First Sport Group

Київ

6 лютого 17:45

Andriy Patrushev, Business Development Manager в First Sport Group

Привіт!

Я вже пів року працюю Business Development Manager у First Sport Group, і за цей час у мене склалася чітка думка про компанію.
Якщо коротко — це найкраща компанія, в якій мені довелося працювати за 9 років досвіду у продажах.

Далі мої спостереження по пунктах:
1. Колектив — найкращий з яким мені доводилося працювати. Колеги з усіх рівнів допомагають із будь-якими запитаннями, навіть з найпростішими та «примітивними». Я це чудово відчув на собі, коли прийшов в компанію без знань про сферу та специфіку бізнесу і кожного дня засипав питаннями усіх: керівництво, колег, тех відділ — і завжди отримував вичерпні відповіді та консультації; Про корпоративне життя розкажу окремо ;)

2. Керівництво. Дуже хочу відзначити, що, по-перше — це професіонали своєї справи, які далеко не перший рік в цьому бізнесі, тому знають його та як він працює. Кожне рішення є обгрунтованим, а не «просто тому що», я із задоволенням вчусь у таких людей, бо це дуже цінна та рідкісна можливість. Також я з самого початку своєї роботи звертався напряму до СЕО та отримував максимально вичерпну інформацію, отримував апруви своїх пропозицій та ініціатив, від чого є стійке відчуття, що у нас спільна мета.

Дуже ліберальний стиль керування з довірою до співробітника. Можна працювати з офісу, можна з дому. Жодних трекерів чи «наглядачів» за робочим часом — якщо робиш свою роботу якісно — питань точно не буде. Дей офф, термінові власні справи — без проблем, просто треба попередити та потім відпрацювати. Навіть не зупинятимусь на тому, що особисті кордони тут не зачіпаються, бо тут такого в принципі немає.

3. Зарплатня. Я задоволений своїм рівнем зп та вважаю, що на позиції BDM можна дуже непогано заробляти, бо для цього є всі умови — продукт, який є затребуваним на ринку, та високий рівень базової зарплатні. Окремо хочу відзначити те, що жодних затримок не було — все чітко по термінах, а ще дуже часто навіть раніше. Яскравий приклад — в грудні зп видали у 20-х числах місяця, перед Новим Роком.

4. Корпоративне життя. Також абсолютний топ рівень. Дуже простий приклад — у листопаді-грудні майже кожні вихідні були корпоративні заходи — боулінг, корпоративи в офісі з високорівневим кейтерингом; катання на лижах та сноубордах; походи до зоопарку. І вам точно захочеться відвідувати ці заходи, бо колектив дуже цьому сприяє — купа позитивних емоцій та заряд енергії на весь тиждень.

5. Технічне обладнання. Видають техніку Apple в ідеальному стані (або нову) зі всім необхідним софтом; системні адміни завжди на звʼязку та миттєво допомагають при будь-якій проблемі, що дуже важливо, бо баги можуть трапитися у найнезручніший момент :)

Загальне враження. Я однозначно рекомендую цю компанію, та повторюсь, це найкраще місце за 9 років моєї роботи. Напишу так — тут хочеться зранку робити свою роботу якнайкраще, а ввечері не виникає бажання якнайшвидше її закінчити. Це дуже рідкісне та цінне відчуття, і впевнений, кожен зрозуміє, про що я.

Підтримали:  Zoya Khrapal