First.ua

Київ

1 відгук

Мав дуже неприємний досвід з компанією, вийшли на мене самі, запропонували непогані умови, вислали оффер. Але після підписання офферу почалися нюанси, спочатку пушили щоб я вийшов через тиждень, хоча при переході з керівної посади потрібен десь місяць щоб закрити всі справи на минулому місці роботи. Після цього через декілька днів після офферу пригадали що ще є поліграф, назначили поліграф на робочий час, але це невелика проблема. Проблема виникла в тому, що за день до початку співпраці я вирішив запитати чи все в силі, і які результати поліграфу, і виявилось що їм не сподобались результати поліграфу і вони відзивають оффер. По-перше так ніхто не робить, я міг про це дізнатись коли вже приїхав працювати? По-друге поліграф і усі перевірки мають бути ДО офферу, через їх помилки я міг залишитися без роботи взагалі, що під час війни могло бути великою проблемою, і мені дуже пощастило залишитись на нинішній. Тому нікому не раджу, особливо якщо вони вась «хантять».

Максиме, вітаю!
Нам шкода бачити такий відгук, враховуючи, що кожна зі сторін володіла інформацією в повному обсязі на всіх етапах відбору.
Для деяких позицій в нашій компанії передбачене проходження поліграфу, оскільки дбаємо про безпеку компанії.
Ми відкриті до діалогу та надання рекомендацій щодо вашої кандидатури потенційним роботодавцям, відповідно до заключення поліграфолога.