В Fulcrum я вже 8 місяців, за які встигла кайфонути від роботи, від принципів компанії та від самих людей.

Особисто для мене один із найбільших плюсів Fulcrum — це взаємовідносини в команді та атмосфера всередині. Просто для мене люди і оточення — це ключовий фактор. Так от, я потрапила у Fulcrum заочно під час карантину. Зазвичай влитися в команду онлайн буває не дуже легко. Але не в цьому випадку. Тут я відчула мега підтримку з боку всієї команди, легку та позитивну комунікацію з людьми, котрих ще не бачила.
Ну а коли нарешті потрапила в офіс, то зрозуміла, що то було лише прев’ю.

Що можу зрезюмувати про Fulcrum за ці 8 місяців?
— це молода, амбіційна команда, яка завжди відкрита до всього нового. Ну правда, іноді я в свої 26 розумію, що багато чому ще можу повчитися у моїх молодших колег.
— купа можливостей для навчання і розвитку: й досі не встигла переглянути й 10-ї частини курсів, до яких нам відкрито доступ.
Саморозвиток дуже вітається та підтримується в компанії, тому я можна сказати тут постійно в процесі навчання.
— вільний графік і входження в твоє положення. Класно, що немає чітких годин і ти сам обираєш час, коли тобі зручно працювати. А ще особливо подобається можливість працювати віддалено.
— затишний офіс, де кожен може ходити в капцях, чілити на креслах-мішках і тд.
— простота в спілкуванні і відсутність бюрократії. Якщо щось не так або не подобається, є якісь нові ідеї — ти завжди можеш обговорити це з будь-ким, незалежно від їхньої ролі.

Поддержали: Anna SteshenkoIhor Prokopenko

Fulcrum це місце, де збираються не колеги, а друзі! (за таким принципом шукаємо людей в команду... да хард скіли для нас важливі, але без софт теж ніяк)
Ремоут 2чі на тиждень + ти розпочинаєш роботу, коли зручно це дуже велика перевага...Ще з плюсів можу виділити перегляд зп кожного кварталу (за методом 360 рев’ю)
Fulcrum це місце, де зібралися активні люди, і поїздки на море чи в гори ? ізі, а давай :) ну і корпоративи чи посиденьки само собою розуміється) також є компенсація навчання)

Роботи дійсно вистачає, працюючи рекрутером, я виконую навіть інші функції, проте не відмовляюся від них... Також не всі працюють на робочій техніці, проте компанія працює над цим. Щодо перепрацювань, тут дуже двояко : все залежить від рівня спеціаліста, інколи потрібно підучитись чомусь новому якщо чогось не знаєш, тому залишаєшся сам, бо розумієш, що це потрібно тобі щоб стати кращим, якщо чп, ну таке скрізь буває, і ти ж не можеш залишити це, і свою команду, бо на годиннику 18:00.... а ще ми просто залишаємося в офісі щоб гарно провести час)
Да, компанія молода, і є ще нам чим працювати, і кожен новий день для нас це момент стати кращими!
Я рада, що є частинкою Fulcrum :)

Працюю у Fulcrum вже 6 місяців.

Вирішила залишити конструктвний відгук (просто сухі факти, конкретика без зайвої води). Так от:

1. Get Ready to work hard (and I mean f*cking hard). Проте в цьому і родзинка, адже робота цікава (ну й проекти не діпшіт)
2. Постійний розвиток (вже через кілька місяців розумієш наскільки виросли всі у колективі і ти сам)
3. Демократія, як у книжках (без зайвої бюрократії та мікроменеджменту)
4. Вечірки, корпоративні поїздки в гори, кінодром, піца та сидр

Із мінусів:

1. Пишу це в 1:28 ночі (але графік вільний, тому у вас такого, мабуть, не буде :P)

Для меня компания Fulcrum — большая семья!
Мы все разные, но при этой каждый из нас дополняет компанию.

Я в компании почти год, но по ощущениям лет 10, не меньше. Всегда есть чем заняться, но в этом и прелесть. С каждым днём компания стает круче! А участвовать в этом одно удовольствие. Работа не заканчивается, когда выходишь с офиса. Потому что, нет четкого графика и никто не следит когда и сколько ты работал в офисе + есть возможность работать удаленно. Полная свобода!

Ты всегда можешь прийти с предложением и тебя услышат, это ценно для меня. Далеко не во всех компаниях это есть.

Мне нравится компании Fulcrum и я безумно рада, что работаю именно в этой компании и с этими людьми!

Тоже есть чувство что 10 лет уже знаем друг друга, спасибо что каждый день поддерживаешь нас)

Работаю в Fulcrum относительно недавно, но уже успел прочувствовать всю прелесть работы в таком сплоченном коллективе. Очень нравится сама культура компании, то, как общаются между собой коллеги, и то, какой настрой среди всего коллектива. Короче атмосфера такая, что даже поконфликтовать не с кем :D

Ещё к плюсам могу отнести:
-No micromanagement
-По настоящему свободный график
-Даже во время карантина работа команд на проектах очень продуктивная,а коммуникация быстрая
-Классный саппорт со стороны более опытных коллег
-Охрененный офис

Из минусов могу выделить только периодически высокую загрузку, на работе всегда есть чем заняться, ленивым попам такое не подойдет :D

В общем, я очень рад, что спустя долгое время поисков мне посчастливилось попасть в такую компанию. Это очень крутая команда, с которой я хочу развиваться!

Спасибо! тоже очень рад что судьба связала нас)

В компании уже год, за это время успел перепробовать себя во всевозможных должностях, остановился на PM:)
Команда тут всегда открыта к новым возможностям и горит идеями. Пусть мы люди с разными бекграундами, но я рад, что мы все объединились тут и можем создавать продукты, которыми гордимся.

Поддержали: Anna Steshenko

Спасибо, и да, по количеству должностей в FR ты поставил рекорд :)

Работаю тут уже более полугода, в целом всем доволен. Работа в этой компании подойдет тем, кто всегда мечтал создать что-то свое, но решительности так и не хватило. Здесь у вас будет по настоящему свободный график, гибкая заработная плата, близость к проектам и лидам, возможность развиваться. Атмосфера в офисе походит на сбор старых друзей, которые решили за пиццей и чаем что-то поделать.
Из минусов можно выделить разве что высокую ответственность на проектах, которая часто переходит в переработки по выходным.

Поддержали: Anna SteshenkoIgor Yovka

Спасибо за искренний отзыв, работу на проектах будем стараться лучше планировать)

Работаю здесь с июня 2018.
Плюсы:
0. Интересные и разнообразные проекты.
1. Возможность развиваться в тех направлениях, которые интересны именно тебе.
2. Адекватная и дружная команда.
3. Карьерный рост.
4. Никакой бюрократии.

Поддержали: Anna SteshenkoAnton Chuprun

Лёха, как всегда, всё четко и понятно. Спасибо, что с таким же подходом создаешь новые продукты)

З першого дня роботи в Fulcrum Rocks я просто закохалася в компанію і з кожним днем розумію, що мої уявлення про колектив, правильний менеджмент і атмосферу повністю відповідають реальності.

Основни переваги компанії:
— Бірюзова бірюза — кожен має право на впровадження ідей і їх тестування
— Відсутність бюрократії і присутність базових бізнес-процесів
— Цікаві проекти з ідеями, в майбутнє яких ми віримо самі
— Дуже позитивна і заряджена команда
— Максимальна відкритість і дружня атмосфера, яка тільки сприяє продуктивності
— Зручне розташування офісу і обіди в офіс
— Дійсно гнучкий графік роботи
— Проведення ретроспектив, що сприяє постійному росту і аналізу.

Щаслива, що знайшла місце, де отримую неймовірне задоволення від робочих буднів! :)

Поддержали: Anna SteshenkoAlyona Efimova

Уже не могу представить Fulcrum Rocks без тебя, спасибо что есть у нас)

Работаю в компании. Очень доволен) Команда компании наполнена отзывчивыми и добрыми людьми которые всегда рады помочь)
В самой коспании всега очень притяная атмосфера, которая сопутсвует приятной и комфртной работе.
Очень рад что удалось попасть в компанию и работать здесь.

Тоже очень рад что работаем вместе)

Приєднався до команди півроку тому.
При розмові з СЕО, я скептично поставився до заяви про те, що компанія намагається бути teal, але вирішив ризикнути, бо Ігор проміниться ентузіазмом, а з такими людьми завжди цікаво працювати.
В результаті я не пошкодував про своє рішення жодної секунди :)

Компанія дуже дружня, нема відокремленості кервіництва від команди — всі сидимо разом, спілкуємося, обідаємо, переписуємося і т.д. Завжди можна звернутися зі своїми якимись пропозиціями для покращення життя в офісі чи робочого процесу.
Атмосфреа максимально сприяє продуктивній праці, націленій на результат. Все робиться для того, щоб було комфортно і робота приносила не тільки гроші, а і задоволення :)

Спасибо! Мы ещё только начали)

Сегодня Fulcrum Rocks — это маленький организм с большими амбициями.

Мы растем только потому что есть дружественная, увлеченная своим делом команда, задачи и вызовы, которые хочется преодолеть, атмосфера, в которой хочется оставаться.

Представьте, что компания друзей собралась чтобы заняться чем-то интересным — добавьте сюда пару килограмм пиццы и именно так будет выглядеть наш ежедневный рабочий процесс.

Мы талантливые, открытые, действенные. Если ты такой же — приходи!

Поддержали: Maryna Krynytska

Очень рады, что ты часть этого организма! ну а без пиццы — никуда :)