4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мала чудовий досвід працювати у Forma Pro.
Це було моє перше місце роботи на позиції SDR.
Дуже дякую за шанс, знання та досвід.
Колектив дуже хороший, приємна атмосфера. Місце, де завжди раді допомогти та поділитися знаннями. Відношення менеджменту та інших колег, зокрема тім ліда та дівчат з HR відділу були професійними та в той самий час розуміючими.
Шкода, що так склалися обставини та переїжджаю.
Бажаю компанії успіху та з упевненістю рекомендую!

Підтримали: Hanna Biletska

Работал в Forma-Pro почти 3 года с 2019 по 2022. Присоединяюсь к предыдущим коментариям — отличный коллектив. В основном долгосрочные проекты. Хороший офис с кабинетами под проект. Оплата всегда вовремя.

Работал там в 2016 году, проработал чуть меньше года, после чего переехал в другой город. Отличный коллектив, которому хочется соответствовать. Хорошие люди и специалисты своего дела. Рад знакомству.

Пророки Symfony. Лучшее место, чтобы научится «как должно быть» в разработке.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.