення від робочих буднів! :)

Уже не могу представить Fulcrum Rocks без тебя, спасибо что есть у нас)

Работаю в компании. Очень доволен) Команда компании наполнена отзывчивыми и добрыми людьми которые всегда рады помочь)
В самой коспании всега очень притяная атмосфера, которая сопутсвует приятной и комфртной работе.
Очень рад что удалось попасть в компанию и работать здесь.

Підтримали: Michael BorozenetsYuliia Sychkova

Тоже очень рад что работаем вместе)

Приєднався до команди півроку тому.
При розмові з СЕО, я скептично поставився до заяви про те, що компанія намагається бути teal, але вирішив ризикнути, бо Ігор проміниться ентузіазмом, а з такими людьми завжди цікаво працювати.
В результаті я не пошкодував про своє рішення жодної секунди :)

Компанія дуже дружня, нема відокремленості кервіництва від команди — всі сидимо разом, спілкуємося, обідаємо, переписуємося і т.д. Завжди можна звернутися зі своїми якимись пропозиціями для покращення життя в офісі чи робочого процесу.
Атмосфреа максимально сприяє продуктивній праці, націленій на результат. Все робиться для того, щоб було комфортно і робота приносила не тільки гроші, а і задоволення :)

Спасибо! Мы ещё только начали)

Сегодня Fulcrum Rocks — это маленький организм с большими амбициями.

Мы растем только потому что есть дружественная, увлеченная своим делом команда, задачи и вызовы, которые хочется преодолеть, атмосфера, в которой хочется оставаться.

Представьте, что компания друзей собралась чтобы заняться чем-то интересным — добавьте сюда пару килограмм пиццы и именно так будет выглядеть наш ежедневный рабочий процесс.

Мы талантливые, открытые, действенные. Если ты такой же — приходи!

Очень рады, что ты часть этого организма! ну а без пиццы — никуда :)