Forte Group

Тернополь, Минск (Беларусь), Чикаго (США)

rRSS

Працюю в компанії 4,5 роки. Пройшла шлях від Junior QA до QA Team lead. У компанії цікаві проекти різного напрямку, що допомагає в професійному розвитку. Forte Group завжди підтримує розвиток працівників, я відвідала багато конференцій, тренінгів та здала QA сертифікацію. Не менш важливим для мене є сімейна атмосфера в колективі. Веселі вечірки, душевні мандрівки та інші на перший погляд дрібниці, які є турботою компанії.

Поддержали: Oksana Yablonska

Моє знайомство з компанією розпочалось з курсів «Fundamentals of Manual Testing» в листопаді 2017 року. Вже тоді мене приємно здивував професіоналізм лекторів та організація процесу навчання. Курс був дуже насичений та цікавий, а по його закінченню всі старанні студенти отримали сертифікат про успішне проходження. Я була в їх числі. Згодом мене запросили на співбесіду і станом на сьогодні я вже 8 місяців працюю на позиції Junior QA Engnieer.
Роботою задоволена, так як працюю в класній команді і над цікавим проектом. Крім того в компанії чудова атмосфера в цілому, постійно проводяться цікаві івенти та мотиваційні заходи.

Поддержали: Iryna GulevataVasylyna Bryhadyr

Працював в Форте більше півтора року. Тут відбувся старт моєї кар’єри після курсів по iOS-development. Десь на форумах бачив тему «Що змусило б Вас переїхати в Тернопіль?», — наявність такої фірми для невеликого і компактного міста, на мою думку, необхідна і достатня умова. В моїй команді були люди зі більш як десятилітнім стажем в iOS, які «держут нос по ветру», тому за час роботи мій професійний рівень став достатнім, щоб швидко знайти достойну роботу після переїзду назад в Київ через сімейні обставини. В фірмі сформувалися непогані корпоративні цінності і її розбудовують як велику сім’ю, which is cool, тому більшість колишніх співробітників зараз — близькі друзі.

Працюю більше 2 років. Отримав за цей час багато досвіду на різних проектах. Дружній колектив.

Update: на даний момент все ще продовжую працювати на Forte Group. Вже майже три з половиною роки. Відповідно і досвіду, і навичок отримав ще більше ))