Мала чудовий досвід працювати у Forma Pro.
Це було моє перше місце роботи на позиції SDR.
Дуже дякую за шанс, знання та досвід.
Колектив дуже хороший, приємна атмосфера. Місце, де завжди раді допомогти та поділитися знаннями. Відношення менеджменту та інших колег, зокрема тім ліда та дівчат з HR відділу були професійними та в той самий час розуміючими.
Шкода, що так склалися обставини та переїжджаю.
Бажаю компанії успіху та з упевненістю рекомендую!

Підтримали: Hanna Biletska

Работал в Forma-Pro почти 3 года с 2019 по 2022. Присоединяюсь к предыдущим коментариям — отличный коллектив. В основном долгосрочные проекты. Хороший офис с кабинетами под проект. Оплата всегда вовремя.

Работал там в 2016 году, проработал чуть меньше года, после чего переехал в другой город. Отличный коллектив, которому хочется соответствовать. Хорошие люди и специалисты своего дела. Рад знакомству.

Пророки Symfony. Лучшее место, чтобы научится «как должно быть» в разработке.