Fintegro Company Inc.

Київ, Запоріжжя, Монреаль (Канада)

Після мого відгуку на вакансію зі мною зв’язався рекрутер, розповів про компанію та повідомив що бюджет на позицію AQA обмежений сумою, яка приблизно в 2.5 рази менша за середню по ринку. Після російських ракетних атак ринок був мертвий, гроші закінчувалися — тому я погодився продовжити спілкування. На технічній співбесіді мене дрючили так як ще ніколи до то того — для прикладу, інтев’юер хотів щоб я пояснив як будуватиму архітектуру апплікухи. Було враження, ніби інтев’юер дізнався (чи згадав) про співбесіду за 5 хвилин до її початку — запитання він придумував «на ходу» а голові був безлад, ніби він тільки відірвав її від подушки. Мої відповіді він майже не слухав — перепитував кожну третю відповідь бо паралельно щось набирав на компі.
Після технічної співбесіди мені надіслали «невеличке» тестове завдання — на його виконання потрібно було б витратити цілий робочий день. І це все щоб потрапити на позицію з надзвичайно низькою зарплатою, на якій потрібно розвивати архітектуру тестового фреймворку, саппортити старі тести, писати нові і виконувати роботу мануального QA. Витрачати свій час на тестове завдання я вже не став.

Работаю в данной компании практически год.
Очень благодарен руководству за то, что могут и хотят слышать. Дают развиваться как финансово так и профессионально.
Приятно то, что никто не давит и не заставляет.
Отличные ребята и приятная атмосфера.
Не буду писать за различные плюшки, которые сейчас присуще всем IT компаниям. Лично для меня это не главное. Хотя, безусловно, приятно.
Самое важное-это то, что:
-Дают развиваться.
-Руководство вполне адекватное.
-Дают говорить и хотят слышать.
-Вкладывают силы и средства для развития компании.