Form.com

Киев, Braintree

Зі мною зв’язалась рекрутер компанії Юлия Перцева. Запропонувала вакансію. Приємна ввічлива людина.
Можливо Юля читала мій профіль, що допомогло б їй зрозуміти чи підходжу я, а можливо розсилала всім під ряд.

Далі кортоко опишу досвід спілкування.
Я розгорнуто (не одним і навіть не двома словами) відповів Юлі на кожен з 8 пунктів вимог по вакансії, щоб чітко окреслити свої вміння та відповідність. Дав свої контакти та портфоліо.

Відповідь Юлі:
— Ми розглянули ваше резюме, але наразі не готові запропонувати дану позицію.
(Для справки: резюме відрізняється від профіля, який Юля могла побачити до відправки пропозиції, лише місцями роботи)

Я:
— Юля, буду вдячний за професійну чітку відповідь стосовно того, чому після розгляду мого резюме ви не готові продовжити спілкування.

Юля:
— На жаль менеджер не має часу всім кандидатам давати розгорнутий фідбек.

Я описав досвід, висновки у кожного свої.
Успіху з пошуками.

Поддержали: O Y

Доброго вечора, Дмитре!
Мені шкода, що у вас залишились неприємнi враження, пiсля спiлкування зі мною. Адже ми з командою завжди намагаємось максимально якiсно надавати послуги з рекрутменту. Щодо вашого кейсу — можливо я дещо неточно висловилась у вiдповiдi, але все ж таки надала вам фiдбек з iнформацiєю, якою володiла, i була максимально ввiчливою. Шкода що у своєму фiдбецi, ви зазначили лише частину, а не повну мою вiдповiдь. На жаль, при активному потоцi спiвбесiд, ми не маємо можливостi коментувати кожний пункт, за яким резюме кандидата не пiдiйшло на дану позицiю, так як hiring manager дивиться на кожне резюме комплексно, та в порiвняннi з iншими кандидатами. У вашому випадку, на жаль, було прийнято рiшення в сторону iншого кандидата.
Бажаємо вам успiхiв.
З повагою!

Отличная компания. Проработал чуть меньше двух лет. Начал с зеленого трейни, ушел мидлом. Правильные процессы, отличная атмосфера. Много задач для прокачки скилов. Отдельное спасибо компании что готова брать перспективных джунов даже без опыта, это многого стоит на рынке где многие компании хотят брать джунов с опытом работы «от 10 лет»)))

Проработав в компании чуть меньше чем 1,5 года как QA Engineer скажу, что получил серьезный level up в скилах и self-менеджменте. Есть реально интересные технические задачи, связанные с API, микросервисами, работа с базами данных и тд.
Хорошо реализована автоматизация — кроссплатформенные автотесты + перформанс, это все работает в CI и постоянно импрувится.

Если любишь работать с мощной инфраструктурой и крутым бекендом, то тебе однозначно сюда.

ps: Со стульями уже все норм)))

Хочу оставить небольшой отзыв после работы в WorldAPP,
Это моя первая компания, и мне как новичку было очень легко в ней стартовать и осваиваться, есть тренинги для newcommers и даже целая ’адаптационная’ книжка дабы быстро въехать в приложение (компания то продуктовая).

По самим технологиям и тулзам, если брать с точки зрения QA, все очень хорошо и сами процессы построены очень неплохо, очень много «бекенд тестирования» — чтение логов, работа с CI, автотесты... здесь реально нужно работать, а не рандомно нажимать кнопки

Для девов, особо ничего не скажу, но то что у вас будет возможность поработать на стыке (эволюции) технологий это правда, опыт получиться у вас мощный

p.s. дефолтные страховка, витамины, печенья все есть...
p.p.s купите норм стулья, а так все ок