Forbytes

Львів, Гельсінборг (Швеція)

10 березня 2022 19:12

Ігор Слабіцький, Software Engineer

Нажаль максимально негативний досвід в спілкуванні з рекрутером ( Dianka Rostetska ), Діана зв’яазалась зі мною в linkedin за продаю її колеги з іншої компанії. Все почалось досить добре, забукали дзвінок та обговорили проект, після чого Діана пішла по «тайм слоти для співбесіди» тай і на цім вона пропала з переписки, далі я поцікавився чи все ок і чи рухаємось ми далі, вона ж відповіла що «так» і знову пропала.
Суть цієї історії в тім, що рекрутер — представник компанії з яким розробник перший раз контактує та складає враження про компанію, склалось враження досить негативне коли Recruitment Lead дозволяє собі таку поведінку, а саме ігнору, пропадання з переписки на невизначений термін і тд.

Вітаю! Ігор, перш за все хотіла подякувати за ваш інтерес до нашої компанії. Прикро, що така ситуація мала місце, в свою чергу, хочу прояснити даний випадок. В період війни, ми стараємось прикладати максимальних зусиль для забезпечення усіх процесів компанії, включаючи рекрутинг. Проте є речі, які протягом декількох перших тижнів внесли свої корективи по очевидних причинах, зробили деякі дні вимушено не робочими, змістили графіки та спричинили затримки. Бізнес зацікавлений в збережені своїх інтересів, тому виникли затримки з логістикою рішень на стороні клієнта. Дякуємо за ваш час та відгук :)