10 січня 2024 0:24

Nataliya Hnativ, QA Engineer

Привіт! Залишу невеликий відгук про компанію. Написала тестове, пройшла співбесіду. Весь цей час HR уважно та привітно комунікувала. Тех. співбесіду інтерв’юер проводив коректно і доброзичливо у формі приємного діалогу. І хоч я не пройшла на вакансію, враження залишилися позитивні. Бажаю розвитку компанії!


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Nataliya Hnativ, дуже вдячні вам за відгук про роботу рекрутера. І вам бажаємо розвитку та досягнення поставлених цілей!