Fintech Farm

81...200 спеціалістів
Дніпро, Лондон (Велика Британія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

У команді трохи більше ніж пів року, дуже задоволений :)
Для мене є два найцінніщі пункти у компанії.
В першу чергу мотивує дуже крута команда, крута не тільки по хард скілах, але й у комунікації, відкритості до нових рішень, ініціатив.
Другий пункт — можливість бути причетним не просто до цікавого міжнародного продукту, але й своєю роботою змінювати підхід до роботи банків у цілому світі. Я, як клієнт, бачив революцію яку зробив моно в Україні, тепер маю можливість бути у команді що робить такі ж (а може навіть краще ;)) революції у багатьох країнах світу

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.