Forbytes

Львів, Гельсінборг (Швеція)

Пропрацював у компанії майже 4 роки і можу з впевненістю сказати, що це були, мабуть, найцікавіші та найпродуктивніші роки в моїй карʼєрі.
Тут мінімум бюрократії і максимум свободи, від чого працювати було неймовірно комфортно. Супер круте керівництво, яке не має зверхнього ставлення до тебе — відчуваєш себе на рівні з керівництвом. Шикарний менеджмент на проєктах — в мене був дуже скіловий Project Manager Олександр Яцута, і якщо вам доведеться з ним працювати, то вам дуже повезло. Компанія завжди намагається давати найактуальнішу техніку, тому якщо десь нещодавно вийшов новий MacBook, то ймовірніше за все скоро ти будеш працювати на ньому.

Загалом, про компанію лише гарні враження і якби не рішення клієнта про закриття проєкту, то цього відгуку я би не писав тут ще довго.

Дуже дякую за крутий досвід і, сподіваюсь, ще попрацюємо разом!

Дмитро, дякую тобі за твій відгук і чекаємо тебе завжди в Forbytes!

Пропрацював у Forbytes майже рік. Залишились тільки позитивні враження від компанії. Від першого дня і до останнього — підтримка та розуміння в усіх аспектах. Компанія підтримує ЗСУ, що важливо! Максимально конструктивне і приємне відношення та спілкування з усіма: менеджмент, ейчари, бухгалтерія, адміни. Дуже пощастило з командою — Рома та Ігор, привіт вам, і подальших успіхів. Шкода, що клієнт вирішив скоротити проєкт, і наша співпраця не виявилася тривалою як хотілося. Сподіваюсь, ще попрацюємо, було супер!

Дмитро, дякую тобі за твій відгук. Тільки хороші спогади про нашу співпрацю, сподіваюсь ще попрацюємо!

Працював у Forbytes більше 2-ох років. Компанія взірець у побудові відносин з працівниками.

Відсутність бюрократії на всіх рівнях в поєднанні з командами професіоналів у своїх сферах дає результат: ти хочеш рекомендувати Forbytes усім знайомим, не залежно від того чи це Developer, PM, QA чи BA. Тут ти насправді розумієш що таке комфортні умови праці і що означає ставлення до працівника як до людини і фахівця. Розумію звучить пафосно, але якщо ти шукаєш місце де можна не просто працювати, а ще й отримувати задоволення від того що робиш — тобі сюди)

Загалом дякую Forbytes за хороші враження, за ці 2 роки.

Роман, це тобі дякую за 2 роки, завжди раді бачити тебе в нас в Forbytes!

Працювала у Forbytes майже 3 роки. Станом на зараз, це найкращі мої 3 роки в ІТ.

Компанія із сімейними цінностями, з крутим керівництвом (Орест та Тарас, привіт) та чудово підібраними людьми. В компанії панує дружня/сімейна атмосфера. Буду сумувати за нашими пʼятничними посиділками на кухні. У Львові є чудовий офіс, в якому дуже затишно та завжди можна випити філіжанку кави та поговорити із керівництвом і про робоче, і про життя. Це супер круто, що немає зверхнього ставлення від керівництва і ти можеш з ними спілкуватись, як із друзями-колегами. Відсутній мікроменеджмент та бюрократія. Є бухгалтерська підтримка. Раніше було медичне страхування, але зараз кошти спрямовуються на підтримку ЗСУ, що теж добре. В компанії я виросла з Manual QA до BA, за що я їм вдячна. Ще додам, що заробітна плата ніколи не затримувалась. Ба більше, З/П за поточний місяць надходить в кінці поточного місяця, а не у наступному, як це зазвичай буває.

Словом, вдячна за співпрацю, ви круті :)

дякую тобі Юліанна, сумуємо і сподіваємось ще попрацюємо разом!

Forbytes — це компанія, яка повірила в мене і дала квиток в сферу ІТ і в якій за 6 років я виріс в хорошого спеціаліста.
Forbytes можна, без перебільшень, назвати компаніією з сімейними цінностями)

З основних переваг:
1. Відкрите і лояльне керівництво і менеджмент
2. Постійна підтримка зі сторони HR (Наталя іс вері гуд пьорсон)
3. Цікаві і довготривалі проекти
4. Дружній і веселий колектив

Тому всім, хто хоче стати частиною компанії, де працівники вважаються чимось більшим ніж маленькі гвинтики в механізмі — вкрай рекомендую, а якщо ви хотіли прочитати про можливі мінуси, то їх я знайти просто не можу)

Назар, дякую тобі за твій відгук про Forbytes. Завжди раді бачити тебе в наших просторах Forbytes та очікуємо майбутньої співпраці з тобою знову!

Бенефіти, страховки, ЗП і т.п. це звісно цікаво, є і на хорошому рівні.

А от що дійсно здивувало після переходу в Forbytes — це відкриті дружньо-партнерські відносини менеджменту з працівниками на всіх ланках. Я працюю в невеликій команді, але по відчуттях моя команда це весь Forbytes.

дякую Роман за відгук про компанію, взаємне задоволення від спільної роботи. До зустрічі на найближчих мітингах!

Нажаль максимально негативний досвід в спілкуванні з рекрутером ( Dianka Rostetska ), Діана зв’яазалась зі мною в linkedin за продаю її колеги з іншої компанії. Все почалось досить добре, забукали дзвінок та обговорили проект, після чого Діана пішла по «тайм слоти для співбесіди» тай і на цім вона пропала з переписки, далі я поцікавився чи все ок і чи рухаємось ми далі, вона ж відповіла що «так» і знову пропала.
Суть цієї історії в тім, що рекрутер — представник компанії з яким розробник перший раз контактує та складає враження про компанію, склалось враження досить негативне коли Recruitment Lead дозволяє собі таку поведінку, а саме ігнору, пропадання з переписки на невизначений термін і тд.

Вітаю! Ігор, перш за все хотіла подякувати за ваш інтерес до нашої компанії. Прикро, що така ситуація мала місце, в свою чергу, хочу прояснити даний випадок. В період війни, ми стараємось прикладати максимальних зусиль для забезпечення усіх процесів компанії, включаючи рекрутинг. Проте є речі, які протягом декількох перших тижнів внесли свої корективи по очевидних причинах, зробили деякі дні вимушено не робочими, змістили графіки та спричинили затримки. Бізнес зацікавлений в збережені своїх інтересів, тому виникли затримки з логістикою рішень на стороні клієнта. Дякуємо за ваш час та відгук :)

Пропрацював на цій компанії майже 3 роки.
Якщо максимально коротко про плюси:
— менеджмент компанії завжди готовий піти на зустріч, враховуючи твої особисті інтереси
— відсутність бюрократії
— швидка та відкрита комунікація всередині компанії
— кожен має змогу проявити власну ініціативу, яка не буде проігнорована
— цікаві проекти
— технічно круті спеціалісти
— цікаві технології
— хороший рівень оплати праці
— не вітається байдужіть та безвідповідальність
— націленість на довготривалу співпрацю

Мінуси:
— через розмір компанії доволі обмежений вибір проектів

Якщо вам цікаві компанії, де можна спробувати проявити себе або хочете працювати в дружньому колективі де ви не черговий «гвинтик» у механізмі — варто звернути увагу на Forbyes.
Від співпраці залишилися лише позитивні спогади. Це був крутий час! Дякую всім причетним, ви круті :)

Forbytes — компанія про людей, тут кожен як на відбір: не просто скіловий профі, а тіммейт твоєї мрії. 2 роки роботи в цій компанії пролетіли дуже швидко, навчився багато нового для себе, свічнувся з QA в BA. З радістю повернувся б на Forbytes знову в майбутньому.
Але досить підлабузництва:) Хотів би, щоб мій відгук був корисним саме для потенційних кандидатів, які роздумують відгукнутись на пропозицію рекрутера Forbytes, чи ні. Мені в свій час такого відгука дуже не вистачало. Якщо коротко — так, відгукуйтесь! А тепер логнрід про переваги компанії станом на літо 2021:
— медична страхівка класу А;
— можливість працювати, як з офісу так і віддалено;
— перепрацьовувати — забудьте, тут таке не вітається;
— бюрократії немає , процесів заради процесів також, всі орієнтовані на результат;
— менеджмент мегакрутий, це я як про PM-ів, так і про C-level, структура виключно горизонтальна, ніхто не бавиться в босів;
— ЗП приходить вчасно, навіть трохи зашвидко — ЗП за липень приходить саме в останні дні липня, а не в наступному місяці, як в інших компаніях;
— більшість кастомерів — скандинави, мають чітку англійську (то вам не індуси) та почуття гумору. Різниця в часі 1 година;
— офіс — мегазатишний, столи кінг сайз, люди сидять не тісно, особистого простору багато, великі вікна. Велопіркінг є, душ також є. Для тих, хто читає на голодний шлунок: кава смачна, фрукти і печенько завжди є:) Кухня шикарна, з барною стійкою, яка дуже стає в нагоді по п’ятницях:) Є свій невеличкий спортзал, тенісний стіл в тому числі;
— корпоративи просто топ;
— Forbytes дуже уважні до працівників в плані подарунків, дітям працівників також готують кльові подарунки на Миколая;
— Forbytes фінансує або співфінансує тренінги та сертифікації;
— Forbytes фінансує участь в спортивних заходах (спортивні забіги для прикладу);
— по дефолту робоча машинка — MacBook Pro, можна домовитись про ноут на вінді;
— є клуб гравців в мафію.
З мінусів:
— власної парковки немає, але запаркуватись на авто поряд не складно.

Коли заходить про відгуки про компанії/організації, то часто думаєш, чи варто взагалі писати, адже не стільки інформації, скільки потім запитань і суб*єктивізму. Та це не той кейс.
За майже 4 роки роботи в Forbytes мені пощастило мати кілька ролей, компетенцій, працювати з різними людьми і кількома проектами. Звітси — контент, поданий нижче.

Зміст:
1. Forbytes, мабуть одна з небагатьох, де справді існують цінності, і не ті, про які декларують сухі презентахи з логотипом — як звикло для багатьох компаній, — а інші: цінність працівника як людини, особистості, його внеску в спільноту (проект, компанію, департамент), цінність його як унікальної частини чогось великого, як співбесідника, як носія загального спільного бачення.
2. Компанія — тикий собі, здоровий matcher — вона багато дає у відповідь на отримані від вас старанність і небайдужість (зазвичай навіть авансом).
3. В компанії ніколи нічого не замовчують чи прикрашають при прийнятті на позицію. Навпаки — вам може здатись нереальним, що ще в перші 2 місяці від початку роботи ви їдете на онсайд дискавері потенційного проекту (це в допандемічну еру).
4. Тут грамотний менеджмент. За 4 роки в мене не виникало жодного питання, в якому мені б не допомогли з керівництва компанії.
5. Forbytes — компанія, яка дає стабільність (світова заворуха початку 2020 року показала справжнє ставлення компаній до своїх працівників, і ForbytesУ тут великий респект).
6. Розвиток і ’бла-бла-бла’: (див.п.2)
7. Важливо те, що тут ти працюєш в середовищі професіоналів, в яких є чого повчитись (халтурщики і сіньйори «за версією своєї бабці» тут трохи «світяться» на фоні, відповідно зникають так само швидко, як і з*явились)

Форма:
1. Формат сімейної компанії. Тут ти не чувак з «N» юніту, який легко загубиться в масі, а конкретна особа, зі своїм внеском в конкретні речі.
2. Елементарні правила, особиста дисципліна і адекватність тут мають значення.
3. Бюрократія — відсутня. Тут не треба планувати зайві звіти і займатись стенографією. Просто грамотно роби свою роботу і досягай поставлених цілей.
4. Домашня атмосфера, 2-рівневий офіс в стилі еко сканді тільки доповнюють загальну картину.
5. Святкування в офісі і виїзні корпоративи заслуговують на окремий відгук.

Forbytes — це про людей і їхні відносини, атмосферу, зацікавленість, жарти і повагу, прагнення і здобутки.

Якщо це все не твоє — проходь повз.

Пропрацювала в компанії більше 2,5 років, за цей час компанія виросла 70+ працівників.
Шкода йти, бо буду сумувати за тією дружньою і позитивною атмосферою, яка у нас панувала, де всі допомагали один одному всім, чим тільки могли.
День народження кожного співробітника тут перетворюють на свято. Корпоративам ж можуть позаздрити багато компаній.
Розробники мають можливість саморозвитку, долучатися безпосередньо до бізнесу клієнта — тут не вийде сидіти і протирати штани :)

Мала можливість працювати в компанії більше 2-х років, пройшовши шлях від QA до BA. За час співпраці з Forbytes мала можливість працювати в кількох командах в межах крутого проекту.

Зазначу в першу чергу те, що було важливо для мене:
— Цікаві проекти з різними технологіями та чудово документовані бізнес-процеси
— Атмосфера дійсно позитивна, а колеги налаштовані на підтримку
— Команда крутих спеціалістів, в яких є чого повчитись і з якими працювати — одне задоволення (привіт Олежик)
— Компанія зацікавлена в професійному розвитку кожного, відтак сапортить у всіх намірах співробітника вчитись та вдосконалюватись.

Однозначно, Forbytes це та компанія, котра дала мені шалений досвід і крутих друзів, за що я буду безмежно вдячна і надалі. Ви круті тому Keep up!

Компанія, в якій я пропрацювала близько 6ти років, про що жодного дня не шкодую і про яку я можу написати тільке хороше:
1. Тепла атмосфера, дружнє ставлення і повага до працівника. Після поперднього досвіду роботи в супер клієнтоорієнтованій компанії, де інтереси співробітників ставили на друге, якщо не на третє місце, для мене це стало дуже важливим фактором.
2. Моживості навчання і росту. Попри те, що компанія не велика, керівництво завжди йде на зустріч твоїм пріорітетам і вподобанням.
3. Зручний, красивий не перенаселений офіс, з хорошим розташуванням — відносно недалеко центру, вся потрібна інфраструктура поруч.

Загалом, якщо вам важливі люди з якими працюєте — вам сюди, це місце з якого не захочеться йти.

Катю, дякую за твій відгук :)

Працювала у компанії QA інженером, маю лише позитивні враження :) Цікавий проект, дуже френдлі атмосфера, завжди своєчасна зп, лояльне керівництво і сімейні цінності у компанії, завдяки яким я змогла сходити в декрет і плавно влитись назад у робочий процес, коли була готова. Завдяки класним спеціалістам здобула нові навички в професії і нових друзів, тому дякую, народ, з ким вситгла попрацювати, ви класні :)

Юля, дякуємо за твій відгук :)

Проходив нещодавно співбесіду на позицію бізнес-аналітика.
З плюсів:
1) Швидкість реакції. Від початку розмови до фінального рішення пройшов тиждень часу.
2) Комунікація. Сподобалось що «вели» по процесу від етапу до етапу, гнучко та з розумінням поставилися до змін в часі співбесід з моєї сторони. Загалом було вхідне інтерв’ю з ейчаром (Соломія) , потім напівтехнічне-напівфіт з аналітиком, біздев менеджером Орестом, бізнес-аналітиком та хтось з С-левела, на жаль, не пригадаю точно. Третє та останнє- фідбек сесія за підсумками попереднього етапу та розмова про конкретні проекти.
3) Відношення до кандидата. Процес хоча й формальний але з іншого боку відчувалось що це ще не такий типовий конвеєр у порівнянні з типовими великими компаніями. Оцінюють не тільки технічні навички а також чи не мудак ти в спілкуванні. Без стрес-тестів.
4) Затишний офіс на Привокзальній. Така собі приємна, cozy атмосфера невеликої сімейної компанії. якою власне вони і є.

З мінусів:
1) Орієнтація на скандинавський ринок та е-комерс.
2) В силу розміру відлякує кандидатів- bounty hunters, яким важливий відомий бренд роботодавця і/чи клієнта.
3) Відсутня медична страхівка.
4) Мало аналітиків в штаті, ментора знайти буде важкувато- тому для джунів я б рекомендував йти спочатку за досвідом в більші компанії.

Загалом позитивне враження, співпрацю не розпочали в силу причин які не зв’язані з вакансією чи компанією.

Вакансії Forbytes