FitGrid

до 20 спеціалістів
Харків

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Это именно та компания, о которой я давно мечтал. Ничего лишнего, только самое необходимое для карьерного и личностного роста. Удобное расположение офиса, уютная атмосфера, интересный проект, веселый коллектив. А еще очень доволен отношением руководства, которое дорожит каждым сотрудником и прислушивается к их мнению.

Отличная компания, интересный проект. Удобно, что можно работать как удаленно, так и в офисе. Прекрасный коллектив, с которым классно и работать, и отдыхать

Кльова компанія з штаб квартирою в Нью-йорку, де хочеться працювати.

Підтримали: Anna Sorokina

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.