Fluent Trade Technologies

Київ, Харків, Дніпро, Украина

1 відгук

Хочу поділитись своїм досвідом із проходженням інтерв*ю в дану компаніюна позицію Lead QA. Етапи інтрев*ю складалось із 3-х частин:
1. HR:
2. Технічне:
3. Розмова із CEO:
Що хочу відмітити із хорошого : технічне співбесіда і розмова із CEO була структорована, запитання були по суті.

Що хочу відмітити із не дуже хорошого: HR Victoria Smolyakova із якою на першій зустрічі була обговорена сумма заробітної плати і я погодився на данну сумму. Отже, технічне інтев*ю я успішно пройшов і залишилось формально поспілкуватись із CEO. Після спілкування із CEO — мені відповіли, «дякуюємо за ваш час і ми будемо продовжувати шукати іншу людину» — без ніяких деталей, чому не підійшов і що саме не сподобалось.
Я написав HR щоб дізнатись для себе більше деталей що саме і чому я не пройшов: на що я просто у відповідь побачив смс — вам мала прийти на поштову скриньку відповідь( хоча лист не прийшов, його HR мабуть забув відправити) і да, що не мало важливо — після кожного етапу мені приходилось самому запитувати про фідбек — тому що HR чи забував, чи не встигав його повідомляти.

Отже: враження про компанію на 1 етапі були позитивні, але мабуть компанія знайшла іншого кандидата із очікуванням по заробітній платі меншній, чим була мені запропонована.

Олександр, дуже дякую за ваш відгук.

Шкода, що Ви не дочекалися фідбека cтосовно інтерв’ю.
Щодо рекрутінга, з нашою сторони все було організовано досить швидко і з повагою, як завжди, до кожного кандидата.
Та що стосується пошуку на цю позицію, то він, так, продовжується, тому що і технічний бекграунд і софтскіли для компанії дуже важливі.

Бажаю Вам доброго настрою і успішного пошуку.

Вікторія Смолякова
HR & Global Recruiter