Fractional Teams

до 20 спеціалістів
Львів, Лондон (Велика Британія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Fractional Teams — компанія про людей. Приємно вразив процес хайрінгу і співбесід, все відбувалось легко, зрозуміло і професійно. Стартап який активно росте і розвиває своїх працівників. Дуже вразив перший робочий день і детально складена програма онбордингу. Це було круто! Особливо хочу відмітити менторство, тут воно на вищому рівні. З перших днів відчула себе «в своїй тарілці». Дружня і активна команда яка завжди поруч. В менеджмента компанії дуже серйозне ставлення до клієнтів, роботи і процесів. Хочеться працювати з компанією далі:)

Підтримали: Katya BikanovaKateryna Novozhylova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.