5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

після попередніх негативних коментарів, хочеться написати про свій позитивний досвід спілкування з HR Юлією. Також сподобалась технічна співбесіда з Аліною та Олексієм, і СЕО Альоною — атмосфера була легкою і дружньою, тож залишились лише найкращі враження від знайомства з компанією і командою. Брендбук і стиль — окреме «вау»)

Очень высокомерной отдел по подбору персонала на финансиста. Не советую эту компанию

Підтримали: Ganna Kozub

I’ve got only positive experience during few contacts with people from Fuelfinance. Interview was professionally prepared and conducted.

Smooth process of interviews and pleasure to be interviewed by such sincere people.

Підтримали: Viacheslav Lysych

Не можу нічого сказати про саму компанію, але hr-співбесіда дуже не сподобалась. Дівчина вела себе дуже зверхньо

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.