Проблеми TypeScript у світі React-додатків вiд Iллi Климова на React fwdays | 27 березня

FIVERR

Киев, Харьков

Особисто для мене це унікальна компанія з точки зору ставлення до коллег. Ти у справжньому продукті і маєш змогу впливати на рішення, а не тільки закривати таски. Ти відчуваєш що ти важливий, ти причетний. Fiverr культивує свою особливу атмосферу кооперації. Хоча щоб потрапити сюди ви потрібні будете не тільки знати свою справу а ще й відповідати духу компанії.
Компанії з корінням в Ізраїлі зажили в Україні поганої слави, проте тут зовсім інша справа.
Як зрозуміло з мого комента, я дуже задоволений.

в мае прошел 5 этапов интервью, месяц морочили голову) сказали ожидать джоб оффер в итоге прислали отказ без объяснений)

Поддержали: Mihailo

Добрый день, Вадим! Сожалею, что у Вас могло остаться негативное впечатление о рекрутинг процессе в нашей компании.
Согласно нашим учетным данным, после 2 этапов интервью, Вам было отправлено письмо с решением не продолжать далее процесс найма и причины, по которым было принято решение.
Мы готовы рассмотреть Вашу кандидатуру в будущем, как только появится вакансия, соответствующая Вашему опыту и навыкам.