Forte Group

Київ, Тернопіль, Чикаго (США), Аргентина, Колумбія, Польща

Працював в компанії в 2022 році на позиції Principal Java Software Engineer.
За час роботи хочу відзначити приємне спілкування в процесі інтрев’ю з рекрутером та клієнтами, хороший колектив, мінімум бюрократії. Працював віддалено з іншого міста, але на запрошення відвідав офіс в Тернополі, був органiзований бізнес тріп на високому рівні, відвідав також день компанії. Власне після живого спілкування з людьми без вагань прийняв офер. З мінусів — це трохи застаріла будівля офісу на той час, що не було критичним.
Окрему зазначу чудову роботу відділу ІТ та бухгалтерії. Для роботи надали сучасний Макбук.
На проекті працював безпосередньо в команді замовника. Особисто для мене це поки найкраща компанія по умовам праці та компенсації, яка була вище ринкової.

Підтримали: Angelina Melguy

Працюю в компанії вже майже рік. Я люблю працювати повністю віддалено, тому така можливість для мене — це велика перевага. Незважаючи на нелегкі часи, відчуваю підтримку компанії в усіх робочих і особистих питаннях. І ще... Дуже ціную свою команду!!!

Чомусь скромно замовчують що мають офіс і співробітників в Білорусі. Прошу додати це в профайл, особисто для мене важливий маркер.

Проходила собеседование в данную компанию. Отдельный респект HR Наталье Билык за профессиональный подход-все было быстро, с соблюдением сроков и фидбеком в конце. В итоге выбрали другого кандидата, но впечатления о процессе найма остались положительные 👍

Компанія не наймає працівників з Дніпра. Я пройшла перший етап інтерв’ю і мені відповіли наступне: «На сьогодні, ми зараз можемо найняти людину, яка зможе розпочати роботу вже з безпечної точки. На жаль, Дніпро зараз не є безпечною локацією.»

На моє питання: «Підкажіть, будь ласка, що для вас є безпечною точкою?» відповіли: «Просто зараз ми не зможемо надіслати Вам оффер, якщо Ви фізично знаходитесь у Дніпрі. Безпечні локації це Центр та Захід України. Тут розуміється, щоб розпочинати роботу Ви маєте саме із цих локацій.»

Не буду додавати, що Дніпро — не є прифронтовим містом, а Дніпровська область — саме і є центральною Україною.

Дуже обурена подібною позицією, це при тому, що я зазначила, що якщо ситуація на енергетичному фронті погіршиться і я не зможу ефективно працювати, то виїду закордон. І наразі не дуже зрозуміло чим Дніпро відрізняється від будь-якого іншого неокупованого міста України, бо обстрілюють Дніпро точно ненайбільше, а ракети можуть впасти де завгодно.

Тому позиція залишається не дуже зрозумілою для мене.

Саме інтерв’ю мені дуже сподобалось. Ірина Макогон була уважною і приємною у спілкуванні.

Пропрацював в Forte 3,5 роки на позиції QA automation. Зараз змінив місце роботи, але про компанію залишилися виняково приємні спогади. На тих проектах, на яких мені довелося працювати, я міг використовувати технології, які вважав за потрібне. Головний принцип їхнього вибору — аби забезпечували якість продукту.
В компанії відмінно налагодженні процеси — жодного разу я не стикнувся з будь-яким проявом бюрократії чи чогось подібного. Все було максимально швидко, гнучко та прозоро. Звичайно, багато що залежало і від конкретного проекту, але все було «рішаємо».
Щодо якихось «плюшок» в офісі сказати нічого не можу так як жодного дня не працював в офісі — всі 3,5 роки працював віддалено. Хоча це, думаю, теж щось та говорить — можливість працювати з дому задовго до пандемії була далеко не в кожній компанії. Працюючи віддалено, я отримував відмінну підтримку від HR-ів, бухгалтера та менеджменту.
Підсумовуючи написане, можу додати — хороша компанія, можна працювати )

Привіт!
Працюю в компанії більше 2,5 років.
Радий, що свого часу почав працювати в цій компанії.
Приємно здивували бенефіти компанії і можливості для розвитку, кількіть курсів та їх різноманіття вражає.
І колектив — це😍

UPD:
Працюю в компанії майже 5 років. Виріс з позиції офіс-менеджера до HR BP😎 і продовжую професійно розвиватись👨‍🎓

Хороша компанія з високими корпоративними стандартами. Надає чудові можливості для професійного росту в IT сфері. Регулярно проводяться навчальні курси. Одна з кращих IT компаній в Тернополі.

У грудні відсвяткувала 6 років в компанії Forte. Коли я прийшла, у компанії працювало близько 60 людей. А тепер майже 200 і це лише в Тернопільському офісі. Приємно спостерігати як росте і розвивається компанія. Дружній колектив, цікаві проекти, подорожі, розваги — все присутнє тут. Можливість розвитку і навчання, є до кого рівнятися і у кого навчатися.

Працюю в Forte Group вже більше року. Моя робота досить цікава, і завдякий їй я маю змогу розвиватися і рости як спеціаліст. Колектив в компанії досить дружній і привітний, завжди можна дізнатися багато нового і корисного.

На даний момент працюю у тернопільському офісі Forte Group на посаді QA Lead. Свою першу позицію (Junior QA) в компанії отримала більш ніж 4 роки тому після закінчення їхнього курсу Fundamentals of Software Testing. Зараз я також є одним із координаторів та лекторів цього курсу. Мені подобається моя робота у компанії Forte Group, оскільки я маю можливість постійно прокачувати свої hard і soft skills, працювати над цікавими проектами у команді професіоналів, їздити у закордонні відрядження до клієнта. Колектив дуже дружній і веселий, постійно обмінюємося досвідом (різні лекції, воркшопи, курси,...) і проводимо не тільки робочий час, але і дозвілля разом.

Працюю в компанії 4,5 роки. Пройшла шлях від Junior QA до QA Team lead. У компанії цікаві проекти різного напрямку, що допомагає в професійному розвитку. Forte Group завжди підтримує розвиток працівників, я відвідала багато конференцій, тренінгів та здала QA сертифікацію. Не менш важливим для мене є сімейна атмосфера в колективі. Веселі вечірки, душевні мандрівки та інші на перший погляд дрібниці, які є турботою компанії.

Моє знайомство з компанією розпочалось з курсів «Fundamentals of Manual Testing» в листопаді 2017 року. Вже тоді мене приємно здивував професіоналізм лекторів та організація процесу навчання. Курс був дуже насичений та цікавий, а по його закінченню всі старанні студенти отримали сертифікат про успішне проходження. Я була в їх числі. Згодом мене запросили на співбесіду і станом на сьогодні я вже 8 місяців працюю на позиції Junior QA Engnieer.
Роботою задоволена, так як працюю в класній команді і над цікавим проектом. Крім того в компанії чудова атмосфера в цілому, постійно проводяться цікаві івенти та мотиваційні заходи.

Працював в Форте більше півтора року. Тут відбувся старт моєї кар’єри після курсів по iOS-development. Десь на форумах бачив тему «Що змусило б Вас переїхати в Тернопіль?», — наявність такої фірми для невеликого і компактного міста, на мою думку, необхідна і достатня умова. В моїй команді були люди зі більш як десятилітнім стажем в iOS, які «держут нос по ветру», тому за час роботи мій професійний рівень став достатнім, щоб швидко знайти достойну роботу після переїзду назад в Київ через сімейні обставини. В фірмі сформувалися непогані корпоративні цінності і її розбудовують як велику сім’ю, which is cool, тому більшість колишніх співробітників зараз — близькі друзі.

Працюю більше 2 років. Отримав за цей час багато досвіду на різних проектах. Дружній колектив.

Update: на даний момент все ще продовжую працювати на Forte Group. Вже майже три з половиною роки. Відповідно і досвіду, і навичок отримав ще більше ))