Forbytes

Львів, Гельсінборг (Швеція)

19 березня 2019 1:15

Ostap Hulko, Business Analysis Team Leader в EPAM

Проходив нещодавно співбесіду на позицію бізнес-аналітика.
З плюсів:
1) Швидкість реакції. Від початку розмови до фінального рішення пройшов тиждень часу.
2) Комунікація. Сподобалось що «вели» по процесу від етапу до етапу, гнучко та з розумінням поставилися до змін в часі співбесід з моєї сторони. Загалом було вхідне інтерв’ю з ейчаром (Соломія) , потім напівтехнічне-напівфіт з аналітиком, біздев менеджером Орестом, бізнес-аналітиком та хтось з С-левела, на жаль, не пригадаю точно. Третє та останнє- фідбек сесія за підсумками попереднього етапу та розмова про конкретні проекти.
3) Відношення до кандидата. Процес хоча й формальний але з іншого боку відчувалось що це ще не такий типовий конвеєр у порівнянні з типовими великими компаніями. Оцінюють не тільки технічні навички а також чи не мудак ти в спілкуванні. Без стрес-тестів.
4) Затишний офіс на Привокзальній. Така собі приємна, cozy атмосфера невеликої сімейної компанії. якою власне вони і є.

З мінусів:
1) Орієнтація на скандинавський ринок та е-комерс.
2) В силу розміру відлякує кандидатів- bounty hunters, яким важливий відомий бренд роботодавця і/чи клієнта.
3) Відсутня медична страхівка.
4) Мало аналітиків в штаті, ментора знайти буде важкувато- тому для джунів я б рекомендував йти спочатку за досвідом в більші компанії.

Загалом позитивне враження, співпрацю не розпочали в силу причин які не зв’язані з вакансією чи компанією.