Preis HR agency

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Чернігів, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Чернівці

I am glad to cooperate with Preis HR agency. Comfortable work, constant support, goodwill. Each employee has the opportunity to develop and achieve their professional goals. I wish prosperity to the company and success to Svitlana!)

Підтримали: Svitlana Preis

Танюша, дуже дякую за відгук, за співпрацю!!!) Дуже рада знайомству та співпраці з Тобою!!!

Хочу отметить работу компании Preis HR agency по результатам собеседований.
Это высокопрофессиональная команда, которая прежде всего ставит в приоритет своей работы — работу с кандидатами. Хотел бы особо отметить профессионализм рекрутера Kseniia Savchuk. В ее работе были продемонстрированы отличные коммуникативные навыки, отзывчивость, оперативность, выдержка. На каждом этапе общения все проходило понятно, интуитивно, быстро.
Благодарю за работу.

Підтримали: Svitlana Preis

Хотів би поділитися враженнями від процесу рекрутингу від рекрутингової компанії Preis HR agency технічних співбесід на запропоновані мені позиції.
Рекрутниг
Окреме дякую Kseniia Savchuk за супровід і відповіді на всі питання на всіх етапах.
Своєчасна комунікація та надання зворотнього зв’язку.
Технічна частина (2 етапи)
Тут хочу так само подякувати за одну годину приємного спілкування :) Питання були структуровані та по справі.
Була також співбесіда з клієнтом тут також немає питань, частина цього етапу була так само цікавою.
Загалом, від всіх етапів, які я пройшов скалился приємні враження. Так само як і від спілкування. Тому, рекомендую хоча б раз спробувати, а як не вийде, то отримаєте корисний досвід )))

Хочу залишити відгук про роботу рекрутера Ксенії Савчук, яка дбайливо супроводжувала мене протягом всього процесу мого найму в компанію Trastra.
Події відбувались в кінці березня 2022 року:
1. На першому етапі Ксенія провела інтерв’ю зі мною, та запропонувала вакансію, яка максимально підходила до мого профілю.
2. По завершенню розмови, Ксенія оперативно надала зворотний зв’язок від компанії про готовність спілкування зі мною та запросила на наступний етап — співбесіда з представниками компанії.
3. Попередньо була надана вся необхідна інформація відносно умов співпраці з компанією.
4. Ксенія швидко організувала зустріч в комфортний для всіх час. На наступний день надала зворотний зв’язок та повідомила про необхідність виконати тестове завдання, про яке мене завчасно попередили.
5. Тестове завдання та фінальну співбесіду я пройшов успішно і зараз працюю в чудовому колективі.

Загалом весь процес найму вибудувано чітко й структуровано. Дякую за приємний досвід співпраці!

Підтримали: Kseniia SavchukSvitlana Preis

Сегодня имел крайне занятную историю общения с дамой — Ксения Савчук.
Ниже копи-паста переписки, если нужны пруфы, могу и скрин кинуть

Я: Добрый день.ERP системы не интересуют. Спасибо
Рекрутер: Ок
Я: Красноречиво )
Рекрутер: Вы рассматриваете позиции продуктового менеджера
Рекрутер: А Вы грубиян?
Рекрутер: Или Был опыт негативного общения с рекрутерами?:)
Я: ?
Рекрутер: В любом случае такого рода сообщения говорит о том, что у Вас не все ок софтам
Удачи в поиске похожих на Вас компаний

Кто грубиян — вывод можете сделать сами.

Підтримали: Max Shulginruslan

Добрий день, Олександр) Дякую Вам за відгук. Мені дуже жаль та неприємно, що трапилася дана ситуація. Приношу свої величезні та щирі вибачення! Зі своєї сторони обіцяю зробити все, щоб така ситуація була вперше і востаннє. Пишу Вам в особисті повідомлення, щоб одержати адресу пошти, куди я можу відправити подарунок-вибачення.

Вакансії Preis HR agency