First Sport Group

Київ

6 червня 2022 12:31

Роман Корчак, SEO Specialist в NDA

Влаштувався працювати в компанію в вересні 2021 року на позицію Junior Seo. А тепер по пунктам:
1. Співбесіда та інші деталі процесу. Все пройшло максимально швидко, без лишніх розмов та затягування. Дзвінок рекрутера, наступного дня зустріч із прямим керівником та Head-ом. Обговорили всі деталі співпраці, домовились на тестове. Відповідь на тестове дали наступного дня і без лишніх нагадувань, що досить приємно.
2. Перший день, офіс та онбординг. Мене зустріла HR, показала весь офіс, розповіла все необхідне. Нічого лишнього та без затягування часу (для мене це важливо). Офіс знаходиться в класному бізнес центрі із чудовим видом, великі кабінети в яких немає тісноти і дискомфорту через це. Кухня із всім необхідним. Поряд є кавярні, кафе та все необхідне для обіду. Комфортний заїзд для курєрів. Онбординг пройшов легко і без проблем. Ознайомився із всіма доступами, необхідними матеріалами для роботи, отримав техніку і пішов працювати. Постійна підтримка від Аліни та Олександра йшли як важливий та приємний бонус) Також дякую Зої за моральну підтримку на процесі «вливання».
3. Фінанси: на співбесіді можна спокійно обговорити свої очікування та запропонувати комфотну сумму. У мене особисто проблем із цим не було. Під час війни компанія сумлінно виконує всі свої зобовязання, постійно донатить на армію та підтримує колег, які стали військовими.
4. Колектив: Мабуть найкраще що є в компанії. В компанії дійсно класні люди, токсиків не зустрічав. Постійні движухи за рахунок компанії, дні народження і подібне. Відчувається зацікавлення компанії в здоровому колективі, що є дуже приємним для мене. За корпоративи — окрема історія, це просто вогонь)
5. Щодо продукту: Продукт цікавий та різносторонній. Є різні команди, які над ним працюють. Приємно розуміти що у всіх є бажання зробити продукт класним та вносять «частину душі» в нього.