Fluent Trade Technologies

Проходив співбесіду. Враження негативні як від самої співбесіди так і загалом. Забукану співбесіду на годину врізали до 30 хв одразу ж на початку перед розмовою. Не залишили часу на запитання від мене. Саму співбесіду оцінювати не буду. Не було нормальної комунікацї після співбесіди — ні відповідей на питання що мене цікавили, ні фідбеку. нічого загалом. Ще й співбесіда проводилася з опен спейсу що було не дуже ок чути інших працвіників. з таким підходом я б не радив мати до справи з такими людьми

Підтримали: Олександр Сидорук

Хочу оставить отзыв о данной компании. Общался с Викторией на этапе HR интервью, прошел техническое, интервьювер (тех лид) предложил выполнить тестовое, с чем я согласился. Тестовое выполнил, приобрел новый опыт, хотя и чуточку затянул. В целом все было профессионально. Далее было назначено интервью с CEO. Спросил что то по поводу Украины и где я нахожусь, потом высказался на тему боевых действий(!! он в Израиле!!), что не обьективно тк он сам находится в стране, где идут боевые действия. Далее, шли глупые вопросы по поводу различия where и having. После уже было не интересно, хотя я и ответил. Кандидатуру откинули, причину не обьяснили, благо уже было 4 оффера на руках и на след. день прилетел второй. Не связывайтесь с ними — если цените время. Нормальные фирмы не раскидываются специалистами, если не какой нибудь гугл. Удачи

Хочу поділитись своїм досвідом із проходженням інтерв*ю в дану компаніюна позицію Lead QA. Етапи інтрев*ю складалось із 3-х частин:
1. HR:
2. Технічне:
3. Розмова із CEO:
Що хочу відмітити із хорошого : технічне співбесіда і розмова із CEO була структорована, запитання були по суті.

Що хочу відмітити із не дуже хорошого: HR Victoria Smolyakova із якою на першій зустрічі була обговорена сумма заробітної плати і я погодився на данну сумму. Отже, технічне інтев*ю я успішно пройшов і залишилось формально поспілкуватись із CEO. Після спілкування із CEO — мені відповіли, «дякуюємо за ваш час і ми будемо продовжувати шукати іншу людину» — без ніяких деталей, чому не підійшов і що саме не сподобалось.
Я написав HR щоб дізнатись для себе більше деталей що саме і чому я не пройшов: на що я просто у відповідь побачив смс — вам мала прийти на поштову скриньку відповідь( хоча лист не прийшов, його HR мабуть забув відправити) і да, що не мало важливо — після кожного етапу мені приходилось самому запитувати про фідбек — тому що HR чи забував, чи не встигав його повідомляти.

Отже: враження про компанію на 1 етапі були позитивні, але мабуть компанія знайшла іншого кандидата із очікуванням по заробітній платі меншній, чим була мені запропонована.

Підтримали: Denys Poltorak

Олександр, дуже дякую за ваш відгук.

Шкода, що Ви не дочекалися фідбека cтосовно інтерв’ю.
Щодо рекрутінга, з нашою сторони все було організовано досить швидко і з повагою, як завжди, до кожного кандидата.
Та що стосується пошуку на цю позицію, то він, так, продовжується, тому що і технічний бекграунд і софтскіли для компанії дуже важливі.

Бажаю Вам доброго настрою і успішного пошуку.

Вікторія Смолякова
HR & Global Recruiter