training center by Freshcode

Запоріжжя, Онлайн

Маю позитивний досвід з випускниками тренувального центру Freshcode. Провів співбесіди з декількома розробниками, які показали впевнений рівень знань, достатній для позиції Junior developer.
Звернув увагу, що випускники вже мають досвід роботи в команді під керівництвом team lead, розуміють етапи і процеси розробки програмного забезпечення, вміють користуватись git, docker, linux.
Додатковий плюс від мене для Freshcode Training Center за актуальний стек технологій (React, Redux, Node.js, MongoDb).

Як власник компаниї з розробки програмного забезпечення хотів би додати відгук про якість знань випускнікив навчального центру!
Співпраця з Freshcode Training Center допомогла мені закрити вакансію на проєкті. Випускник курсу показав гарний рівень технічних знань і зміг пройти співбесіду на посаду Trainee Javascrtipt Developer на відмінно залишивши претендентів, що прийшли з ринку далеко позаду у конкурсі ни цю позицію.
Одразу для себе відмітив не тільки hard-skills а ще і soft навички що показав кандидат —
навчальна програма дала не тільки технічну базу а ще і розуміння процесів комерційної розробки що довзволило кандидату вже впродовж віпробувального терміну інтегруватись в команду та доєднатись до поточного проєкта, виконуючі задачі свого рівня.

Я хочу поділитися своїм враженням від навчання в Training Center «Freshcode». Порівнюючи з іншими учбовими закладами, де я навчався раніше, я можу сказати, що Freshcode забезпечує якісний та актуальний курс для роботи FullStack розробником.

Найбільше мене вражає те, як професійно працюють викладачі. У нашій групі були як новачки, так і досвідчені користувачі ПК, та викладачі змогли забезпечити ефективні уроки для всіх. Вони не тільки допомагали в засвоєнні технічних аспектів програмування, а й створювали атмосферу, де кожен міг вільно висловлювати свої питання та отримувати зрозумілі відповіді.

Однією з головних переваг навчання в Training Center «Freshcode» є акцент на практичних навичках. Нам не просто розповідали про теоретичні аспекти програмування, а й давали можливість застосовувати знання на практиці. Відсутність «дитячого садка» з оцінками за домашні завдання була для мене особливою перевагою, оскільки це змусило нас вдосконалювати свої навички до ідеалу.

Також хочу відзначити ефективний формат навчання. Оналйн уроки з відеозаписом дозволили мені зручно вивчати матеріал та повторювати його за потреби. Також є одна таблиця з усіма лінками на матеріал. Мега зручно. Цей підхід значно полегшує процес навчання та робить його більш доступним для розуміння.

Когда я пришел учиться в training center у меня уже был законченный курс обучения в другом учебном заведении, и соответсвенно есть с чем сравнить.
1.В группе не было людей совсем далеких от ПК которые не знали где Ctrl находиться, и соответсвенно преподаватель не тратит на это время.
2.Отсутствет «детский сад» в виде оценок за ДЗ, либо ты сделал все «как надо» либо переделывай до состояния «как надо», нет отношения «и так сойдет».
3.Актуалный курс на сегодняшний день, и полностью изложенный для работы FullStack (я учился на web разработчика).В предидущем месте ни библиотеки ни фрейворка для фронта вообще не учили только чистый JS. Тут преподаватель показывал так как это делается в реальном проекте, а не говорил: вот основы, мы все равно в «песочнице» ,за деньги уже будете как надо делать.
4.Ко всем занятиям шло видео с таймингом, на прошлой учебе о тайминге к 6-ти часовому видео никто не парился.
5.Отдельно хочу сказать про экзаменационный проект....Да трудно,НО! задачи поставлены таким образом чтобы :
А.Вы увидели реальную работу джуна, исправление багов, создание новых блоков приложения(никто вам на первой работе делать полность проэкт с нуля не даст).
Б.Во время выполнение задания вам волей-неволей придется повторить весь курс за пол года, а следовательно вы будете готовы приступить за проект, вам не надо будет ещё 3 месяца быть стажором т.к. вы готовый джун.

Да легко не было, но я пришел за навыками и мне их очень качествено предоставили.
Остались только положительные впечатления!!!))))

Заинтересовался разработкой ещё с времён школы. Курсы языка Pascal лет 15 назад в какой то период отвернули меня от программивания. В период обучения в университете были пары математического анализа на С++ в котором у меня все получалось и я получал высокий бал. Через время начал изучать самостоятельно Python, писал исключительно для себя: автоматизация действий на предыдущей работе (не связанной с IT), какие то вспомогательные вещи для повседнева и т.п.

В этот период осознал что это возможно мое предназначение и загуглив курсы Backend разработка ещё сидя на предыдущей работе, увидел первой ссылкой сайт Freshcode и вспомнил что видел рекламу курсов данной компании ещё в маршрутке пару лет назад (как потом оказалось запускался такой вид рекламы на один месяц). Понял что это знак)

Интересовали меня исключительно оффлайн формат возле дома в выходные дни (так как работал 5/2) и возможность показать себя в конце курсов экзаменом который открывал путь на собеседование в компанию.

Хотя 90% людей с группы были на занятиях онлайн, я ходил в офис, преподаватель хорошо объясняла каждую тему, а практические занятия закрепляли материал. Между занятиями смотрел обучающие ролики для подкрепления и глубокого изучения. Домашнее задание выполнял в срок и получал фидбек от преподавателя.

Тяжело было только совмещать весь процесс, 8 месяцев без выходных даёт о себе знать.

Под конец курса обучения началась война в Украине и последние занятия уже проходили онлайн, в конце каждый по желанию получал финальный проект и задания к нему.

Сделав всё я получил возможность пройти собеседование и после успешного прохождения получил оффер в компанию.

Дізнався про freshcode training center випадково — моя дівчина скинула мені рекламний пост про день відкритих дверей у ІТ компанії в Запоріжжі. Цією компанією був Freshcode. Я давно цікавився програмуванням, мав деякі знання з Pascal та С, тож давно замислювався про зміну спеціальності. На дні відкритих дверей компанія мені дуже сподобалася, особливо те, яким чином відбувається робочий процес. Також нам розповіли про курс Full Stack Developer. Через півроку я вирішив все ж таки пройти цей курс і не пожалкував. Ми пройшли базу з linux, git, html, css, docker. Вивчили JS, React, Node.js, SQL, MongoDB на достойному рівні. Під час навчання я активно проходив суміжні теми, пробував різні «хайпові» на той час бібліотеки та технології, створив кілька пет-проектів.
Найскладнішим для мене, як і для багатьох, у вивченні був Redux. Цю тему, та і все що незрозуміло, краще вивчати з кількох джерел. Не обмежуватися лише парами. Це допоможе і у майбутньому.
Найцікавішим для мене був блок backend. Мені подобається працювати з даними, створювати внутрішні механіки, тощо. Я дуже вдячний ментору Кирилу, який дуже цікаво, а також відповідально вчив нас. Допоміг розібратися у кожній темі, завжди відповідав на питання і давав поради.
Одразу після навчання, мене запросили на співбесіду без екзаменаційного проекту. Після двох співбесід я отримав оффер. Важко сказати що саме вплинуло на це, але я думаю що за роботою кожного студента спостерігають не тільки за програмою, але і за тим як він працює додатково, вивчає нові технології.
Працюю у freshcode я вже більше року. Дуже подобається моя команда, колектив компанії. За цей час дізнався дуже багато нового, вивчив нові технології та зрозумів що у цій сфері процесс навчання нескінченний. Щоб рухатись вперед треба вчитися, а щоб вчитися треба рухатись вперед)

Курси мені сподобалися бо тоді був оффлайн формат, що мотивувало ходити вчасно і було живе спілкування з ментором, що круто бо якщо якась тема була не дуже зрозуміла то можна спитати вживу і разом з ментором цю тему наздогнати.
матеріал було подано структуровано та послідовно (бо, особисто для мене, найважче в самонавчанні це якраз зрозуміти що вчити в першу чергу і в якій послідовності)
також кожна лекція зберігалася також в оффлайн форматі як і усі матеріали до навчання

Я интересовался разработкой давно, но пойти на курсы не решался.
Однажды узнал, что мой одногруппник перешёл в IT сферу Full-stack JS разработчиком, как оказалось он закончил курсы в компании Freshcode. Вдохновившись его успехом, я написал представителю тренинг центра Freshcode, узнать когда ближайший набор. В этот же день со мной созвонились и в подробностях рассказали про курс Full-stack JS.
Через 1,5 месяца началось обучение.
Занятия длились по 3 часа в будние дни и состояли не только из лекций, но и мини практических заданий. На выходные нам давали практические задания, которые не всегда решались с первого раза, но благодаря наличию видеозаписей можно было «освежить» знания и расправиться с заданием. Далее на занятиях мы разбирали каждое задание и можно было сравнить эффективность своих решений, а наш замечательный преподаватель показывал нам актуальные «фишечки» разработки.
На мой взгляд, нашей группе очень повезло с преподавателем, очень доходчиво всё рассказывал и если кому было непонятно он более подробно показывал на примерах, наша группа двигалась в спокойном темпе — благоприятном для освоения материала.
Если вы хотите стать Full-stack JS разработчиком, я с радостью рекомендую вам обучаться в компании Freshcode.

Я проходив курс, ще в першій групі, яку набирали 3 роки тому.
Тоді ще я працював у державній структурі системним адміністратором, і з кожним місяцем дедалі більше переконувався в тому, що там на мене нічого нового й цікавого не чекає. І йдеться як про роботу, так і про заробітну плату за неї
І хоч, за фактом, я і працював на ІТ-спеціальності, новина про те, що ІТ-компанія Freshcode набирає групу для навчання мене дуже зацікавила.

У Запоріжжі Freshcode вже була відома як IT-компанія, і той факт, що курс не просто від когось, а саме від діючої компанії, з реальними проєктами, був чільним.

Я записався до них і так почався мій шлях не тільки в розробку, а й у компанію Freshcode Training Center.

Я навчався і паралельно працював, і саме це стало справжнім випробуванням. Варто зазначити, що заняття йдуть щодня, по три години. І це не просто лекції, це розбір практики, і ти не хочеш упустити чогось. Тут мені на допомогу стали записи занять. Якщо в перших місяцях я взагалі до них не звертався, то, наприклад, на React.JS я повертався до деяких тем, коли відчував, що не все зрозумів.

Мені подобалося, що ми розбирали завжди реальні проєкти, і з ментором-практиком. Тобто це не просто розробник, який вирішив викладати, це розробник, який продовжує створювати цікаві проєкти і рости як фахівець, але при цьому ще навчає того, що знає.

Коли я закінчив курс, то пам’ятаю, що брав собі деяку паузу перед пошуком роботи, бо думав, що не з усіма темами розібрався на всі 100%.
Але команда тренінг центру сама написала мені і запропонувала мою нинішню роботу.
Ще на співбесіді я їм розповідав, що хотів би роботу з великою кількістю комунікації з людьми. Це і челендж для себе, і явна зміна роботи (нагадаю, 6 років я спілкувався виключно з комп’ютерами та їхніми комплектуючими).
І я погодився.
Ще на курсах мене вабило саме розуміння того, що в цій компанії можна працювати. Там класна команда, з моїми однолітками (у держ.структурі це вкрай рідко), відсутність бюрократії, і дуже тепле, людське ставлення як до студентів, так і до своїх співробітників. Це завжди нові цікаві проєкти, і можливість рости. І звісно конкурентна зарплата.

Зараз же я допомагаю студентам у їхньому навчанні та в завданнях. Така собі технічна і, іноді, моральна підтримка. :)

І деякими порадами я б хотів поділитися з тими, хто тільки розпочав своє навчання або поєднує, як колись я, навчання і роботу.

Перше: це організація робочого місця. Так, впевнений, ви дуже часто про це читали. Але це справді дуже робоча порада. Спробуйте знайти собі відокремлене місце або, якщо такої можливості немає, попросіть своїх «домашніх» не турбувати вас ці 4 години.
І маленький лайфхак — освітлення. Мені здорово допомагало холодне світло як в офісі. На відміну від теплого, жовтого, воно створює більш робочу атмосферу.

Друге: фізична активність або хоча б прогулянки. Я щодня ходив на офлайн курси, чим здорового закривав потребу у свіжому повітрі. Нині, ж я пропоную всім, хоча б двадцятихвилинні вилазки за кавою. :)

Коли знайшов цей курс — дуже здивували гарно підібрані теми програми навчання, довго не думав, і далі — легкий старт та навчання.
По результату курс дуже сподобався — усе чітко, жваво, та гнучко, у т.ч. у плані відвідування занять усе підготовлено для комфортного процесу.
Особливо сподобався гарно структурований та повний матеріал по різних темах — можна погрузитися як в технічні нюанси процесів ІТ компанії, так і в комерційні, управлінські.
Дуже зручна комбінація методичних матеріалів (лекцій), та онлайн стрімів, можна отримати зворотній звязок та розяснення майже у будь який час — куратори завжди на звязку. Постійні практичні заняття допомогають закріплювати матеріал.
Величезний плюс — усі матеріали та стріми зостаються у доступі, включаючі оновлення матеріалів для наступних груп — такого ніде не зустрічав.

По досвіду тренінгів та навчання є з чим порівнювати як по професіональній частині викладання так і по загальній атмосфері навчання і тех.засобів, то ж дякую команді фрешкод і однозначно рекомендую усім для навчання!

Олексій Тарасенко, курс ІТ менеджменту 2021 — 2022.

www.linkedin.com/...​lexey-tarasenko-0371403b

Будучи еще студентом я решил, что для работы необходимо иметь достаточно навыков в сфере моей деятельности. Стал вопрос, каким образом можно получить эти самые навыки. Прошел я двое курсов подряд и курсы от компании Freshcode были вторыми в очереди, так что у меня было с чем сравнить. Кто сомневается, стоит ли идти на курсы Freshcode, решать, конечно, Вам, но я могу с уверенностью заявить, что оно того стоит. Весь материал, что Вам дают остается у Вас и можно его пересматривать когда хотите. Именно благодаря этим курсам я устроился с первого собеседования на первую работу и точно так-же на вторую. Пишу я этот отзыв находясь на 5 курсе, хотя я ничего общего с программированием не имел до универа, а это о чем-то да говорит.

Підтримали: Yurii PatrakovYevhen Stromin

Очень благодарен за такую возможность быстро и глубок погрузиться в мир IT. С этих курсов начался мой путь как Full Stack JS разработчика, после чего я успешно прошел испытательный срок в компании. Больше всего радует, что после курсов я был готов сразу садиться на реальный проект, потому что программа включается в себя все необходимое для полного понимания процесса разработки реальных продкашн-реди приложений. Также хочу выразить отдельную благодарность предподавательскому составу за профессионализм и умения понятно подавать материал

Очень понравился курс — насыщенный, много актуальной, полезной информации, достаточное количество практики с фидбеком от ментора.
Ментор всегда открыт к диалогу, излагает материал на доступном языке, даёт исчерпывающие ответы на возникающие вопросы.
На курсе получила очень хорошую базу знаний, необходимых для начинающего fullstack разработчика.

Очень понравилась система обучения в которой нет ничего лишнего,только актуальные и полезные знания и умения. Также удобно что все уроки записываются и всегда можно посмотреть дома, если что-то подзабыл или не смог попасть на занятие. После выполнения тестового проекта и стажировки, попал на должность Junior JS developer во Freshcode. Подробнее мою историю можно прочитать в статье: dou.ua/...​t-courses-junior/?from=tg

Отличный уровень знаний получил на курсах. Особенно порадовало большое количество практики с фидбэком от преподавателя. Рекомендую начинающим web-разработчикам и с опытом. Не жалею, что учился именно во FreshCode.