Відгуки про компанію TFG - an Intapp Company

2 липня 2013 15:20

Artem Shevchenko, C++/C# Software Engineer

Працюю в Компанії вже більше 3-х місяців. Після проходження випробувального терміну (який тривав якраз 3 місяці), враження позитивні, я задоволений. Тут дуже затишно — з перших днів роботи відчуваєш себе як вдома. Офіс має зручне розташування — 5 хв пішки від м. Кловська. Після роботи люблю гуляти Маріїнським парком — тут все поруч, оскільки це центр і в цьому великий плюс.

Офісні приміщення сучасні, робочі умови чудові: мене одразу вразили 2 величезні якісні монітори, PC з потужним «залізом». Чимало працівників працює на Mac-ах. Софт ліцензійний, оскільки укладена відповідна партнерська угода з Microsoft. Головний офіс знаходиться в штатах, тому частенько бувають відрядження. Зарплатня достойна, вразив той факт, що бажану суму дали одразу, а не після випробувального терміну, як це буває у інших.

Робочий процес спокійний, ніхто не «висить над душею», надмірного контролю та фанатичного підходу до планування, які часто призводять до втрати продуктивності, немає — всі зосереджені на самій роботі. Хоча, це і не означає, що не виникає таких ситуацій, коли потрібно пришвидшитись чи попрацювати на вихідних (останнє буває вкрай рідко, але чудово компенсується піцою протягом дня та додатковими 1.5*n вихідними).

Відпускних — 18 робочих днів, не враховуючи day-off-и та лікарняні. За відвідуванням стежать, але жорсткого контролю типу «з якого це дива ти недопрацював 20 хвилин 20 числа?» немає: як про це неодноразово нагадує вище керівництво, працювати важливо, орієнтуючись на результат.

«Туалетної проблеми» немає. На кухні (яка, на жаль, стає відчутно тіснуватою зі стрімким зростанням кількості працівників) завжди є чай/кава, вівсянка, водичку підвозять.

Іменинників вітають всім колективом, який є дружнім, привітним та прогресивним. Хто шукає роботу — неодмінно приходьте у The Frayman Group на співбесіду: назва, може, вам і не скаже нічого, на відміну від TOP-5, але ж той факт, що звідти чимало досвідчених працівників приходять працювати саме у TFG.