NovaPay

Київ, Вільнюс (Литва)

I have been with this company since 2017. I really like the management of the company, professionals work here! Everyone is responsible for their own work and does it very well. The company is constantly developing and every year expanding its activities, adding various services and innovations. I wish the company success and prosperity!

Працюю в компанії 4 роки. За цей час спостерігав різні процеси по адаптації роботи компанії в зовнішніх умовах, починаючи з роботи в офісі, переходу на дистанційну роботу в локдауні та в умовах війни. При всіх змінах топ менеджмент завжди піклується про своїх співробітників. Починаючи від техніки і меблі (яку я купував собі додому за кошти Компанії), медичним страхуванням, курсами англійської, різнобачним дозвілям та закінчуючи цікавими квізами. Корпоративна культура компанії усіляко налаштована на підтримку співробітника.
НоваПей має багато цікавих і складних проектів, але ще більше задач попереду. Крім цього Компанія зацікавлена в професійному розвитку та надає можливість проходження курсів для підвищення компетенції. Керівництво лояльне, підтримає та захищає підлеглих. Неймовірно крута атмосфера.

Я працюю в компанії вже понад 2 роки у HR-відділі. Почала працювати, коли в Україні був локдаун і весь центральний офіс працював віддалено. Надзвичайно сподобалося те, що компанія забезпечила мене для віддаленої роботи усім необхідним від техніки до меблів і я змогла організувати собі зручний робочий простір вдома. Моя адаптація пройшла чудово, я мала дуже крутого наставника і класну підтримку від hr-команди. За два роки компанія не змушувала мене повертатися до роботи у офіс і взагалі дуже лояльно ставиться до гібридного або дистанційного формату роботи. Я маю усі необхідні інструменти для виконання своїх обов’язків, гідну оплату праці та можливість вдосконалювати свої навички за рахунок як внутрішніх, так і зовнішніх програм навчання. Взагалі керівництво компанії зацікавлене у тому, щоб в компанії працювали найкращі фахівці і багато коштів вкладає у розвиток спеціалістів. HR постійно працюють над розширенням соцпакета для працівників, бенефітів і різних бонусів. Тут ти дійсно відчуваєш, що роботодавець про тебе дбає. Окрім цього, NovaPay є лідером серед українських фінтех компаній, послугами якого користуються майже усі українці. Надзвичайно приємно бути частиною такого масштабного проєкту.

Проработал в компании около года, получил прекрасный опыт как DevOps инженер.
Должен отметить, хороший уровень управления проектом. Прекрасная команда разработчиков, мы довели програмный продукт до продуктива — это впечатляет.
Спасибо ребятам, которые привнесли в команду новые идеи и технологии, благодаря Вашим усилиям, такая непростая техническая задача решена успешно!
Спасибо всем, с кем удалось поработать в этом проекте, мы вместе развивались и создавали, действительно востребованый програмный продукт.
Действительно, очень благодарен за возможность принять участие в таком маштабном проекте!

Вова, спасибо Большое!
И за такой предметный и позитивный отзыв и за совместную работу)
Успехов тебе!)

Проработала в Форпосте почти 1,5 года. Для меня это был довольно интересный опыт в плане разработки и формирования корпоративного стиля. Как оказалось, в финансовой компании дизайнеру тоже есть чем заняться) Впечатления, в основном, исключительно положительные. Коллектив приятный и профессиональный, отличное и лояльное руководство, которое на деле действительно отстаивает, помогает и защищает своих подчиненных. Условия труда достойные, постоянно ведется работа на улучшение, добавление чего-то нового, причем даже в мелочах. Есть развозки, не смотря на удаленность офиса добираться туда удобно. Желающим доступны курсы и тренинги в Корпоративном Университете. Ну и еще много чего приятного. Очень благодарна этой компании за доверие, поддержку и помощь в развитии :)

Проработал в компании 8 месяцев. Впечатления исключительно положительные:
— масштабный нестандартный проект;
— интересный стек технологий;
— отличные возможности для роста и креатива (возможность внести что-то свое в проект).
Компания хоть и не чисто «айтишная», но перенимает «плюшки» чтобы соответствовать: печеньки, курсы английского, комната отдыха.
Ну и конечно же, отличнейший коллектив, с которым очень круто работалось!