Fornova Vinnytsia

81...200 спеціалістів
Вінниця

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходив співбесіду в цю компанію. Враження негативні. Замість стандартної співбесіди, без жодного запитання в мою сторону, мені було видано тестове завдання. Після виконання тестового завдання, яке зайняло тиждень роботи, отримав не внятний фідбек та оффер з майже вдвічі меншим (від заявленого мною) рівнем оплати.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.