Fluent Trade Technologies

4 липня 2022 17:29

Олександр Сидорук, Senior/Lead QA

Хочу поділитись своїм досвідом із проходженням інтерв*ю в дану компаніюна позицію Lead QA. Етапи інтрев*ю складалось із 3-х частин:
1. HR:
2. Технічне:
3. Розмова із CEO:
Що хочу відмітити із хорошого : технічне співбесіда і розмова із CEO була структорована, запитання були по суті.

Що хочу відмітити із не дуже хорошого: HR Victoria Smolyakova із якою на першій зустрічі була обговорена сумма заробітної плати і я погодився на данну сумму. Отже, технічне інтев*ю я успішно пройшов і залишилось формально поспілкуватись із CEO. Після спілкування із CEO — мені відповіли, «дякуюємо за ваш час і ми будемо продовжувати шукати іншу людину» — без ніяких деталей, чому не підійшов і що саме не сподобалось.
Я написав HR щоб дізнатись для себе більше деталей що саме і чому я не пройшов: на що я просто у відповідь побачив смс — вам мала прийти на поштову скриньку відповідь( хоча лист не прийшов, його HR мабуть забув відправити) і да, що не мало важливо — після кожного етапу мені приходилось самому запитувати про фідбек — тому що HR чи забував, чи не встигав його повідомляти.

Отже: враження про компанію на 1 етапі були позитивні, але мабуть компанія знайшла іншого кандидата із очікуванням по заробітній платі меншній, чим була мені запропонована.

Підтримали:  Denys Poltorak

Олександр, дуже дякую за ваш відгук.

Шкода, що Ви не дочекалися фідбека cтосовно інтерв’ю.
Щодо рекрутінга, з нашою сторони все було організовано досить швидко і з повагою, як завжди, до кожного кандидата.
Та що стосується пошуку на цю позицію, то він, так, продовжується, тому що і технічний бекграунд і софтскіли для компанії дуже важливі.

Бажаю Вам доброго настрою і успішного пошуку.

Вікторія Смолякова
HR & Global Recruiter