Frever

до 20 спеціалістів
Stockholm, SWEDEN

3 відгуки

Працював буквально три місяця літом, звільнився бо взявся стартапити, а так би і далі там працював) Команда вогонь, до процесу залучалися консультанти-спеціалисти в своїй сфері, організовувались відрядження, атмосфера сповнена професійності та довіри. Це був один з найкращих моїх експіріенсів)

Підтримали: Serhii Horun

Працював весною та літом у 2019 році десь 2 місяця на партаймі. Чудова компанія, класна команда, уікавий проект, гнучкий графік) Раджу тим, хто хоче працювати на цікавому проекті, у приємній компанії з високою заробітньою платою)

Підтримали: Андрій ХомаSerhii Horun

Пропрацював уже 8 місяців.
Цікавий стартап — проект, крута шведсько-українська команда. З України на данний момент працюють 2 топ девелопери і я(кароче 3 топ девелопери). Всі на ремоуті.
За цей час тричі був у відрядження в Стокгольмі.
Все подобається, рекомендую долучатись! Постійно розширяємось і постійно відкриті для Unity 3d developer (Middle+/Senior) і ASP .NET Core(Middle+/Senior) fulltime/remote.
Стукайте:)

Підтримали: Андрій ХомаVitalii Dudnyk