First Sport Group

Київ

24 грудня 2021 11:12

Екатерина Мироненко, QA Engineer в FSG

Працюю в FSG трохи менше року, і я просто щаслива, що потрапила сюди.

Почну відгук зі співбесіди. Я маю досить чималий досвід у цьому, адже відвідувала зустрічі «для галочки», коли претендент вже обраний; зустрічалася з людьми, які були зацікавлені у «вогні в моїх очах», хоча самі не зробили нічого аби його запалити; я слухала запитання, які були поставлені так, що навіть би гуру не відповів на них... тощо.

Я дуже нервувала перед зустріччю з HR та техлідом, але, як виявилося, даремно. Ми спілкувалися немов старі знайомі — з повагою одне до одного, з розумінням та жартами, і, звісно, з технічними питаннями, які мали показати не лише теоретичні знання, але й практичні навички.

Потрапивши на проєкт, у мене не було відчуття, що я залишилася сам на сам, зважаючи на те, що я працюю віддалено. Мої запитання завжди знаходили відповідь, а прохання — допомогу. І зараз, впевнено можу сказати, що я частина великої родини. Не механізму, а саме родини, бо тут тепло і панує атмосфера душевного спокою, навіть, коли "запара«:-) А ще люди піклуються одне про одного.

Дуже мотивує, що мені довіряють, без трекерів часу та екрану ПК. Розмова з командою — не гра «в одні ворота», де усі мають робити, що скаже керівництво. Якщо є пропозиції/невдоволення/запитання — їх вислухають і приймуть, працівника зрозуміють та знайдуть рішення.

Останнє, але дуже важливе — не розвиватися у компанії неможливо. По-перше, у роботі щодня є щось нове. По-друге, компанія сприяє як технічному, так і особистому розвитку співробітників.

PS. Я безмежно вдячна кожному члену родини FSG за довіру, розуміння та відмінно налагоджену співпрацю.