Я хотел бы поделиться своим опытом взаимодействия с рекрутинговой системой FreySoft. Увы, он оставил у меня чувство недовольства и непонимания.

Я был приглашен выполнить тестовое задание в соответствии с определенным списком требований, который мне был предоставлен. Будучи заинтересованным в возможности присоединиться к компании, я уделил особенное внимание каждому пункту и постарался выполнить задание на высоком уровне. Однако, к моему разочарованию, я получил отказ.

Я принимаю тот факт, что в задании были допущены некоторые ошибки. Тут моя вина. Однако, меня по-настоящему расстроило обнаружить, что в причинах отказа упомянуты вещи, которые не были включены в изначальные требования. Оказывается, я должен был добавить функционал, о котором в требованиях ни слова. Это создает ощущение неопределенности и недостатка прозрачности в процессе отбора.

Я понимаю, что каждая компания имеет свои критерии отбора, и они могут изменяться в зависимости от потребностей. Однако, важно обеспечить ясную коммуникацию с кандидатами и подробно описывать требования к тестовому заданию. Для себя в очередной раз убеждаюсь, что выполнение тестовых — лишь трата времени.

Надеюсь, что моя обратная связь будет воспринята конструктивно. Спасибо за внимание.

I would like to share my thoughts on my experience at FreySoft. Over the past two years, I’ve had a positive experience with the company, and I’d like to highlight some key reasons for my satisfaction:
— Professional Growth: Working on a significant project with an international client has been a valuable experience. It has allowed me to expand my expertise in the fintech industry and gain valuable insights.
— Competitive Compensation: FreySoft offers a competitive salary on the market
— Flexible Work Arrangements: The opportunity to work remotely and explore global employment options at FreySoft has given me the flexibility to expand my horizons, which I greatly appreciate.

In conclusion, I am content with my experience at FreySoft and look forward to future opportunities with the company. Thank you for providing an excellent working environment.

Підтримали: Oleg PanchenkoMarta Farion

Dear, Sergii! We appreciate your feedback and wanted to express our gratitude for your input. Thank you for was a valuable part of the FreySoft team!

Я пропрацював у компанії FreySoft як Frontend Developer протягом 1,5 років, і можу з упевненістю сказати, що це був неймовірний та приємний для мене досвід.
В компанії є можливість працювати як на внутрішньому продукті, так і на проєктах з зовнішніми закордонними замовниками. Це дає можливість розвиватися в рамках компанії та знайти своє місце як junior так і досвідченим senior розробникам.

Також можу відмітити такі плюси як:
— сучасні проєкти та технології;
— дружню та розуміючу команду професіоналів
— віддалена робота з гнучким графіком
— вчасні виплати, бухгалтер
Я рекомендую FreySoft усім, хто шукає можливість рости, розвиватися та досягати значних результатів у своїй галузі.

Підтримали: Oleg PanchenkoMarta Farion

Дякую, Віталій! Твій відгук є цінний для нас! Чекаємо на твоє повернення з новим досвідом!

Я хочу поділитися своїми думками про компанію FreySoft, де я працюю як проектний менеджер. За рік роботи тут, я мав можливість оцінити цінності та переваги цієї компанії.
FreySoft — це місце, де професіоналізм і результат сприймаються як невід‘ємна частина робочого процесу. Тут ми завжди ставимо якість на перше місце, а це допомагає досягати високих стандартів в наших проектах. Кожен член команди є важливим ланкою в цьому ланцюгу, і ця спільна мета є тим, що об‘єднує нас. Однією з найважливіших рис FreySoft є наша здатність адаптуватися до швидкозмінного середовища IT. Висока конкуренція і постійні зміни в технологічному ландшафті вимагають від нас бути гнучкими і швидко реагувати на виклики. І я пишаюсь, що наша команда вміє знаходити ефективні рішення в умовах невизначеності.
Ще однією сильною стороною FreySoft є підтримка кар’єрного росту наших співробітників. Відданість розвитку та надання можливостей для самореалізації допомагають нам рости як фахівці і зберігати мотивацію на високому рівні. Усе вищезазначене створює атмосферу довіри та співпраці всередині компанії. Я гордий бути частиною FreySoft і ділитися спільною метою з такою командою професіоналів.

Привлекательная компания для работы. Как писали ранее отсутствует бюрократия и если нужно что то решить это быстро, конечно если запросы адекватные. Коллеги всегда помогут. Проекты интересные с современным стеком и стратегиями разработки. Задачи продуманы и четко изложены. Команды квалифицированные. Есть с кем обсудить идеи и спросить совет. То есть вы будете постоянно развиваться. Если захотите попробовать что то новое вам также найдут что предложить. График как сами договоритесь. Вопросов по поводу оплат не возникало (первые числа каждого месяца).

Не знаю як компанія відноситься до своїх працівників, але до потенційних точно неналежним чином...Маю досвід знайомства з цією компанією про який вважаю за потрібне розповісти.

Я digital marketing specialist і відгукнувся саме на таку вакансію у цій компанії. Зі мною зв’язався рекрутер, ми домовились про зустріч через гугл міт. Розмова пройшла досить вдалою. Мені, як кандидату на позицію, сподобались відповіді на мої запитання щодо компанії, проекта і т.д. В цілому рекрутер підігрів мій інтерес до компанії так, що я був готовий до наступного етапу. Наступним етапом було виконання тестового завдання. Я відразу запросив у них розгорнутий фідбек по тестовому та і в цілому, яким би не було рішення щодо мене.

Через декілька днів, а точніше в п’ятницю рекрутер зв’язався зі мною і надіслав Тестове Завдання (так це було названо). Мова йде про 4 теоретичні питання і 2 практичні. Просто скинув їх телеграм-повідомленням. Тестове треба було зробити за вихідні, а вихідні були святкові, був Великдень. В мене відразу ж з’явились уточнюючі питання по цьому тестовому, і я запросив уточнення. На жаль, до кінця робочого дня мені їх так і не надіслали.

Я був налаштований рішуче, адже мене зацікавила компанія, проект та участь в ньому. Тому взявся за так зване тестове. Доки сім’я і рідні їли пасочки та відзначали свято, я був зайнятий виконанням цього проблемного завдання. Проблема його полягала в тому що:
Уточнень мені так і не надали. Питання були абстрактними і теоретичними. Мені треба було здогадатись, що від мене хочуть почути.
А в практичних були свої проблеми. Перше практичне: треба було зробити seo-аналіз.
Фішка в тому, що seo-аналіз не робиться очима типу зайшов на сайт і такий: «ага ось це, ось це і ось це», seo-аналіз потребує аналітичних даних, доступу до яких в мене, як сторонньої людини, звичайно немає. А також спеціалізовані тулзи, якими користуються seo-фахівці. Такі тулзи звичайно не безплатні. Всі компанії, де я працював раніше, завжди оплачували всі необхідні інструменти. А тут треба було проявити або екстрасенсорні здібності, або своїм коштом виконати тестове завдання. Якби я мав екстрасенсорні здібності, то я мабуть брав би участь у шоу «Битва екстрасенсів», а не виконував seo-аудит... та ще й безкоштовно.
А друге практичне було ніби-то простим: написати рекламне оголошення. От тільки більше нічого не було сказано. Проблема такого завдання в тому, що для його виконання потрібен бриф. Звичайно його не було.

Тому виконуючи завдання я розписав всі теоретичні запитання, з поміткою, що скоріш за все мається на увазі це і це, і якщо це так, то відповідь ось така... А щодо практичних питань, то я розписав що потрібно і як для того, щоб воно було виконане...

В понеділок вранці я надіслав тестове рекрутеру з поміткою, що не отримавши уточнення по питанням та необхідну інформацію я залишаю за собою право виконати тестове так, як його зрозумів відштовхуючись від «вхідних даних».

Після цього рекрутер прислав уточнення, суть якого полягала: все на сайті, а того чого там немає, то на це дали коротку недостатню відповідь. Про доступи до тулзів чи аналітики промовчали. Я почесав голову і все ж таки доробив завдання, бо маю звичку доводити діло до кінця.

Після всієї цієї епопеї мені надійшло повідомлення від рекрутера, що керівник детально не ознайомився з моїм тестовим і що пошук призупинено, і кандидата вже знайдено.

Тож, хочу попередити кандидатів на будь-яку позицію в цій компанії. Будьте готові, що якщо ви дійдете до тестового завдання, то вам його можуть поставити некоректно або взагалі захочуть перевірити ваші екстрасенсорні можливості. Можуть не надати уточнень, або вони будуть у вигляді «див на сайті». А потім після того, як ви витратите масу часу на його виконання, то вам просто скажуть, що з ним просто не ознайомились.

Підтримали: Alina NizinkovskaMarharyta Ivanina

Привіт!
Працюю в компанії майже три місяці, мені подобається. За цей час мала можливість попрацювати над різними цікавими проектами як внутрішніми, так і зовнішніми.
Компанія досить демократична, бюрократії мінімум, всі готові допомогти, порадити, піти на зустіч. А ще Freysoft активно розвивається, штат збільшується.
Працювати можна як віддалено, так і в офісі, або поєднувати. Я працюю віддалено, ніяких незручностей не виникає, всі на зв’язку. Графік можна підлаштовувати під себе, якщо є потреба. Зарплату виплачують завжди вчасно. Якщо виникають питання до твоєї роботи, то влаштовують дзвінки, на яких аналізують помилки і радять що і як покращити, на що звернути увагу. Всім важливий результат не менше працівників, які працюють над ним, що просто дуже приємно)

Работаю в компании три месяца, работой полностью доволен, без негатива. Хотелось бы отметить следующее;
— компания активно развивается,
— работу предлагают в крупных проектах у стабильных заказчиков,
— проект в котором я работаю: очень современный, интересный и технологичный, есть возможность развиваться в разных направлениях,
— в компании минимум бюрократии, готовы всем помочь с проектом, с рабочей техникой, с бухгалтерией,
— работать можно удаленно или в офисе, график работы гибкий,
— с оплатой труда тоже все нормально, вовремя и честно

P.S. рекомендую

Прошел ряд собеседованмй в компанию, все очень понравилось. Recruitment отличный, менеджмент адекватный и даже клиентское было максимально открытым и честным, очень рекомендую!)

Работаю в компании уже больше года. Условия можно назвать типично ИТ-шными в хорошем смысле. Максимально адекватное руководство на проекте и в компании, всегда пойдут на встречу, во всем поддержка. Работаю на интересном британском проекте, в команде прекрасные ребята с Украины, Британии и часть из Сингапура. Однозначно советую эту компанию, точно не пожалеете, в комментариях ниже положительные стороны описаны, со всем согласен :)

В компании пару месяцев, основные моменты, которые хотелось бы отметить:
— стабильные проекты;
— если что-то не устраивает на текущем проекте, есть возможность найти себе более подходящее место внутри компании;
— интересные технологии дают возможность развивать свои скиллы и приобретать новые в процессе работы;
— активное развитие компании в адаптации персонала, в результате чего на проекте работают сплоченные команды;
— своевременная оплата, без задержек;
— гибкий график работы, что для меня немаловажно;
— сотрудников готовы слушать и, чаще всего, слышат.
Итог: к сотрудничеству рекомендую :)

В компании почти 2 года. Всегда предпочитал удаленную работу и эта компания подошла отличными условиями труда — палками не бьют, нет следящих за твоим экраном тайм-трекеров, возможен гибкий график и прочие удобства удаленной работы, а кому по душе офис — есть офис :)

За это время прошел через десяток проектов и была возможность прокачать свои скиллы в самых разнообразных задачах и с разными людьми. Проекты есть как внутренние, так и внешние. На внешних проектах по большей части сотрудничество совместно с другими компаниями / командами со стороны клиента. Например, на одном из довольно крупных проектов работает более 1500 человек из разных точек мира — от каждого из них можно узнать что-то новое. Документации много, каждый пул реквест получает код ревью и как минимум 2 аппрува, высокие требования к покрытию тестами (90%, хотя баги есть — а значит и работа). Рекомендую

Працюю в компанії майже два роки. Мені подобається :)

Є різні проекти, цікаві задачі. Це дає можливість розвиватися та прокачувати свої скіли.
Команда дружня, за останній рік значно збільшилась. Хоча я не з багатьма пересікалася по проектах, але з ким працювала, то всі відгукувалися й допомагали.

Я із самого початку працюю віддалено. Ніяких проблем із цим не має. Є питання — завжди можна зідзвонитися.
Графік теж можна підлаштовувати «під себе». ЗП виплачується завжди вчасно, а буває і на декілька днів раніше. Витрати на ведення ФОП компанія компенсує.

FreySoft — класна компанія! Головне старатися й якісно виконувати свою роботу :)
І я дуже вдячна Олегові, що працюю тут і пройшла значний шлях у розвитку своїх знань.

Працюю в компанії 4 місяці і можу сказати, що компанія піклується про своїх співробітників. Проекти цікаві і дають можливість для розвитку. В наявності страхування і різні плюшки. За період мого перебування у компанії відбулося 2-3 тім білдінга, що позитивно відображається на взаємовідносинах між колегами. Замовник теж дуже відповідальний і дає зрозуміти хороший підхід до продукту та його розвиток. Колеги, з якими довелося співпрацювати, виявилися професіоналами у своїх сферах і чудовими людьми.
 На даний момент працюємо віддалено, через ситуацію із коронавірусом.
Щодо заробітної плати — погоджуюсь із Романом. Вона приходить без затримок. Можуть хіба дати раніше перед святами, що теж дуже доречно.
Радий, що працюю саме у FreySoft, а не в іншій компанії

Работаю только полгода но..., собеседование — все по делу, офер получил достаточно быстро. Проект на который попал живой и используется очень активно по миру, команда со стороны заказчика адекватная и профессиональная. С рабочей техникой проблем нет, любые пожелания могут быть учтены. Хочу отметить отсутствие бюрократии как таковой. «ЗП» без задержек (компенсируют ЕСВ + 5%). С удаленкой на карантине не было никаких проблем: хочешь — в офисе, хочешь — дома.

Ваши «синьоры» рекрутеры в linkedin мало того что не имеют нормально заполненых аккаунтов, а еще пишут тупо копипастой и поздравляют с пасхой, которая прошла давным давно. Хорошо хоть с новым годом не поздравили. Вычитывайте хотя бы текст, перед тем как спамить. А лучше берите пример с нормальных рекрутеров и пишите людям персональные обращения, если действительно хотите найти нужного человека на долгосрочное сотрудничество.

Михаил, спасибо за обратную связь. Мы обязательно примем меры!

Вакансії FreySoft