Пропрацював тут 2.5 роки, дуже задоволений. Технічно просунута компанія, поки працював тут вивчив два нових для себе стека і отримав купу іншого цікавого досвіду. Компанія дуже підтримувала і під час ковіду і з початку повномасштаного вторгнення за що їм дуже вдячний. Про маки і бонуси — це правда 😉

Даже если вы заблокировали аккаунт, дайте хотя бы возможность вывести деньги!!!!

Олександр, хочу прокоментувати ваш допис. Акаунти фрілансерів нашої платформи, які були зареєстровані на тереторії ЛДНР, були заблоковані згідно політики компанії Fiverr після початку повномасштабної війни в Україні. Про це користувачі-фрілансери отримували емейл за 2 тижні до блокування, була можливість завчасно вивести гроші.
Знаю, що у Вашій ситуації компанія пішла Вам на зустріч.

Гайз, можливо ви зможете надати пояснення такій ситуаціі.

Вже не один українець на форумі fiverr жаліється на заблокований акк. Прикро що опиняються у такій ситуаціі люди з міст які найбільше потерпають від війни, та єдиним шляхом заробітку для них і є fiverr. А служба підтримки не дає чіткої відповіді, та дає банальні шаблонні меседжі.

Ось тільки пара тем звітти:
community.fiverr.com/...​ng-of-ukrainian-accounts

community.fiverr.com/...​ables-ukrainian-accounts

Якщо є змога посприяти у вирішенні цих питань, це булоб прекрасно! Та підтримати їх у такий час.

В мене з цим поки що все нормально, але тенденція не дуже. Дякую завчасно, та бережіть себе!

Підтримали: Alexander Armenchik

Valentin, дякую Вам за звернення. Так деякі юзери, на жаль, були заблоковані на Fiverr Platform. Ми це пояснюємо наступним чином — „In accordance with applicable law, some accounts were blocked based on your account location that is currently under sanctions”.
Дякую за розуміння.
Також було створенно www.fiverr.com/stores/support-ukraine для підтримки Українських фрілансерів.

На жаль, компанія не лише не розірвала стосунки з ринком росії, а і спростила роботу для росіян на своїй платформі. Отже вони не проти, що токсичний імідж росії тепер прилипне і до їх компанії.

Влад, доброго дня! Хочу зпростувати чутки, компанія Fiverr зупиняє свою діяльність в РФ!
Російським користувачам дозволять вивести гроші, які залишилися на рахунках від вже виконаних замовлень, а після цього закриють сервіс.
Скажу більше, Fiverr активно підтримує розробників українського офісу, а також надає гуманітарну допомогу всім українцям. Плюс було створено окрему сторінку для підтримки фрілансерів з України, де можна замовити їх послуги.
blog.fiverr.com/...​spends-business-in-russia

Пока одни международные компании оказывают Украине поддержку, публично высказывают солидарную позицию и уходят из РФ, другие как стервятники спешат занять их место.

Практически сразу за объявлением oDesk о выходе из России, Fiverr (у которых, к слову, есть офис разработки в Украине) объявил россиянам об упрощенных условиях работы. Ну как это назвать?

Анатолій, доброго дня! Компанія Fiverr зупиняє свою діяльність в Росії, про це можна ознайомитися тут ain.ua/...​22/03/10/fiverr-jde-z-rf
Повідомлення про «упрощенных условиях работы» трактоване не вірно, користувачам дозволять вивести гроші, які залишилися на рахунках від вже виконаних замовлень, а після цього закриють сервіс.
blog.fiverr.com/...​spends-business-in-russia

Отработал полтора года.
Требовательная работа, очень многому научился, очень серьезные люди, очень серьезное отношение ко всему, мелочей нет.
Отличная школа процессов, менеджмента и всего что может понадобится для достижения успехов в жизни.
Очень рекомендую

Підтримали: Elena Chernyshenko

а еще, а еще, дают бонусы с привязкой к стоимости акций, и маки выдают и вообще, иди давай апплайся

в мае прошел 5 этапов интервью, месяц морочили голову) сказали ожидать джоб оффер в итоге прислали отказ без объяснений)

Підтримали: Mihailo

Добрый день, Вадим! Сожалею, что у Вас могло остаться негативное впечатление о рекрутинг процессе в нашей компании.
Согласно нашим учетным данным, после 2 этапов интервью, Вам было отправлено письмо с решением не продолжать далее процесс найма и причины, по которым было принято решение.
Мы готовы рассмотреть Вашу кандидатуру в будущем, как только появится вакансия, соответствующая Вашему опыту и навыкам.