Flawless Group

Миколаїв, Таллінн (Естонія)

Працюю у компанії майже півроку на посаді діджитал маркетолога. Це унікальний досвід. Постійно отримую нові знання. Подобається заохочення ініціатив зі сторони керівництва. Дуже приємна та дружня атмосфера у команді. Тут таланти працюють багато років завдяки продуманому підходу у співпраці з кожним членом команди.

Завжди знаєш, що тобі зможуть допомогти з будь-яким робочим питанням. Подобається дух інновацій та креативності у команді. Особливо, подобається як компанія вибудовує процеси на роки вперед і ти розумієш, куди власне ви всі рухаєтесь.

Компанія може розкрити потенціал будь-якого таланта та направити у потрібне русло.
Тож приєднуйтесь!

Підтримали: Инна Загинайко

Працював в компанії бізнес-аналітиком незабутні 6 років. Дякую компанії, що повірили в мене, коли я прийшов джуном. За ці роки завдяки професійним менторам та талановитим колегам я здобув безцінні знання та величезний практичний досвід, працюючи разом над цікавими проектами з різних доменів. В цій компанії я придбав не тільки колег-однодумців, а ще й друзів, а головне — віру в свій професійний потенціал. Як би не життєві обставини, без вагань продовжив би працювати. Ця компанія і колектив точно дадуть вам розкрити ваш потенціал, ким би ви не були — джуном чи лідом.

Працюю в компанії вже понад два роки. Приходив одразу після курсів у 2021 році на посаду junior back-end developer. За цей час вдалося попрацювати над великою кількістю проектів та сильно вирости у професійному плані. Все завдяки колегам, які завжди прийдуть на допомогу та атмосфері, в якій хочеться рости та розвиватися далі. Також хочеться відзначити професіоналізм провідних розробників, які завжди допоможуть цінною порадою і від яких можна нескінченно набиратися досвіду. Не можу не згадати чуйність, увагу і людяність менеджерів, що на мою думку є однією з найважливіших складових здорової атмосфери і настрою у команді.
Тож приєднуйтесь до нас!)

Всім привіт!
У компанії працюю вже 4 роки, приходила на позицію БА відразу після універу і зовсім без досвіду. За цей час працювала над багатьма проектами та зростала у своїх компентенціях.
Найбільше в компанії ціную відкриту та щиру атмосферу. Є можливість розвиватися у різних напрямках, брати різнопланові завдання та розширювати зону своєї відповідальності.
Керівництво завжди спрямовує, задає вектор та фокус розвитку. Дуже відчувається, що цінується найголовніший ресурс — команда та люди. Тому хочеться залишатися частиною крутих проектів та у колі чудових людей.

Привіт! Працюю в FG 1 рік. За цей час зрозуміла, що мені пощастило з місцем роботи. В компанії присутня позитивна атмосфера, заохочується розвиток співробітників. Це чудове місце для тих, хто має бажаня рости та розвиватись не «з-під палки»)

Всем привет. В эту компанию я пришёл чуть больше, чем пол года назад и за это время сделал вывод, что основной ценностью Flawless Group является её команда профессионалов и климат внутри компании.
Время летит быстрее, когда ты находишься в нужном месте и тебя окружают правильные люди, а с советам и поддержкой наставников и коллег любая задача становится посильной и ты действительно понимаешь, что не только в жизни, но и в работе, безвыходных ситуаций нет.
Отдельно хочу отметить вовлечённость в процесс разработки абсолютно всех отделов и на всех этапах SDLC, чего не доводилось встречать в других компаниях.
С разнообразием проектов — каждый из них — это вызов, но эти вызовы превращаются в достижения (даже если релиз нужен на «вчера»).
Присоединяйтесь!))

Працюю в компанії з 2015 року. Прийшов ще як junior, ще коли в компанії було десь до 20 співробітників. Пережив з компанією рост, як свій, так і компанії. Пережив деілька змін технологічного стеку backend. Компанія завжди націлена на розвиток та нові звершення.
Прагнення розвитку дуже заохочується і всіляко підтримується, тому тим, хто хоче розвиватися буде дуже комфортно.
Також буде цікаво всім, хто любить не тривіальні задачі. Майже всі проекти не стандартні і потребують різних підходів та реалізації складної бізнес-логіки.
Тому в компанії буде комфортно як початківцям, так і досвідченем розробникам. Початківці для себе знайдуть досвідчених менторів, а більш досвідчені розробники знайдуть складні та цкаві проекти.
Приєднуйтесь;)

Поділюся своїм немаленьким досвідом роботи у Flawless Group.
Прийшов «зеленим» о 2017 році. Компанія надала усі можливості для розвитку. Я мав класних, кваліфікованих менторів, і зараз працюю на посаді провідного розробника компанії.
Перше, що вражає — це колективи команд і компанії в цілому. Більш дружні колективи на моєму шляху не траплялися!
По-друге — це увага до працівників. Будь-яка проблема вирішується, все робиться для створення максимально комфортних умов праці. Усі ініціативи працівника розглядаються.
Третє і не менш важливе — це цікавість проєктів для розробника. Для реалізації кожний раз використовуєш щось новеньке, вдосконалюєшся.
Рекомендую компанію Flawless Group. Приєднуйтесь до нас)

Всім привіт, хочу поділитися своїми враженнями роботи в Flawless Group. Мені завжди було цікаво розвиватися і удосконалювати свої навики, у цій компанії, я познайомився з дійсно талановитими фахівцями своєї справи, але й чудовими людьми, які завжди тепло відгукуються на запити та допомагають порадами, часто самі включаться із ініціативою у різні такси та проекти, саме тут я знайшов для себе нових друзів та можливості стати кращиим).

Я отримав для себе чудові умови праці та цікаві проекти, спілкування та розвиток бізнесу з іноземними компаніями, щодо розробки програмного забезпечення, що варіюється від простих рішень до потужних продуктів, здатних запустити стартапи та глобальні компанії з мільйонами користувачів.

Flawless Group завжди на пульсі сучасних тенденцій та технологій, за 19 років, вже розроблено та запущенно більше 400 проектів, використовується більше 20 технологій в технічному портфелі та понад 100 фахівців у штаті.

Завдяки постійому удосконаленню внутрішніх процесів та оптимізації ресурсів, компанія зараз працює паралельно над 40 проектами в рік, і це через правильний розподіл навантаження та створення окремих команд. Чому найбільше приділяється увага так, це кар’єрному зростанню працівників через побудовану внутрішню систему грейдінгу.

Рекомендую компанію Flawless Group та запрошуємо стати частиною нашої команди, партнером або клієнтом))

В компании я проработала более 3 лет, что в мире it уже само по себе достаточно редкое явление) Что хотела бы отметить в первую очередь — это коллектив. В чем-то он стал для меня второй семьей и в том числе, позволил мне расти в профессиональном плане. Любая проблема или вопрос всегда решался легко и оперативно.
Как РМ, для меня важна работа с интересными проектами, и этот запрос в компании тоже был удовлетворен) За годы работы я участвовала в создании десятков проектов, от стартапов до работы с уже вышедшими на рынок и развивающимися компаниями.
Уверена, что во FlawlessGroup найдут для себя развитие как новички в этой сфере, так и люди с опытом работы.

В компании Flawless.group начала работать после окончания курсов мануального тестирования. В начале немного стрессовала, видимо, сказалось отсутствие опыта и то, что работала удаленно впервые. Затем втянулась, познакомилась с ребятами. В команде все
оказались очень отзывчивыми, всегда готовы помочь, объяснить непонятные моменты. Интересные задачи, дружелюбная команда дают возможность получать не только опыт, но и удовольствие от рабочего процесса.

Хочу поделиться своим опытом работы в компании «Flawless.group».
Основное преимущество для меня — это то, что здесь приветствуется и поощряется инициативность, можно и нужно вносить свои предложения и идеи по улучшению того либо иного процесса и они не останутся без внимания, таким образом каждый член команды ощущает свою значимость и сопричастность к созданию продукта, над которым работает команда.
Ребята дружные и оказывают поддержку друг другу, с таким подходом все вопросы решаются намного проще.
На этапе трудоустройства много внимания уделялось моим софт скиллз, видно что компанию действительно беспокоит атмосфера внутри коллектива.

Всем привет! Хочу поделиться своим опытом работы с компанией Flawless.group, в которой я работаю с мая 2019г. Должна сказать, что пришла сюда новичком в IT-сфере, в качестве бизнес-аналитика, после окончания курсов. Было много вопросов, все было в новинку, но постоянная помощь коллег, поддержка, участие и терпение сделали свое дело. Да были всякие моменты, но благодаря демократическому подходу и конструктивному диалогу все они решались без проблем и мы приобретали ценные навыки. За этот период выросла до менеджера отдела качества, нашла себя в этой сфере и рада, что так все сложилось. Замечательные ребята, которых и коллегами непривычно называть при таких дружеских отношениях, интересные задачи и проекты, возможность постоянного развития и все это при достойном уровне ЗП. Очень удобен микс удаленного формата работы с офисным. Люблю свою работу, своих ребят и всем рекомендую пробовать себя и приходить в нашу компанию!