TemaBit Fozzy Group

Київ, Дніпро, Одеса, Вінниця

3 жовтня 2021 14:16

Ihor Khomin, Teamlead в TemaBit Fozzy Group

Вирішив зиркнути, що можуть почитати на поважному DOU мої колеги в тому числі і за спільним місцем роботи — так, «маловато будєт».
Трохи добавлю: тиць Fozzy Group.
Вірно: проектів/технологій вистачить на всіх і на спеціалістів різного рівня, хоча варто відмітити, компанія швидше прихильник виводити на певний рівень знань та компетенцій власні кадри.
Коли вибирав в 2014-ому серед варіантів (ага, від скромності точно не помру), чию пропозицію прийняти, після того, як «пішла за хмари» одна фармкомпанія разом з її IT-департаментом, то вибрав Fozzy, хоч і на меншу зарплатню, але мені імпонували люди на співбесіді, на щастя до сих пір ні в кому з них не розчарувався, хоча за 7 років по різному було, як то кажуть.
З головного:
— більш, ніж достатньо площадок/проектів для самореалізації;
— з іншої сторони велика компанія з її таким не маленьким мереживом розробок — це десь ризик: «уявлявся лише новий проект зі старту і файненька реактивна камерна компашка на чоловік 15, яка робить усе», а тут спершу попросили перевірити свої сили в уже існуючих проектах і «о, Боже, скільки ж людей погоджує доступ до бази даних...», але то на початках, далі все залежить від Вас;
— комунікація всередині покриває поступове освоєння специфіки розробки, але в той же час технологічні рішення відкриті для оптимізації та обговорення: завжди можна постукати в профільний чат, щоб не мучитися коли «снізойдьот», бо щось не зрозуміло або є нова ідея;
— якщо офісна кава тобі не до смаку, не проблема працювати віддалено і варити каву власноруч в улюбленій турці;
— любимо грати в спортивні ігри, як реальні, так і віртуальні, робимо це систематично, та з вогником; свого часу навіть спортивну кімнату облаштували прямо в офісі — хтось, мабуть, залишився без персонального кабінету ) взагалі креативність в компанії мені особисто імпонує (мова не йде про «закреативили» напряму в prod);
— джентльменський набір плюшек при оформленні співпраці присутній, але ми в «TemaBit Fozzy Group», пардон, не плюшками в першу чергу міряємося;
—
Так, якесь монументальне послання по тексту вже виходить, тому відгуки — справа добра, але кожна людина індивідуальна за своїм баченням і сприйняттям, тому візьміть і перевірте самостійно, що тут і до чого, приєднавшись до компанії. І відразу плюшка в подарунок: у нас є реферальна програма, то першим трьом, хто вирішив перевірити «як там всередині «TemaBit Fozzy Group» (зацікавлені тиснуть для початку «Написати повідомлення» в моєму профілі) і у нього(неї) все склалося, віддам 100% винагороди за залучення фахівця, іншим — 50%, нє, ну має бути якийсь спортивний інтерес в тому числі і в мене )