Forbytes

Львів, Гельсінборг (Швеція)

2 липня 2021 11:46

Ivan Olenyn

Forbytes — компанія про людей, тут кожен як на відбір: не просто скіловий профі, а тіммейт твоєї мрії. 2 роки роботи в цій компанії пролетіли дуже швидко, навчився багато нового для себе, свічнувся з QA в BA. З радістю повернувся б на Forbytes знову в майбутньому.
Але досить підлабузництва:) Хотів би, щоб мій відгук був корисним саме для потенційних кандидатів, які роздумують відгукнутись на пропозицію рекрутера Forbytes, чи ні. Мені в свій час такого відгука дуже не вистачало. Якщо коротко — так, відгукуйтесь! А тепер логнрід про переваги компанії станом на літо 2021:
— медична страхівка класу А;
— можливість працювати, як з офісу так і віддалено;
— перепрацьовувати — забудьте, тут таке не вітається;
— бюрократії немає , процесів заради процесів також, всі орієнтовані на результат;
— менеджмент мегакрутий, це я як про PM-ів, так і про C-level, структура виключно горизонтальна, ніхто не бавиться в босів;
— ЗП приходить вчасно, навіть трохи зашвидко — ЗП за липень приходить саме в останні дні липня, а не в наступному місяці, як в інших компаніях;
— більшість кастомерів — скандинави, мають чітку англійську (то вам не індуси) та почуття гумору. Різниця в часі 1 година;
— офіс — мегазатишний, столи кінг сайз, люди сидять не тісно, особистого простору багато, великі вікна. Велопіркінг є, душ також є. Для тих, хто читає на голодний шлунок: кава смачна, фрукти і печенько завжди є:) Кухня шикарна, з барною стійкою, яка дуже стає в нагоді по п’ятницях:) Є свій невеличкий спортзал, тенісний стіл в тому числі;
— корпоративи просто топ;
— Forbytes дуже уважні до працівників в плані подарунків, дітям працівників також готують кльові подарунки на Миколая;
— Forbytes фінансує або співфінансує тренінги та сертифікації;
— Forbytes фінансує участь в спортивних заходах (спортивні забіги для прикладу);
— по дефолту робоча машинка — MacBook Pro, можна домовитись про ноут на вінді;
— є клуб гравців в мафію.
З мінусів:
— власної парковки немає, але запаркуватись на авто поряд не складно.