Forte Group

Київ, Тернопіль, Чикаго (США), Аргентина, Колумбія, Польща

5 грудня 2022 21:28

Vladyslava Usenko, Project Manager

Компанія не наймає працівників з Дніпра. Я пройшла перший етап інтерв’ю і мені відповіли наступне: «На сьогодні, ми зараз можемо найняти людину, яка зможе розпочати роботу вже з безпечної точки. На жаль, Дніпро зараз не є безпечною локацією.»

На моє питання: «Підкажіть, будь ласка, що для вас є безпечною точкою?» відповіли: «Просто зараз ми не зможемо надіслати Вам оффер, якщо Ви фізично знаходитесь у Дніпрі. Безпечні локації це Центр та Захід України. Тут розуміється, щоб розпочинати роботу Ви маєте саме із цих локацій.»

Не буду додавати, що Дніпро — не є прифронтовим містом, а Дніпровська область — саме і є центральною Україною.

Дуже обурена подібною позицією, це при тому, що я зазначила, що якщо ситуація на енергетичному фронті погіршиться і я не зможу ефективно працювати, то виїду закордон. І наразі не дуже зрозуміло чим Дніпро відрізняється від будь-якого іншого неокупованого міста України, бо обстрілюють Дніпро точно ненайбільше, а ракети можуть впасти де завгодно.

Тому позиція залишається не дуже зрозумілою для мене.

Саме інтерв’ю мені дуже сподобалось. Ірина Макогон була уважною і приємною у спілкуванні.