TemaBit Fozzy Group

Киев, Днепр, Одесса, Винница

Працюю в компанії трохи майже 4 місяці. І ось моя думка щодо неї:
Велика компанія, що переважно повністю працює в одному напрямку — для задоволення потреб холдингу Фоззі. А це виливається в наступні факти:
1) Продуктовий підхід, та можливість зануритися та досконало розібратися в проекті.
2) Вся компанія як велика родина — якщо потрібна допомога — завжди знайдеться людина, яка підкаже і допоможе, адже всі пливемо в одному великому човні та в одному напрямку.
3) Є власний портал навчання і можливість безоплатно отримувати додаткові знання та розвивати компетенції.

Працюю в компанії понад 10 років. Що хочу відмітити:
1) Так як основний замовник — група компаній з переважаючим напрямком Рітейлу — то це одна з самих стабільних компаній;
2) У компанії завжди відстежують тенденції ринку і наслідують їх, як з точки зору технологій, так і бізнес-ідей;
3) В багатьох речах компанія прагне бути на крок попереду, тому деякі з інновацій досить часто випереджають ринок;
4) Розвиток і вдосконалення — тут як ін’єкція, яку отримує кожен працівник на вході. Якщо ти шукаєш тиху гавань, де можна вдавати видимість роботи — це не для тебе.
5) Також ти повинен бути готовий до того, що це «трохи» більше аніж просто робота — це стиль і ритм життя, це свій світ, своя екосистема. Саме тому є різні приклади кар’єрних стрибків і можливості для втілення ідей.

Поддержали: Ксения Романюта

Работаю в компании чуть больше года, и за это время могу выделить следующие вещи:

— Много интересных продуктов
— Свобода действий (если есть хорошая идея,то есть возможность реализовать задуманное)
— Scrum в чистом виде (в рамках работы с командой продукта)
— Открытость во всех вопросах
— Колектив проффесионалов
— Амбициозные цели бизнеса
— Интересные и нестандартные задачи

Однозначно рекомендую.

Айчарки тут наглые: пишут прямо в мессенджер людям. А это я считаю нарушение личных границ.
А еще айчарки тут глупые: предлагают вакансии к которым никакого отношения человек не имеет.

Оця штука про «створювати продукти для своїх» — дуже драйвить. Бо це ж і справді круто бути дотичною до створення еко-системи, частиною якої є і я сама, і мої найближчі. А ще тут дуже драйвова команда профі, що не може не надихати :)

Большая компания со стандартными проблемами. Предложил себя на ряд вакансий. Где то ответили, где то прошло первое интервью. Ответа так и не дождался.
Желаю процветания и благополучного развития.

дайте контакт, как с вами связаться?:)_

My contacts:
mob: +380638366056