3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работал в Forma-Pro почти 3 года с 2019 по 2022. Присоединяюсь к предыдущим коментариям — отличный коллектив. В основном долгосрочные проекты. Хороший офис с кабинетами под проект. Оплата всегда вовремя.

Работал там в 2016 году, проработал чуть меньше года, после чего переехал в другой город. Отличный коллектив, которому хочется соответствовать. Хорошие люди и специалисты своего дела. Рад знакомству.

Пророки Symfony. Лучшее место, чтобы научится «как должно быть» в разработке.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.