Відгуки про компанію FlySoft

Працював на одному проекті в цій компанії. Дуже адекватний менеджмент: все було саме так, як домовлялися.

Від FlySoft залишилися тільки позитивні враження. Працював 8 місяців на позиції junior front end. Зі сторони СТО завжди тільки розуміння, повага і підтримка, будь-які питання вирішувалися(досі підтримуємо зв’язок). Проєкти дозволяли розвиватися в моєму напрямку. В плані лікарняних чи відпусток все добре. З недоліків можу відмітити, що деколи не вистачало поради від більш досвідчених колег в питанні коду, але для мене і це зіграло в плюс до навички пошуку і самостійності (можливо так і задумувалось), що необхідно для розвитку розробника.
Рекомендую.

Попрацював у компанії 2 роки front end розробником.
Всі проекти були досить цікаві, завжди була можливість дізнатись щось нове і покращити свої скіли. Була можливість працювати віддалено, забезпечували технікою. Лікарняні та відпустки оплачувались, заробітна плата завжди виплачувалася вчасно.
Для ведення ФОПа допомагав бухгалтер.
Особливо хочу відмітити чудовий фідбек з сторони Володимира, завжди на звязку та з будь-яких питань йде на зустріч.

Рекомендую для співпраці, бажаю процвітання компанії !

Працював в цій компанії майже три місяці. Підхід до співробітників не дуже звичний — не залежно від посади (junior-senior) кожен має бути самостійною одиницею. На практиці це означає що в 95% твій помічник це не колеги — а гугл. Впринципі це цілком нормально, тому що дійсно дуже багато проблем вже було вирішено іншими. АЛЕ є проблеми з якими ти ну ніяк не можеш справитись сам і навіть з гуглом. Менеджер дає корисні поради, але на рівні коду, звісно, не може допомогти. Колеги зайняті іншим і в них нема на це часу. Я провозився так з однією проблемою в сумі буля трьох тижнів, перепробувавши сотні варіантів, витративши купу нервів. В кінці кінці я вигорів, в мене зникло бажання взагалі цим займатись. І от в один момент я повідомляю менеджера що я хочу звільнитись прямо зараз, що немає підтрики, команди, що я витрачаю на це свої нерви і здоров’я. На що мені просто скидають інше завдання і говорять що потрібно відпрацювати ще два тижні (при тому що договору в нас не було і це «політика компанії»). В ту ж секунду я вирішив що раз слова про нерви. психіку, вигорання і здоров’я — не спромогли менеджера навіть запитати банально чи зі мною все нормально, дати день відпочити а потім вирішувати (нагадаю — просто скинув нове завдання, яка послуга...) ТО моєї ноги в цій компанії більше не буде. За відроблені мною останні 2 тижні (коли я найбільше приділив часу роботі, сидів по 9,10 а іноді й 11 годин на роботі — мені нічого не виплатили, аргументувавши тим що це «дорослий світ». Раджу йти в цю компаніюю якщо ви вже досвідчений спеціаліст в якого виникає мінімум питань в процесі роботи і якому впринципі все рівно на людські відносини і потрібен просто заробіток.