10 січня 2024 0:24
Привіт! Залишу невеликий відгук про компанію. Написала тестове, пройшла співбесіду. Весь цей час HR уважно та привітно комунікувала. Тех. співбесіду інтерв’юер проводив коректно і доброзичливо у формі приємного діалогу. І хоч я не пройшла на вакансію, враження залишилися позитивні. Бажаю розвитку компанії!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.