TemaBit Fozzy Group

Киев, Днепр, Одесса, Винница

Работаю в компании 6 месяцев. Могу сразу отметить хорошую коммуникацию руководитель-специалист, за это респект. Есть перспективы роста и этот рост виден на примере ребят, которые стараются и проявляют себя. Также из плюсов могу выделить большое количество проектов. С негативом не сталкивался.

Поддержали: Kseniia Romaniuta

Работаю тестировщиком мануальщиком в TemaBit почти два года. Опыт положительный. Комьюнити тестеров (по сост. на сейчас около 110 человек) — офигенное, любой вопрос — всегда есть тот, кто поможет и подскажет. Проектов много, но они взаимосвязаны. Ты всегда общаешься с тестерами других команд, узнаешь что-то новое для себя. Хочешь прокачивать софт или хард скилы — вперёд, делай это самостоятельно или на внутренних курсах от компании — получай рост. Я бы сказал, что текучки кадров среди тестеров почти нет, для меня это один из показателей. Работаю 100% на удаленке, но можно и в офис ходить.

Работаю в компании почти год и хочу заметить, что компания, как и холдинг в целом, прогрессируют весьма быстро, при этом предоставляя своим сотрудникам все возможности расти и развиваться профессионально + есть внутренний портал с обучалками.
Что касается проектов, то они разноплановые и интересные — места, где разгуляться предостаточно, лишь бы было желание, а проект для тебя всегда найдётся.
Атмосфера в компании очень позитивная и дружественная, это команда профессионалов, которая всегда готова прийти на помощь по любым вопросам.
Офис мне нравится, а новый хаб — это вообще топчик :)
Есть разные плюшки, ну куда же без них :) Но нравится работать в компании не из-за плюшек ведь, верно? :)

Рекомендую всем однозначно.

Вирішив зиркнути, що можуть почитати на поважному DOU мої колеги в тому числі і за спільним місцем роботи — так, «маловато будєт».
Трохи добавлю: тиць Fozzy Group.
Вірно: проектів/технологій вистачить на всіх і на спеціалістів різного рівня, хоча варто відмітити, компанія швидше прихильник виводити на певний рівень знань та компетенцій власні кадри.
Коли вибирав в 2014-ому серед варіантів (ага, від скромності точно не помру), чию пропозицію прийняти, після того, як «пішла за хмари» одна фармкомпанія разом з її IT-департаментом, то вибрав Fozzy, хоч і на меншу зарплатню, але мені імпонували люди на співбесіді, на щастя до сих пір ні в кому з них не розчарувався, хоча за 7 років по різному було, як то кажуть.
З головного:
— більш, ніж достатньо площадок/проектів для самореалізації;
— з іншої сторони велика компанія з її таким не маленьким мереживом розробок — це десь ризик: «уявлявся лише новий проект зі старту і файненька реактивна камерна компашка на чоловік 15, яка робить усе», а тут спершу попросили перевірити свої сили в уже існуючих проектах і «о, Боже, скільки ж людей погоджує доступ до бази даних...», але то на початках, далі все залежить від Вас;
— комунікація всередині покриває поступове освоєння специфіки розробки, але в той же час технологічні рішення відкриті для оптимізації та обговорення: завжди можна постукати в профільний чат, щоб не мучитися коли «снізойдьот», бо щось не зрозуміло або є нова ідея;
— якщо офісна кава тобі не до смаку, не проблема працювати віддалено і варити каву власноруч в улюбленій турці;
— любимо грати в спортивні ігри, як реальні, так і віртуальні, робимо це систематично, та з вогником; свого часу навіть спортивну кімнату облаштували прямо в офісі — хтось, мабуть, залишився без персонального кабінету ) взагалі креативність в компанії мені особисто імпонує (мова не йде про «закреативили» напряму в prod);
— джентльменський набір плюшек при оформленні співпраці присутній, але ми в «TemaBit Fozzy Group», пардон, не плюшками в першу чергу міряємося;
—
Так, якесь монументальне послання по тексту вже виходить, тому відгуки — справа добра, але кожна людина індивідуальна за своїм баченням і сприйняттям, тому візьміть і перевірте самостійно, що тут і до чого, приєднавшись до компанії. І відразу плюшка в подарунок: у нас є реферальна програма, то першим трьом, хто вирішив перевірити «як там всередині «TemaBit Fozzy Group» (зацікавлені тиснуть для початку «Написати повідомлення» в моєму профілі) і у нього(неї) все склалося, віддам 100% винагороди за залучення фахівця, іншим — 50%, нє, ну має бути якийсь спортивний інтерес в тому числі і в мене )

Працюю в компанії 4-й місяць і відчуття WOW-ефекту переслідує мене регулярно :-)
велика прогресивна компанія і в цьому одні плюси:
— з одного боку продуктовий підхід, абсолютна лояльність і розуміння цінності кожного співробітника (і це виливається у загальну дуже екологічну атмосферу в колективі і загалом в компанії),
— з іншого боку — можливість працювати в різнопланових проектах і розвивати себе всебічно (розглядала як короткий етап в карєрі, зараз все більше стверджуюся в думці що це буде великий блок життя).
З того що вразило з самого початку роботи — все дуже прогресивно, і технології і підходи + дуже продуманий підхід до організації бізнесу загалом і це відчувається. Мені імпонують принципи і політика в напрямку соціальної відповідальності компанії.
Зараз дуже рада що навколо мене високопрофесійні колеги і є за ким тягнутися вгору.

Поддержали: Kseniia Romaniuta

Працюю в компанії трохи майже 4 місяці. І ось моя думка щодо неї:
Велика компанія, що переважно повністю працює в одному напрямку — для задоволення потреб холдингу Фоззі. А це виливається в наступні факти:
1) Продуктовий підхід, та можливість зануритися та досконало розібратися в проекті.
2) Вся компанія як велика родина — якщо потрібна допомога — завжди знайдеться людина, яка підкаже і допоможе, адже всі пливемо в одному великому човні та в одному напрямку.
3) Є власний портал навчання і можливість безоплатно отримувати додаткові знання та розвивати компетенції.

Працюю в компанії понад 10 років. Що хочу відмітити:
1) Так як основний замовник — група компаній з переважаючим напрямком Рітейлу — то це одна з самих стабільних компаній;
2) У компанії завжди відстежують тенденції ринку і наслідують їх, як з точки зору технологій, так і бізнес-ідей;
3) В багатьох речах компанія прагне бути на крок попереду, тому деякі з інновацій досить часто випереджають ринок;
4) Розвиток і вдосконалення — тут як ін’єкція, яку отримує кожен працівник на вході. Якщо ти шукаєш тиху гавань, де можна вдавати видимість роботи — це не для тебе.
5) Також ти повинен бути готовий до того, що це «трохи» більше аніж просто робота — це стиль і ритм життя, це свій світ, своя екосистема. Саме тому є різні приклади кар’єрних стрибків і можливості для втілення ідей.

Работаю в компании чуть больше года, и за это время могу выделить следующие вещи:

— Много интересных продуктов
— Свобода действий (если есть хорошая идея,то есть возможность реализовать задуманное)
— Scrum в чистом виде (в рамках работы с командой продукта)
— Открытость во всех вопросах
— Колектив проффесионалов
— Амбициозные цели бизнеса
— Интересные и нестандартные задачи

Однозначно рекомендую.

Айчарки тут наглые: пишут прямо в мессенджер людям. А это я считаю нарушение личных границ.
А еще айчарки тут глупые: предлагают вакансии к которым никакого отношения человек не имеет.

Оця штука про «створювати продукти для своїх» — дуже драйвить. Бо це ж і справді круто бути дотичною до створення еко-системи, частиною якої є і я сама, і мої найближчі. А ще тут дуже драйвова команда профі, що не може не надихати :)

Большая компания со стандартными проблемами. Предложил себя на ряд вакансий. Где то ответили, где то прошло первое интервью. Ответа так и не дождался.
Желаю процветания и благополучного развития.

дайте контакт, как с вами связаться?:)_

My contacts:
mob: +380638366056