Preis HR agency

до 20 спеціалістів
Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Чернігів, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Чернівці

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Сегодня имел крайне занятную историю общения с дамой — Ксения Савчук.
Ниже копи-паста переписки, если нужны пруфы, могу и скрин кинуть

Я: Добрый день.ERP системы не интересуют. Спасибо
Рекрутер: Ок
Я: Красноречиво )
Рекрутер: Вы рассматриваете позиции продуктового менеджера
Рекрутер: А Вы грубиян?
Рекрутер: Или Был опыт негативного общения с рекрутерами?:)
Я: ?
Рекрутер: В любом случае такого рода сообщения говорит о том, что у Вас не все ок софтам
Удачи в поиске похожих на Вас компаний

Кто грубиян — вывод можете сделать сами.

Підтримали: ruslanMaxim Shulgin

Добрий день, Олександр) Дякую Вам за відгук. Мені дуже жаль та неприємно, що трапилася дана ситуація. Приношу свої величезні та щирі вибачення! Зі своєї сторони обіцяю зробити все, щоб така ситуація була вперше і востаннє. Пишу Вам в особисті повідомлення, щоб одержати адресу пошти, куди я можу відправити подарунок-вибачення.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Preis HR agency